XTZ Tezos Coin Geleceği, XTZ Coin Geleceği

XTZ Tezos Coin Geleceği, XTZ Coin Geleceği

Yazar Yorum Yap 15 views
XTZ Tezos Coin Geleceği, XTZ Coin Geleceği

XTZ Tezos Coin yorumları oldukça merak edilen ve sıkça araştırılan bir konudur. XTZ Tezos Coin bir dönem kripto para borsasının en popüler coinlerinden biri haline gelmişti. Fakat sonradan Bitcoin hareketlerine bağlı olarak değer kaybetti ve bu da popülaritesini yitirmesine neden oldu. Fakat bu popülarite kaybı bu kripto paranın sürekli değer kaybedeceği anlamına gelmiyor.

Günümüzde bu kripto para biriminin yakın zamanda tüm zamanlar rekorunu kıracağı tahmin ediliyor. Bu kripto para biriminin şu anki 6,14 dolarlık seviyesi üzerinden belirlenen büyük direnç ve büyük destek seviyeleri ise şu şekilde:

 • Büyük Direnç Seviyesi: 8.00 USD
 • Büyük Destek Seviyesi: 5.00 USD

Teknik analize bakıldığı zaman da bu kripto paranın 2022 yılının ilk çeyreğinde ralli yapacağı konuşulabilir. Tabii ki bu yorumların hepsi tahmini ve hiçbiri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Fakat daha sağlıklı bir şekilde yatırım yapmak için piyasadaki tüm yorumlara ve tahminlere bakmak ve detaylı şekilde bu tahminleri incelemek gereklidir. Bu kripto para için bazı firmalar tarafından yapılan yorumlar şu şekildedir:

 • Trading Beasts: 2024 yılına kadar 8 doların üstü fiyat öngörülmüyor.
 • Wallet Investor: 2026 yılına dair tahmini fiyat 14,59 dolar
 • Digital Coin Price: 2025 yılına dair tahmini fiyat 14,15 dolar
 • Long Forecast: 2025 yılına kadar 6,80 dolar üstü beklenti yok.

XTZ Tezos Coin Geleceği

XTZ Tezos Coin geleceği de merak edilen bir konudur. Yatırımcıların büyük bir çoğunluğu tarafından kısa vadede değil uzun vadede değerlendirilen bir kripto para birimi olan XTZ Tezos Coin hızlı işlem onayı ve stake edilebilme özelliği sayesinde piyasada devamlılığı beklenen bir kripto para türüdür. Aynı zamanda kullanım alanı da oldukça geniş olan bu kripto para birimi günümüzde devletler tarafından adli harcamalar, siber suçlar ile mücadele etmek ve birçok kurumsal faaliyeti gerçekleştirmek adına kullanılıyor. Devletler tarafından kullanılıyor olması da bu kripto para birimine olan güveni arttıran önemli etkenlerden biridir. Aynı zamanda da sanat eserlerinin mülkiyetlerinin transfer edilmesi konusunda da kullanılan bir araçtır.

Tüm bu özellikler yüzünden kaybetmeyeceği bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu kripto para birimi her ne kadar son dönemde düşüşte olsa da ilerleyen zamanlarda artışa geçecek olarak düşünülmektedir.

XTZ Tezos Coin Nedir?

XTZ Tezos coin akıllı kontratlar ve merkeziyetsiz uygulamalar için kurulan bir platform olan Tezos projesinde kullanılan sanal para birimidir. Kendi kendini yöneten bir blok zinciri protokolü olan bu sistem bağımsız bir durumdadır. Planlanan gelişmeler öncelikle kullanıcı oylamasına sunulur ve onay alınırsa gelişme ya da değişme gerçekleştirilir. Ayrıca devletler tarafından da çeşitli işlemlerde kullanılır.

XTZ Tezos Coin Analizi

Piyasada bulunan en eski kripto para birimlerinden biri olan XTZ Tezos Coin analizi şöyledir:

 • 864 milyon dolaşımda
 • 5,5 milyar dolarlık piyasa değeri
 • 24 saatlik işlem hacmi 600 milyon dolar civarı
 • Market hakimiyeti 0,21 civarlarında
 • Tüm zamanlar en düşük: 0,3146 USD (7 Aralık 2018)
 • Tüm zamanlar en yüksek: 9,18 USD (4 Ekim 2021)

XTZ Tezos Coin Nasıl Alınır?

XTZ Tezos coin almak için ilgili kripto para borsalarını kullanmak yeterlidir. XTZ Tezos Coin madencilik yaparak da elde edilebilir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Özcan Özkan