Ukrayna Airdrop Kampanyasını İptal Etti

Ukrayna Airdrop Kampanyasını İptal Etti

Yazar Yorum Yap 2 views
Ukrayna Airdrop Kampanyasını İptal Etti

Geçtiğimiz günlerde, bağış yapan kullanıcılar için airdrop kampanyası planlayan Ukrayna, airdrop kampanyasını iptal etti. Duyuru geçtiğimiz günlerde Ukrayna başbakan yardımcısı tarafından doğrulanmıştı.

Ukrayna Airdrop Kampanyasını İptal Etti

Bugün yapılan bir açıklamada Fedorov, “Dikkatli bir değerlendirmeden sonra airdrop’u iptal etmeye karar verdik. Her geçen gün Ukrayna’nın saldırganlıkla mücadele etmesine yardım etmeye istekli daha fazla insan var.” sözlerine yer verdi.

Fedorov’ un Telegram’daki en son güncellemesine göre, Ukrayna hükümeti geçen Cuma günü kripto bağışlarını kabul etmeye başladığından beri yaklaşık 30 milyon dolar topladı. Hükümet, Bitcoin, Ethereum ve DOT dahil olmak üzere bazı kripto para birimi aracılığıyla fon topluyor.

Bugün erken saatlerde, bir airdrop yapılıyormuş gibi oldu. Ancak bazı hesapların airdrop olayını taklit etmeye çalıştığı ve durumu kötüye kullanma ihtimaline karşı Ukrayna hükümetinin airdrop kampanyasını iptal ettiği biliniyor.
Bunun yerine NFT projesi üzerine çalışıldığı söylenenler arasındadır. Önümüzdeki süreçte belirlenecek gelişmeler için coindedik hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

Bizi Takip Edin

Sonraki konu »

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız