T coin nedir? Threshold coin nedir, geleceği ve yorumları

T coin nedir? Threshold coin nedir, geleceği ve yorumları

Yazar Yorum Yap 5 views
T coin nedir? Threshold coin nedir, geleceği ve yorumları

T coin nedir? Henüz açıklama yapmasa da Binance T coin isminde bir kripto para varlığını listeleyeceği yönündeki söylentiler giderek artmaya devam ediyor. Biz de T coin belirtecine sahip coinleri araştırmaya başladık. Ve karşımıza yalnızca Threshold coin isminde bir varlık çıktı. Coinmarketcup üzerinde de yer alan bu madeni para, bundan 15 gün önce platforma daihl olmuş. Açıkçası ihtimal vermesek de işimizi şansa bırakmayalım dedik ve sizler için T coin yorum ve grafik analizlerini inceledik. İşte Binance Threshold coin yorum ve fiyat tahminleri…

T coin nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, Eşik, halka açık bir blok zinciri kullanırken bilgilerinizi ve dijital varlıklarınızı gizli tutmanın bir yoludur.

Son günlerde, Keep ve NuCypher mürettabatı, müşterek bir amaçla çifr defi network arasındaki ilk zincir üzerinde buluşma için sıkı bir biçimde zaman harcıyorlar. Her iki proje de, eşik kriptografisi kullanarak kamu blok zincirinde kullanıcı egemenliğini garanti etmeye odaklanmıştır. Şimdi Threshold olarak, Keep’in altyapısı ve NuCypher’in gizlilik araçları, kullanıcılara dijital varlıklarını gizli ve güvenli tutmaları için entegre bir yol sunacak.

Bu birleşik ağın merkezinde, Keep’in zincir dışı kapsayıcılar aracılığıyla özel verileri şifreleme, depolama ve iletme yeteneği yer alacaktır. Bu “tutarlara”, kullanıcıların gizliliğinden veya ağın şeffaflığından ödün vermeden akıllı sözleşmelerle erişilebilir. DeFi’deki en güvenilir BTC köprüsü olan tBTC gibi önemli çözümlerin temelini oluşturan bir teknoloji.

Bu altyapıya ek olarak ağ, NuCypher’in popüler gizlilik araçlarını çalıştıracak. Bunlar, farklı ortamlarda sırların yönetilmesini, hassas bilgilere erişim verilmesini ve iptal edilmesini ve şifrelenmiş verilerin ifşa edilmeden işlenmesini içerir. Eşik ağı aynı zamanda NuCypher’ın şifre çözme haklarını devreden Proxy Yeniden Şifreleme araçlarını da içerecektir.

Threshold coin lunchpad

İlk Eşik Konseyi seçimi (NU anlık görüntüsü, KEEP anlık görüntüsü) tamamlandı, NuCypher DAO’nun NU enflasyonunu durdurma önerisi kabul edildi, T belirteci ve NU/KEEP=>T otomat sözleşmeleri dağıtıldı ve Eşik Konseyi multisig, ilk T tedarikini bastı ve otomatları finanse etti.

Bir hatırlatma olarak, mevcut NU ve KEEP stakerları, hisseleri açılıp sıvı hale gelene kadar otomat sözleşmelerini kullanamayacak. Bunun yerine, özel stake adaptörleri aracılığıyla Threshold’a aktarılacaklar. T stake sözleşmesi dağıtıldığında, mevcut staker’lar için sonraki adımlar paylaşılacaktır. NU stakers için, isteğe bağlıdır ve T stake için daha fazla talimat paylaşılıncaya kadar bir işçi düğümünü çalıştırmak gerekli değildir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu