Tether Coin Geleceği, Tether Coin Yorum

Tether Coin Geleceği, Tether Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 4 views
Tether Coin Geleceği, Tether Coin Yorum

Tether Coin, Tether Limited şirketi tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Kripto para borsalarında adı USDT olarak geçer. Bu para birimi dolara bağlıdır yani, sabit bir para birimine bağlıdır.

Bu nedenle Tether grafiği genellikle sabit bir seyir halindedir. Gerçek bir para birimine bağlı olması nedeniyle son dönemlerde en çok ilgi çeken kripto para olan Tether Coin geleceği ve yorumları hakkında detaylı bilgi sunalım;

Tether Coin Geleceği Nasıl, Neler Vaat Ediyor?

Tether Coin, sahip olunan şirket tarafından dolara sabitlenmiş olarak çıkarılan bir para birimdir. Tether projesinin amaçları hem dijital para olarak kullanılması hem de bu para biriminin doların istikrarına sahip olmasıdır. Bunun anlamı ise yatırımcıların sanal para çeşitlerini, dolara çevirme ihtiyacı duymadan, düşük maliyetli ve hızlı bir şekilde platformlar arasında aktarabilmesidir.

Tether, birçok kripto para biriminin geleneksel bankalarla yaşadığı sorunları ortadan kaldırmayı hedefler. Bu nedene pek çok kripto para borsasında dolar yerine geniş çaplı bir kullanımı bulunur. Tether Limitet şirketi tarafından piyasada bulunan her bir Tether’in karşılığında şirketin kasasında 1 dolar bulunmaktadır. Bu nedenle Tether Coin karşılığı bulunan güvenli yatırım araçlarından biri olarak görülmektedir.

Ancak analistlerin ve yatırımcıların pek çoğu, şirket tarafından yapılan bu karşılığı olduğu açıklamasına güvenmemektedir. Peki bu durumda Tether Coin geleceği nasıl olur?

Dijital Coin Price tarafından yayınlanan analizlere göre Tether Coin geleceği oldukça parlak görünüyor. Tether Coin bu tahminlere göre 2022 yılında 1,71 dolara ulaşabilir. 2023 yılında ise 2,1 seviyelerine yükselebilir. Her yıl değerleneceği ön görülen Tether Coin’in 2036 yılında 3,56 dolar seviyesine çıkacağı tahmin ediliyor.

Wallet Investor tarafından yapılan açıklamaya göre ise Tether Coin fiyatının son bir yıl içinde 0,999 dolar seviyesine gerilemesi bekleniyor. Ayrıca önümüzdeki dönem için bu coin’in fiyatında herhangi bir artış da beklenmiyor.

Gov Capital tarafından Tether coin geleceği hakkında yapılan açıklamaya baktığımızda ise son bir yıl içinde 1,67 dolara yükselmesinin beklendiğini görüyoruz. Gov Capital aynı zamanda Tether Coin’in son 5 yıl içinde 5,67 dolara yükselebileceğini de vurguluyor.

Tether Coin Yorum Haberleri

Tether Coin geleceği hakkında, ünlü analistler ve araştırmacılar tarafından yapılan yorumlara bakıldığında hem olumlu hem de olumsuz görüşlerin hakim olduğunu görüyoruz. Pek çok uzman, Tether Coin’in dolarla desteklenmesi nedeniyle önümüzdeki 5 yıl içinde fiyatında artış olacağını tahmin ediyor.

Diğer taraftan doların zaman içinde değer kaybı yaşaması ve piyasada bulunan Tether coin karşılığında, yeteri kadar dolar bulunmaması gibi sebeplerle Tether Coin’in düşeceği, hatta kripto para piyasalarında bazı çöküşlere de neden olabileceği görüşünde olan kesimler de var.

Yorumlara ve şirket açıklamalarına bakıldığında, şu anda Tether Coin geleceği için olumsuz bir durumun söz konusu olmadığı görülüyor. Piyasada bulunan Tether Coin kadar şirket kasasında doların bulunduğu varsayılıyor ve bu coin’in piyasa değeri stabil şekilde ilerliyor. Ancak 2022 yılının başlarından itibaren altcoin’lerin yükselmesi ve Tether coin fiyatının da yükseliş grafiğine geçmesi bekleniyor.

Tether Coin yorum haberlerinde en dikkat çekenin, Wallet Investor tarafından yapılan yorum olduğunu söyleyebiliriz. Investor, Tether Coin’in sabit bir coin olduğunu ve bu nedenle bu coin’in yatırım olarak görülmemesi gerektiğini savunuyor. Ayrıca USDT’nin 1 yıllık yatırım için kötü ve risk içeren bir seçenek olduğunu da belirtiyor.

Trading Beasts tarafından yapılan Tether Coin yorumunda ise fiyatının 2021 yılının sonuna kadar yükseleceği ve bu nedenle kısa vadede iyi bir yatırım aracı olduğundan bahsediliyor.

Not: Bu makalede yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Özcan Özkan