Ukrayna Airdrop Duyurusu Yaptı

Ukrayna Airdrop Duyurusu Yaptı

Yazar Yorum Yap 12 views
Ukrayna Airdrop Duyurusu Yaptı

Bir süredir işgal altında bulunan Ukrayna’ya yapılan kripto para bağışları devam ederken, Ukrayna, airdrop duyurusu yaptı. Rusya ile savaş halinde olan ülke için 50 milyon dolardan fazla kripto bağışı toplandığı biliniyor. Ukrayna, kendilerine kripto para bağışı yapan hesaplara airdrop dağıtacağını duyurdu.

Airdroplar normalde daha fazla kitleye ulaşmak için yapılan hamledir. Airdroplar, topluluğa ücretsiz dağıtılan kripto para anlamını taşır. El salvador hükümeti de Bitcoini kabul etmeden önce halkına 30$ değerinde BTC dağıtmıştı. Airdropların bu şekilde dikkat çekmek ve takipçi kazanmanın bir yolu olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Ukrayna Airdrop Duyurusu

Ukrayna; Bitcoin, Ethereum ve Tether cüzdan adreslerine bağış yapacak kişilere airdrop kampanyası yapacağını duyurdu. Kripto bağışları için yapılacak airdrop bir ilk olarak nitelendiriliyor. Ukrayna hükumetinin resmi Twitter hesabından yapılan habere göre, airdrop’un ne zaman ya da ne kadar olacağı konusunda bilgi mevcut değil .Ülkenin resmi twitter hesabına göre, 3 Mart’ta Kiev saatiyle 18.00’de (16:00 GMT) ekran görüntülerinin alınacağını söyledi. (TSİ 07.00)

Ukrayna hükümetinin kripto paralar aracılığıyla bağış toplamaya başlamasından birkaç gün sonra, veri toplayıcı Slowmist’e göre topluluk ülkeye 50 milyon dolardan fazla kripto para bağışladı.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız