Star Atlas Coin Geleceği, Star Atlas Yorum

Star Atlas Coin Geleceği, Star Atlas Yorum

Yazar Yorum Yap 32 views
Star Atlas Coin Geleceği, Star Atlas Yorum

Star Atlas coin geleceği, sinematik grafikler ve artırılmış gerçeklik ile NFT’ leri ve blok zinciri teknolojisini birleştirdi. Oyunun neden ciddi bir hype’a sahip olduğunu anlamak kolay.

Oyun endüstrisini ele geçiren ciddi bir değişim var. Play-to-earn oyunları, oyuncuların oynaması için daha fazla teşvik sunuyor. Oyunlar, öğelere sahip olma duygusu ve geliştiricilerle etkileşim sağlayarak rekabet avantajı yaratan bu oyunlar çok önemli bir sektör doğuruyor.

Play-to-earn alanında yükselişte olan oyunlardan biri Star Atlas. Bu oyunun oyun endüstrisindeki yeni lider olup olmayacağını görmek için bu projeyi araştırdık.

Star Atlas Nedir?

Star Atlas coin geleceği, star atlas yorum kaynaklar, bölge ve siyasi güç için bir savaşta üç fraksiyonun ortaya çıktığı 2620 yılında gerçekleşen bir blockchain oyun metaverse’idir.

Üç bölge şunlardır:

  • İnsanoğlunun yönettiği MUD Bölgesi
  • Yabancı ırklardan oluşan bir konsorsiyumdan oluşan ONI Bölgesi
  • Duyarlı androidler tarafından kontrol edilen Ustur Sektörü

Oyuncular Star Atlas vatandaşıdır. Metaverse’i keşfedebilir, kaynakları arayabilir ve rekabet eden gruplara etki edebilir ve katkıları için gerçek hayatta ödüller kazanma fırsatına sahip olabilirler.

Artan zorlukta üç oyun modu vardır:

Fraction-Secured Güvenli Bölge

Bu ilk zorluk seviyesidir. Kullanıcılar metaverse’i keşfedebilir ve savaş gibi yıkıcı durumlar dışında oyunun tüm bölümlerinde yer alabilir. Bu bölüm, rehberle beraber hareket eder ve oyuncuların oyunun mekaniğini anlamalarını sağlar.

Medium-Tiered (Orta Katmanlı) Güvenlik Bölgesi

Bu bölüm savaşa girecek kadar kendine güvenen oyuncular için oyunun bir sonraki seviyesidir. Ancak, bu alanlar bilgisayar kontrollü paralı asker grupları tarafından güvence altına alınmıştır. Bu, oyuncuların varlıklarının kalıcı olarak yok edilme riski olmadan savaşa girmelerini sağlar.

Wild Frontier (Vahşi Sınır)

Bu aşamada topyekün savaşa izin verilir ve varlıklarınızın bir kısmı tamamen yok edilebilir.

Wild Frontier’da bir savaşı kaybetmek, geminin varlıklarının parçalara ve hurdaya dönmesine, belirli bir miktarın sonsuza kadar yok olmasına neden olur.

Star Atlas, diğer to-pay oyunlardan neden farklıdır?

Star Atlas coin geleceği ve diğer play-to-earn oyunları, dijital ledger.(cüzdan) teknolojisi kullanılarak oluşturuldukları için pay-to-play oyunlarından farklıdır. Örneğin, Star Atlas coin yorum, Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Bu, oyunculara oyun içinde kripto para kazanma ve NFT ticareti yapma fırsatları yaratır.

Oyun, borç verme, üretim çiftçiliği (yield farming) ve otomatik piyasa oluşturmadan oluşan merkezi olmayan bir finansal yapı ile bunu kolaylaştırıyor.

Star Atlas’ın kendi oyun içi para birimleri vardır: ATLAS ve POLIS. Bunlar meta veri deposunun ekonomik ve DeFi sistemi tarafından kontrol edilir.

ATLAS

ATLAS oyun içi para birimidir ve gemilerin, mürettebatın, bileşenlerin, arazinin ve ekipmanın oynanamayan karakterler ve eşler arası işlemler için kullanılır.

Star Atlas coin geleceği, oynarken dikkat edilmesi gereken işletme giderleri vardır. Bunlar, hasarın onarılmasını, kaynaklar için madencilik ve gemiler için yakıtı içerebilir.

Oyuncular işlemlere bir kazanç-işstratejisi ile yaklaşırlarsa, ATLAS varlıklarını artırma fırsatları vardır.

ATLAS aynı zamanda NFT oyun pazarında kullanılan para birimidir. NFT varlıkları, oyunculara gerçek, merkezi olmayan sahiplik sağlar ve kişiler arası ticareti kolaylaştırır.

POLIS

POLIS, oyunculara Star Atlas’ın geliştiricileri ile siyasi güç ve etki sağlayan bir yönetim simgesidir. Token yapısı basittir ve oyuncunun fraksiyonlar arasındaki çatışmayı kontrol etmesine katkıda bulunur.

POLIS tokenı sahipleri, topraklarında hangi faaliyetlerin gerçekleşebileceği, diğer oyuncular için vergiler ve diğer oyuncuların uyması gereken yasalar oluşturma konusunda söz sahibi olmak için oy kullanır.

Oyun başlatıldığında, POLIS’e erişmenin tek yolu ATLAS’ı stake etmektir. Bununla birlikte, tokenlerin %20’si, makalenin ilerleyen bölümlerinde tartışacağımız Galaktik Atlas Offering ile satın alınabilecek.

Star Atlas’ı diğer blockchain oyunlarından farklı kılan nedir?

Bu özelliklerden bazıları, örneğin bir NFT pazarı veya kendi tokenına sahip olması gibi özellikler, play-to-earn oyunlarında daha önce görülmüştür. Ancak Star Atlas coin geleceği , onu farklı kılacak özelliklere sahiptir. Örneğin, VR etkindir. Bu, oyuncular için sürükleyici bir deneyim sağlayacaktır.

Star Atlas’ın pazar araştırması, 2020’de video oyunu oyuncularının VR oyunlarına yaklaşık 4,5 milyar dolar harcadığını buldu.

Star Atlas coin yorum, Grand Strategy özelliğini uygulamıştır. Çatışmanın karmaşık katmanları var ve uzun bir süreye yayılacak. Bu süre zarfında oyuncular, gelişen altyapı ve POLIS sahipleri tarafından yapılan yeni politikalar karşısında stratejik davranmalıdır.

Star Atlas coin geleceği, star atlas yorum ayrıca bölge ve filo kontrolünün yanı sıra oyuncuya karşı çevreye ve oyuncuya karşı oyuncu savaşını da içerir. Blockchain, oyun ve uzay yolculuğunu bir araya getiren oyun, girişimciler, yöneticiler, kripto para meraklıları, video oyuncuları, uzay yolculuğu meraklıları ve ekonomistlerden oluşan bir hedef kitle yarattı.

Ek olarak oyun, Unreal Engine 5′in Nanite’ı tarafından oluşturulan sinematik tarzda grafiklere sahip olacak.

Oyunda ATLAS Nasıl Basılır?

ATLAS tokenı kripto borsalarında değiştirilebilir ve oyun içi madencilik, piyasa oluşturma ve ticaret, PVE görevleri ve kaynak toplama yoluyla üretilebilir.

Bu, metaverse ekonomisini yönlendiren ana süreçtir ve ATLAS tokenlarının %45’i oyun içi madencilik operasyonları yoluyla kazanılacaktır. Oyunda madencilik aynı zamanda ham ve rafine cevher ticareti, kargo taşımacılığı ve perakende bileşenlerin imalatında da işler yaratır.

ATLAS oluşturmanın başka bir yolu da Salvage Wars adlı oyundur. Oyun konsepti Storage Wars’a benziyor. Oyuncuların vahşi sınırdan kurtarılmış varlıklarla dolu konteynerlere teklif vermelerini sağlar.

Bu konteynerlerın içeriği satın alınmadan önce bilinmiyor ancak konteynerlerın ağırlığı ve kaliteli içeriğin olma olasılığı satın almadan önce biliniyor. İçerikler ATLAS için satılabilir veya madencilik ve kaynak toplamayı daha verimli hale getirmek için kullanılabilir.

Oyun Nasıl Fon Üretir?

Star Atlas coin geleceği, oyunun gelişimini beş aşamaya ayırdı. Her aşama, oyunun para üretmesi için yeni bir yol içerir. Her aşamanın çıkışı, bir öncekinin performansına bağlı olduğundan gerçek bir yol haritası yoktur.

Birinci Aşama — Galaktik Varlık Teklifi (Galactic Asset Offering)

Star Atlas, oyun oynanmadan önce açık ticarete (trading) izin verecek. Oyuncular, Space Atlas için değer yaratacak NFT’leri kendi pazarında takas edebilirler.

Oyuncular, oyunlar için sağladıkları kolaylık, potansiyel değer artışı ve POLIS satın alma fırsatı aracılığıyla bu oyun öncesi varlıkları satın almaya teşvik edilecek.

İkinci Aşama — Tarayıcıda Mini Oyun

MVP’dir. Oyun içi varlıklar satın alınabilir olmaya devam edecek ve tarayıcı tabanlı mini oyunda hemen kullanılabilir. Star Atlas, NFT pazarından NFT posterleri ve varlıklarının satın alınması yoluyla fon üretecek. Beta sürümü 25 Ağustos’ta piyasaya sürüldü.

Üçüncü Aşama — Tersane Modülü Satışı

Üçüncü modül, oyunun Unreal Engine 5’in Nanite’sinde başlatılacağı yerdir.

Başka bir varlık dalgası piyasada mevcut olacak. Oyuncuların bu modülden mürettebat, bileşen ve gemi satın almalarına izin verilecek, ancak seçtikleri fraksiyon uzay istasyonunda konuşlandırılacaklar.

Blockchain ve metaverse teknolojisi, geçen yıl endüstriyi o kadar alt üst etti ki, Ubisoft gibi büyük oyuncular dahil olmak için yarışıyor. Oynamak için ödeme endüstrisindeki şirketler uyum sağlamak zorunda kalacak.

Bizi Takip Edin

« Önceki konu

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız