TAU Coin Geleceği, TAU Coin Yorum

TAU Coin Geleceği, TAU Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 7 views
TAU Coin Geleceği, TAU Coin Yorum

TAU coin geleceği, açık bir evrene ev sahipliği yapan, fantezi temalı bir strateji oyunu projesi olan ve aynı zamanda kullanıcılarının inşa ettiği bir merkeziyetsiz topluluk oluşturmayı hedeflemektedir.

Tau Coin Geleceği

Tau coin geleceği, proje sadece bir oyun oluşturmak için tasarlanmıyor. Aynı zamanda bu oyunu oynayan kitleyi bir araya getirerek sağlam bir topluluk oluşturmayı, sadece oynayarak kazanmayı değil projenin oluşturduğu evren içerisindeki bütün kullanıcıların yararına çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ekosistem oluşturmak istiyor.

Atlantis Metaverse’ ünün ismi 11.000 yıl önce var olduğu varsayılan Atlantis efsanesinden geliyor. Metaverse’ ün teması da çağına göre teknolojik olarak gelişmiş Atlantis şehrinin temasından ilham alınarak geliştiriliyor. Projenin önemli amaçlarından biri, sürekli geliştirmeler ve yeni oyunlar çıkararak halihazırda bulunan oyuncu kitlesini yeni potansiyel oyuncuları da platforma ve oyunlara çekerek katlayarak artırmaktan geçiyor.

Oyun içeriğinden bahsedecek olursak; şu ana kadar belirtilmiş 4 farklı özelliğe ve görünüşe sahip karakterler bulunuyor. Bu karakterlerle birlikte oyuncuların oyun içerisinde stratejilerini oluşturabilecekleri ve metaverse’ü metaverse yapan birden fazla çevre ve harita seçeneği bulunuyor.

Oyun ‘’Play 2 Earn’’ esasını NFT teknolojisi ve blockchainle harmanlayarak kullanıcılara oyun içi kazandığı ödüllere tam sahiplik imkanı ve bu eşyaların ticaretini istedikleri gibi yapabilmelerini sağlıyor. Oyundaki karakterlerin de ticareti yapılabiliyor ve her karakterin değeri yaygınlığına göre değişebiliyor.

Oyuna dahil olmak isteyen oyuncuların; en az bir karaktere sahip olması gerekiyor. Başlangıç için oyuncular karakter paketleri satın alabilir ve bu paketlerden çıkan 3 random karakterle oyuna dahil olabilir. Oyun içerisinde gerçekleştirilen stratejik savaşlarda en az 1 en fazla 6 karakter olmak üzere karakterler kullanılabiliyor. Oyun içi görevler ve farklı seçenekler ile oyuncuların puanlar ve farklı ödüller kazanması için birçok farklı imkan sunuluyor.

Kullanıcılar oyun içi ve gerçek dünya varlıklarını Atlantis Metaverse ile NFT’lere çevirebilir ve koleksiyonlar oluşturabilir. Aynı zamanda platformun oluşturacağı market sistemiyle de metaverse içerisinde varlıklarının ticaretlerini kolayca gerçekleştirebilirler.

TAU  Coin Yorum

Tau coin yorum, projenin roadmap’ ini inceleyecek olursak; TAU IDO ve listelemelerinden sonra platformun kendi marketinin kullanıma açılması, yeni ve farklı NFT koleksiyonlarının yayınlanması, staking etkinlikleri, Oyunun görev ve etkinlik sistemlerinin açılması, metaverse’ün oyun içi tokeni olan AUM ‘un dolaşıma girmesi, oyun içi pet sahipliği, yeni bir market sisteminin oluşturulması gibi geliştirmeler ve 2024 yılında VR sisteminin TAU metaverse’ üne entegre edileceği belirtiliyor.

Projenin partner sayısı bir hayli fazla ve bu partnerler arasında güçlü, azımsanmayacak yatırım olanaklarına sahip şirketler bulunuyor. Projeyi oluşturan ekip Gaming alanında farklı deneyimlere sahip bir ekipten oluşuyor.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız