WagyuSwap ve Brokoli, DeFi karbon Ayak İzini Dengelemek İçin Ortak Oluyor

WagyuSwap ve Brokoli, DeFi karbon Ayak İzini Dengelemek İçin Ortak Oluyor

Yazar Yorum Yap 32 views
WagyuSwap ve Brokoli, DeFi karbon Ayak İzini Dengelemek İçin Ortak Oluyor

WagyuSwap, Brokoli ile DEX kullanıcılarına olumlu bir iklim etkisi ile kripto ticareti yapma fırsatı sunan yeni bir stratejik ortaklığı duyurdu

Kripto endüstrisinin artan enerji tüketimi ve karbon ayak izi, politikacıların, hükümetlerin ve dijital varlık ekosistemi katılımcılarının dikkatini çeken önemli konular olmuştur.

WaguySwap’ta bir fark yaratmak istiyoruz!

WagyuSwap topluluğu, Brokoli’nin çözümünü kullanarak karbon ayak izi dengeleme, yenilenebilir enerji projeleri ve e-atık geri dönüşüm programları için ağaç dikimi finanse edebilecek.

Brokoli, her token takasıyla iklim eylemine katılıma izin veren ilk iklim-pozitif DeFi platformudur.

WagyuSwap DEX kullanıcıları, platformun kontrol panelinde gerçek zamanlı olarak müşterilerimize iklim seçenekleri sunmak için kurulmuş bir yazılım olan Brokoli’nin hepsi bir arada iklim araç setine erişebilecekler.

WagyuSwap kullanıcıları işlemleri tamamlayabilecek ve aynı zamanda sorunsuz ve kullanıcı dostu bir şekilde karbon ayak izlerini dengeleyebileceklerinden, bu tür iklim-pozitif eylem ek maliyet getirmez.

Brokoli Ağı Hakkında

Brokoli, çok zincirli DeFi’nin nihai sürdürülebilirlik katmanıdır.
Brokoli, kullanıcıları olumlu etkilerini yaratmaya, sahiplenmeye ve takas etmeye teşvik etmek için DeFi ve GameFi’yi birleştiriyor.
Brokoli’nin özü: En popüler DEX’lere ve dApp’lere çevre dostu ağ geçidi.

API: Herhangi bir blok zinciri platformu (merkezi veya merkezi olmayan), kullanıcıların işlemlerinin ayak izini dengeleyen küçük bir iklim ücretini seçmelerine izin vermek için API’mizi uygulayabilir.

Digital Forest / Brokoli Etki Kredileri: Kullanıcılar, ürünlerimizi kullanarak ve günlük görevleri tamamlayarak dikimlerini finanse ettikleri ağaçlara dayalı olarak NFT’ler alırlar. Dijital NFT ormanları, Brokoli Impact Credits: Kurumsal Sosyal Sorumluluk standardı olarak gerçek ormanlara gevşek bir şekilde sabitlenmiş ve kurumsal ortaklar tarafından satın alınabilecek şekilde takas edilebilecektir.

WagyuSwap Hakkında

WagyuSwap ($WAG), Solana’dan çatallanmış ve uyarlanmış tamamen yeni bir blok zinciri olan Velas’taki ilk DEX’tir ve tam EVM uyumluluğunu garanti eder.

Sadece Velas’ta başlatmak isteyen tüm projelerin ticarete başlamak için başlangıçta likiditelerini ekleyebilecekleri ilk yer olmakla kalmayacak, aynı zamanda kullanıcılara tokenleri birden fazla ağ arasında yıldırım hızında ve sıfıra yakın bir şekilde köprülemek için teknik olarak üstün bir platform sağlayacaktır. maliyetler.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu