Web 3.0 Nedir Geleceği ve Yorumları

Web 3.0 Nedir Geleceği ve Yorumları

Yazar Yorum Yap 8 views
Web 3.0 Nedir Geleceği ve Yorumları

Web 3.0 son 1 yılda kulağa sıkça gelmektedir. Peki Web 3.0 nedir , gelecekte ne gibi bir çalışmalar yapılabilir ve faydaları nelerdir. Yazımızın ilerleyen kısımlarında bu konulara değinmiş olacağız.

Web 3.0 Nedir

Web 3.0, cihazların sunucu tabanlı veritabanları yerine merkezi olmayan ağlar üzerinden bağlanmasına izin veren 3. nesil internet olarak kabul edilir. Yepyeni internet daha güvenli, daha iyi bağlantılı, kullanıcı merkezli ve özel. Daha açık, özerk ve akıllı olmayı hedefler. Web 3.0, akıllı aramalar ve davranışsal reklamlar aracılığıyla size daha fazla kişiselleştirilmiş deneyimler sağlayabilir.

Web 3.0 Nasıl Kitlelere Ulaşır

İnsanlar bu kelimeyi daha çok kripto varlıklarında duymaya başladı. Halbu ki bu kelime ilk olarak 2004 yılında kullanılmıştır.

Web 3.0’ı duydunuz mu? Eh, sahip olmalısın! Popüler olarak yeni çağ interneti veya üçüncü nesil internet olarak bilinen Web 3.0, günümüzün teknoloji dünyasında moda haline geldi. Verilerinizi kontrol edebileceğiniz ve alışverişten alışverişe atlayabileceğiniz bir internet dünyası hiç hayal ettiniz mi?

Web 3.0’ın Faydaları

Blockchain ve Web 3.0 Arasındaki Bağlantı

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu