Velaspad Nasıl Alırım Velaspad Stake Etme

Velaspad Nasıl Alırım Velaspad Stake Etme

Yazar Yorum Yap 176 views
Velaspad Nasıl Alırım Velaspad Stake Etme

Velaspad Nasıl Alırım Velaspad Stake Etme nasıl olur. Bu konuda fazla bir bilgi olmadığını düşündüğüm için Velaspad stake ve velaspad satın alma işlemlerini yazının ilerleyen kısımlarında paylaşmış olacağım.

Velaspad birçoğunuzun bildiği üzere yeni bir launchpad platformudur. Bu launchpad platformu üzerinde şuan da tarihi belli üç tane proje lansmanı yapılacaktır. Bu yüzden sizlerle Velaspad stake etme ve satın alma işlemlerini paylaşacağım.

Velaspad üzerindeki güncel projeler;

  • Bitorbit : 2 Kasım
  • Pulsepad: 8 Kasım
  • Valhella : 16 Kasım

Üçüde birbirinden güzel bu projeler güzel kazançlar getireceğini düşünüyorum.

Velaspad Nasıl Alırım

Öncelikle velaspad satın almak için bir adet metamask cüzdanınız olması lazım. Ardından bu metamask cüzdanınıza binance smart chain ağı ve velas chain ağını kurmanız lazım. Bunu cüzdana gelerek özel RPC seçeneğine tıklayarak gerekli dataların internet üzerinden alınması yardımıyla cüzdana kurabilirsiniz

Daha sonra Pancakeswap üzerinden BNB veya BUSD karşılığında velaspad satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi tamamlandığında Velaspad‘ leriniz cüzdanınızın binance smart chain ağında olacaktır.

Velaspad Stake Etme

Velaspad’lerinizi stake edebilmemiz için velaspadlerimiz satın aldık artık stake etme zamanı stake için velaspad web sitesine girerek sağ üst köşede bulunan bridge (köprü) butonuna basarak velaspad’lerimizi binance smart chain ağından – velas chain ağına başarılı bir şekilde gönderebiliriz.

Velaspad Ön Satışlara Katılma

Velaspad üzerinden ön satışlara katılmak için belli bir tier seviyesine girmeniz lazım

Tier seviyeleri:

Tiers Staking Staking
Eligibility
Whitelist
Requirements
Guaranteed
Allocation
Pool
Weight
Taurus 20,000 3 Hours before Allocation Round Opens Twitter Like, Comment & Retweet Yes 10
Orion 50,000 28
Vela 100,000 None 60

Yukarıda tabloda belirtildiği şekilde Velaspad’in Tier seviyelerine gerekli miktarda stake ederek garanti alım hakkına sahip olabileceksiniz.

Taurus ve Orion seviyelerinde whitelist formunu doldurarak katılmak zorunludur. Bunların haricinde tüm tier seviyelerinde KYC doğrulaması yapılması şarttır.

Velaspad projelerine katılmak için ayrıca usdt atmanız lazım cüzdanınıza

Velas Ağına USDT Gönderme

Bu kısım çok önemlidir. Çünkü alağınız projeyi usdt karşılığında alacaksınız. Bun yapmak için velas ağına usdt göndermemiz lazım bunu nasıl yaparız peki.

Öncelikle swapz app web sitesine girerek binance smart chain ağı ve velas ağı seçeneklerini seçerek ve çüzdan kontrat adresininiz yazarak takas işlemi yapmanız lazım bunu tamamladıktan sonra artık cüzdanınızın velas ağında usdt olacaktır.

Bu işlem için binance smart chain ağındaki cüzdanınızda busd olması lazım çünkü usdt ile takas yapılacaktır.

Bunları yaptıktan sonra artık projelere katılmak için hazırsınız demektir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu