World of Defish Nedir Nasıl Alırım

World of Defish Nedir Nasıl Alırım

Yazar Yorum Yap 9 views
World of Defish Nedir Nasıl Alırım

WOD IDO, 27 Aralık 2021’de başlayacak. IDO’yu destekleyen dört fırlatma rampası olacak: Poolz, Seedify, BSCPad ve GameZone.

Tüm lansmanlar, ortaklarımızın üçüncü taraf platformlarında gerçekleştirilecektir. Burada verilen kılavuzda detaylandırılmayan herhangi bir spesifik soru için, lütfen yardım için tercih ettiğiniz launchpad ile iletişime geçin.

World of Defish Nedir

World of Defish, BSC üzerinde çalışan merkezi olmayan bir NFT oyun evrenidir. Kullanıcılarımıza koleksiyonluk NFT balıklarını avlamak için en güzel ve gizemli yerlere yolculuk yapma konusunda ilham veriyoruz. Sonsuz hiziplerle fütüristik bir dünya. Oyuncular ekipmanlarını yükseltebilir, becerilerini geliştirebilir, bölge satın alabilir, diğer oyuncularla rekabet edebilir, pazarda ticaret yapabilir.

Metaverse & NFT projeleri Kryptomon ve Space Sip ile en son kuluçka başarımızın ardından, şimdi tamamen kuluçkalanan üçüncü projemiz World of Defish’i duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

World of Defish, her Öğenin, Bölgenin ve Ekipmanın sahipleri için kâr getiren bir NFT olduğu bir Metafish Evrenidir. Projenin şu anki piyasa değeri 364.000$’dır.

World of Defish Nereden Alınır

World of Defish, token satın almak için seedify, gamezone, bscpad ve poolz finance bu fırlatma rampalırının kullanımı hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor. Bu fırlatma rampalarının detaylı videosunu youtube kanalımızda bulabilirsiniz.

Gerekli olanlar hakkında genel kısa bilgi olarak platformlar da garanti tier sahibi olmalısınız veya whitelist formu doldurarak şansınızı deneyebilirsiniz. Whitelist ile katılım şansınız düşük olacaktır.

Bunların haricinde platformlarda KYC doğrulamanızı yapmanız şarttır.

World of Defish İDO Ne Zaman

27 Aralık tarihi ekip olarak belirlenmiştir.

World of Defish Ne Zaman Listelenecek

29 Aralık tarihinde pancekeswap’ ta listelenecektir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu