Wawes Coin Geleceği ve Analizleri 2022

Wawes Coin Geleceği ve Analizleri 2022

Yazar Yorum Yap 3 views
Wawes Coin Geleceği ve Analizleri 2022

WAVES coin yorum 2022 senesinde analistlerin de belirttiği gibi yükselmeye devam ettikçe en çok araştırılan konuların başında geldi. Bilhassa WAVES coin fiyatı son 24 saat içerisinde %15 oranında artarak 22 dolara yükseldi. CMC mecrasında 134,984 kullanıcının izleme listesinde bulunan WAVES coin geleceği ve grafik analizlerini sizler için derledik. Ayrıca WAVES coin yorum ve fiyat tahminlerine de yer verdik. Şimdiden bol ve bereketli kazançlar.

WAVES coin yorum 2022

Waves’in fiyat teklifi, her bir borsada gerçekleşen işlemlere dayanmaktadır. Standart bir global Waves değeri yoktur. Her borsa için işlem hacmi ve likidite farklıdır ve bu farklılıklar fiyatı etkiler.

Devlet düzenlemeleri, teknolojik gelişmeler, perakendeciler ve kurumsal yatırımcılar tarafından benimsenmesi ve piyasa güçleri dahil olmak üzere Waves’in fiyat geçmişinde birçok faktör etkili olmuştur.

Düzenlemedeki değişiklikler, perakende ve kurumsal yatırımcılar tarafından benimsenme oranı ve teknolojik gelişmeler dahil olmak üzere herhangi bir sayıda şey gelecekte WAVES’in değerini etkileyebilir. Gelecekteki bilinmeyen olaylar fiyatı etkileyebileceğinden kesin bir tahmin yapmak mümkün değildir.

Waves kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu WAVES alım-satım derecesini görebilirsiniz. DALGALAR/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Aşağıda düzenlenen analizden de anlaşılacağı gibi, Dalgalar (DALGALAR) projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki WAVES fiyat hareketlerinin olumlu ya da olumsuz olması konusunda evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Waves projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

WAVES coin geleceği 2022

Waves’in 2022’nin geri kalanı için fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. TradingBeast 15.716$’a gerileme bekliyor ve WalletInvestor yıl sonuna kadar 10.5433$ ile yankılanıyor. Örneğin, PricePrediction.net’ten diğer uzmanlar, Waves’in gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli ve Aralık ayında 24,23 doları buluyor.

PricePrediction.net’e göre, 2023’te Waves yatırımcıları fiyat artışını 34,86 $’a çıkarmalı, bu da Waves’i bir yatırım seçeneği olarak değerlendirmek için iyi bir neden gibi görünüyor. TradingBeast ise fiyatın 19.259$’a yükseleceğini tahmin ediyor ve WalletInvestor da 24.8393$’lık bir tahmini büyümeyi kabul ediyor.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu