Student Coin Geleceği ve Analizleri 2022

Student Coin Geleceği ve Analizleri 2022

Yazar Yorum Yap 3 views
Student Coin Geleceği ve Analizleri 2022

Student coin yorum 2022 senesinde Türkiye’de birçok yatırımcısı olması nedeniyle sıklıkla araştırılmaktadır. Özellikle Student coin dolandırıcılığı gibi konularla gündeme gelen kripto para varlığı, CMC üzerinde 35 bin kullanıcının izleme listesinde yer almaktadır. Beklenenin aksine Student coin fiyat ve grafik hareketleri genel kripto çıkışına rağmen düşüşe geçti ve %4 oranında değer kaybederek $0.004609 dolar seviyelerine geriledi.

Student coin Binance listelemesi gelene kadar grafiklerinin inişli çıkışlı bir seyirde olması beklenirken hali hazırda Student coin KuCoin, Cointiger, HitBTC gibi borsalardan satın alınabilmektedir. Fakat adı dolandırıcılık söylemlerine karışan Student coin yorumları ve grafik analizleri nasıl?

Student coin yorum 2022

Birçok yabancı forum sitelerindeki ve genel kripto ekosisteminde yer alan STC coin yorum ve öngörüleri üzerine bu başlık hazırlanmıştır.

Her şey güzel görünüyor, ama bence o kadar da önemli bir şey değil. Evet, birçok avantajı var ama mucizevi bir işçi değil. Başlangıç ​​için size biraz bilgi vereyim, böylece kendi sonuca varabilirsiniz.

Student Coin, kullanıcıların (hem kuruluşlar hem de bireyler) özelleştirilmiş belirteçlerini ve NFT’lerini tasarlamasına, oluşturmasına ve yönetmesine izin veren ilk kripto platformudur. Burada sadece NFT’lerin popüler ve yükselişte olduğunu söyleyebilirim. 2021’de de böyle olmaya devam etmesi büyük bir şans. Bunlar umut verici şeyler.

Öğrenci jetonları öncelikle üniversite eğitimlerini finanse etmek için kullanılır. Öğrenim ücretleri genellikle öğrenciler için büyük bir yüktür, bu nedenle bu sorunu blok zincir teknolojisiyle çözmek DeFi için büyük bir adımdır. Öğrencinin tek yapması gereken, merkezi olmayan bir jeton oluşturmak ve ardından en iyi üniversitedeki eğitimini finanse etmek için kredi almaktır. Mezun olduktan sonra öğrencinin maaşının bir kısmı krediyi ödemek için kullanılacaktır.

Şimdi, tarafsız bir şey var ve bu da platformuna staking eklemek. Bu özellik, kullanıcıların STC stake etmesine ve %13’e kadar APY kazanmasına olanak tanır. Bu yüzden nötr diyorum çünkü bu çok fazla değil.

Student Coin, basit tokenleştirmeye izin veren ekosistemin bir parçasıdır ve aynı zamanda çekirdek mecralar olarak STC Terminali ve STC Exchange’i içerir. STC terminali, kullanıcılara sosyal medyada bir profil oluşturmak kadar basit bir biçimde kişisel bir sanal varlık, başlangıç ​​parası veya defi kredi jetonu oluşturma fırsatı sağlar. Öğrenciler, desteklenen üniversitelerden birindeki eğitimlerini kapsayacak şekilde merkezi olmayan bir öğrenci kredisi almak için kişisel jetonlarını oluşturabilirler.

STC coin geleceği 2022

2022nin geri kalanı için Student Coin fiyat tahminleri itibariyle farklı görüşler var. WalletInvestor, 0,005364$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve PricePrediction.net yıl sonuna kadar ~0,006$ ile yankılanıyor. Örneğin TradingBeast’ten diğer uzmanlar, Student Coin’in gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar ve Aralık ayında 0,001234 $’lık düşüş rakamlarına atıfta bulunuyorlar.

PricePrediction.net’e göre, 2023’te Student Coin yatırımcıları fiyat artışını 0,009 $’a çıkarmalı, bu da Student Coin’i bir yatırım seçeneği olarak düşünmek için iyi bir neden gibi görünüyor. TradingBeast ise, fiyatın 0,005364$’a yükseleceğini tahmin ediyor ve WalletInvestor, 0,008734$ olarak tahmin edilen bir büyümeyi kabul ediyor.

Uzmanlar, 2024 için Student Coin fiyat tahminlerinde hemfikir – herkes Student Coin’in fiyatının o yılın sonuna kadar artmasını bekliyor. TradingBeast, fiyat artışının 0,005222$’a ulaşacağını tahmin ediyor. PricePrediction.net’in araştırmasına göre Student Coin’in fiyatı 0,013 dolara kadar çıkabiliyor. WalletInvestor’ın tahmini de olumlu: analistleri, 2024’e kadar Student Coin’in fiyatının yaklaşık 0,009352 $ olacağı görüşünde.

Hem WalletInvestor hem de PricePrediction.net, Student Coin pazarının 2025’te büyüyeceğini ve yıl sonuna kadar sırasıyla 0,008592 $ ve 0,019 $ ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer Student Coin fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: TradingBeast, Student Coin’in Aralık 2025’e kadar 0,009209 $’a ulaşacağını tahmin ediyor.

2030 için uzun vadeli Student Coin fiyat tahminlerinden bahsetmişken, uzmanlar iki kutuplu görüş sunuyor. WalletInvestor, Student Coin fiyatının daha fazla artmayacağı ve tam tersine 0,000617 dolara düşeceği görüşünü ifade ediyor. TradingBeast’in Student Coin için fiyat tahmini, 0,000617 $’a düşüş trendi projeksiyonu ile yankılanıyor. Buna rağmen, PricePrediction.net’in vizyonu olumlu olmaya devam ediyor ve 0.12 dolara kadar büyüme vaat ediyor.

STC coin fiyat analizi

2021 boyunca STC belirteci, genel kripto pazarını takip ediyordu. Yıla yükseliş eğilimi ile başladı ve 11 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,06599$’a ulaştı. Ancak bu dönüm noktasından itibaren token düşmeye başladı.

Student coin yorum 2022… Bitcoin ve Ethereum gibi ana kriptolar da değerlerini kaybederken düşüş eğilimi devam etti. Belirteç 12 Temmuz’da 0,0055 dolara düştü ve ardından fiyatı yavaş yavaş toparlamaya ve yükselen eğilimler göstermeye başladı.

Token, 0,01 dolara ulaştığı Ağustos ayının başına kadar değer kazanmaya devam etti. Bunun hemen ardından varlık ılımlı bir düşüş trendine girdi ve fiyat Ekim ayının başına kadar 0,08 ile 0,05 dolar arasında sıçradı.

Yine de kripto piyasasının yeni yükseliş koşusu STC tokenini o kadar fazla etkilemedi ve fiyatı önümüzdeki 2 ay boyunca 0,005 dolar civarında sabitlendi. Yayınlandığı anda varlık, son 24 saatte %5 fiyat değişikliği ile 0,005122$’dan işlem görüyor.

Kripto analistlerinin çoğu, gelecekte Student Coin fiyatının artacağına ve bunu karlı uzun vadeli bir yatırım olarak göreceğine inanıyor.

Student Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu STC alım-satım derecesini görebilirsiniz. STC/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır – Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Yukarıda belirtilen analizden de anlaşılacağı gibi, Student Coin (STC) tahminleri oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz STC fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Student Coin projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Student coin nedir?

Student Coin, kullanıcıların (hem kuruluşlar hem de bireyler) özelleştirilmiş belirteçlerini ve NFT’lerini tasarlamasına, oluşturmasına ve yönetmesine izin veren ilk kripto platformudur. Öğrenci kredileriyle ilgili sorunlara yaratıcı bir çözüm olduğunu söyleyebilirim.

Student Coin ile kullanıcılar jetonlarını oluşturabilir ve eğitimlerini finanse etmek için platformda nasıl değiştirildiklerini tasarlayabilir. Öğrenci jetonları öncelikle üniversite eğitimlerini finanse etmek için kullanılır. Bu umut verici bir şey. Öğrencinin tek yapması gereken, merkezi olmayan bir jeton oluşturmak ve ardından en iyi üniversitedeki eğitimini finanse etmek için kredi almaktır. Mezun olduktan sonra öğrencinin maaşının bir kısmı krediyi ödemek için kullanılacaktır.

Student coin yorum 2022… Ayrıca farkındalık eksikliğinden dolayı güzel bir eğitim paneli başlatıyorlar. Genel olarak daha fazla insan kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi alırsa, piyasaya daha fazla para konur. Bu, daha yüksek bir piyasa değeri anlamına gelir.

Bizi Takip Edin

Sonraki konu »

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu