Velas Bitorbit Projesini Duyurdu

Velas Bitorbit Projesini Duyurdu

Yazar Yorum Yap 19 views
Velas Bitorbit Projesini Duyurdu

Velas, Kritik Ekosistem Büyümesinin Ortasında BitOrbit Platformunu Duyurdu

Bir endüstri olarak Blockchain, son birkaç yılda sayısız yenilikçi projenin şekillenmesiyle muazzam bir büyüme ve ilerleme kaydetti. Ancak tüm bu projeler, yalnızca üzerine inşa edildikleri blok zinciri ağları sayesinde başarılı ve etkili olmuştur. Bir blockchain ağının gücü, ondan ortaya çıkan projelerin kalitesi üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir ve bu nedenle çoğu blockchain ağı, kendilerini ve projelerini genişletmek için çalışır.

Bu günlerde en agresif olanlardan biri, çok sayıda yeni proje açıklayan Velas blok zinciri oldu. Bu, blok zincirinden aylarca elde edilen başarılardan sonra gelir.

Velas Hakkında

Velas’ın aslında Solana kodunun bir çatalı olduğunu, yalnızca büyük iyileştirmelerle birlikte olduğunu belirtmek ilginçtir. Eklenen en son yenilikler, saniyede 75.000 işlem gibi şaşırtıcı bir işleme kapasitesine sahip olan ‘Solana V2’ olarak adlandırılan şeyin ortaya çıkmasına neden oldu. Solana V2, geliştiricilerin ilgisini çekmede hayati önem taşıyan proje taşıma ve zincirler arası birlikte çalışabilirliği de destekler.

Ekibin geliştiricileri cezbetmek için yaptığı bir diğer çaba, ekip tarafından sunulan ve başlangıçta 5 milyon dolar olan, ancak topluluğun yoğun tepkisi sayesinde şimdi 100 milyon dolara yükselen bir hibeydi.

O zamandan beri, Velas ekibi, finansal yardımdan yasal desteğe kadar her şeyi sağlayan Velas projeleri için yerel bir fırlatma rampası olan VelasPad gibi harika projelerden oluşan bir portföy ortaya koyuyor. Ardından, aylarca süren beklentiler ve lansmanından bu yana 0,005 dolardan 0,282 dolara yükselen yerel tokeni ile, başladığında dünyanın en hızlı ve en ucuz DEX projesi olmaya hazırlanan WagyuSwap var.

Velas tarafından öne sürülen en son proje, internet üzerinden içerikle etkileşim şeklimizi değiştirme yolunda ilerliyor. Bu yeni proje BitOrbit olarak adlandırılıyor ve içerik oluşturucuların, yaratıcıların takipçilerinin özel tasarımlar için ödeme yapmasına izin vererek çalışmalarından para kazanmalarına olanak tanıyor. Tüm bunlar, kullanıcı verilerinin gizliliği korunurken ve aynı zamanda mevcut içerikten para kazanma sürecine dahil olan çeşitli aracıları ortadan kaldırırken yapılır.

Velas yönetimine göre, bu, blok zincirinden tam potansiyeline ulaşan ilk proje ve neler yapabileceğinin bir kanıtı olacak. Projenin yerel belirteci için VelasPad’de bir IDO başlatılacak ve başlatıldığında WagyuSwap’tan da yararlanacak.

Velas’ın Geleceği

Birçoğu, Velas’ın çatallandığı Solana blok zincirine daha aşina olsa da, ikincisi ilkinin birçok sorununu iyileştirdi ve hala lansman aşamasında olduğu göz önüne alındığında, şimdi içeri girmek için mükemmel bir zamanı temsil ediyor.

Bununla birlikte, birçoğu endüstrileri demokratikleştirmeye ve mevcut ekosistemler arasında ilerlemeye vurgu yapan blok zinciri endüstrisinden çıkan mevcut proje dalgası, endüstrinin geleceğinin her zamankinden daha yenilikçi ve erişilebilir olacağı anlamına geliyor.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu