Stafi (FIS) Coin Geleceği, Stafi (FIS) Coin Yorum

Stafi (FIS) Coin Geleceği, Stafi (FIS) Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 20 views
Stafi (FIS) Coin Geleceği, Stafi (FIS) Coin Yorum

Stafi(FIS) coin geleceği FIS coin yorum konusunda temel analiz yapmak şarttır. Bu bağlamda yazımız içerisinde Stafi (FIS) coin geleceği için yorumlara yer vereceğiz. FIS coin nedir, Fıs coin yükselir mi, Fıs coin nasıl alınır gibi soruları ele alarak ilerlemek doğru olacaktır.

Platformu tanımak bizlere Fıs coin geleceği hakkında yol gösterici olacağı gibi FIS coin yorum anlamında da katkı sağlar. İşte Stafi(FIS) coin temel analiz.

FIS Coin Geleceği FIS Coin Nedir

FIS coin geleceği bakımından ekibine ve platformuna bağlıdır. FIS coin, Stafi protokolünün piyasaya çıkarttığı doğal tokenidir. Stafi platformu içerisinde birçok özellik bulunur ve bu özellikler sayesinde Stafi(FIS) coin geleceği, FIS coin yorum ilerleme kaydedecektir.

Stafi protokolü nedir, stakelenen varlıkların kilitli likiditelerini açmayı sağlayan ilk merkeziyetsiz finans protokolüdür. Platform blockchain dünyasında blok oluşturma ya da doğrulama hakkını elde etmeyi sağlayan Proof of Stake konsensüsünde bulunan mainnet güvenliği ile token likiditesi arasındaki çelişkiyi çözmeyi hedefliyor. Bu hizmetleri doğrultusunda yatırımcı çekerek Stafi(FIS) coin geleceği Stafi(FIS) coin yorum ve değer kazanmayı ilke ediniyor.

Stafi Protokokü Nedir Platformu Nasıl Çalışır

Stafi Coin Platformu, kullanıcıları kripto varlıklarını Stafi staking protokollerine göre stakelerken, stake için sunduğu kripto paraların başında r olan(örneğin: Atom karşılığında rAtom) alternatif kripto paraları dönüş olarak alıyorlar. Bu elde edilen rTokenler ile kullanıcılar alım satım işlemleri gerçekleştirebiliyor ve bu işlemleri gerçekleştirirken aynı zamanda stake ödüllerini almaya da devam ediyorlar.

Platformun ismi de Staking+Finance ‘ın kısaltmasından geliyor. Platformun sözleşme katmanları çoklu staking kontratlarından oluşurken uygulama katmanı da rToken alım satım işlemlerinin gerçekleştiği Stafi (FIS) coin geleceği platformdur. Kullanıcılar platforma stake için teminat olarak kripto varlıklarını verirken platformda o an bulunan rToken değişim oranına göre belirli miktarda rToken alırlar.

Stafi (FIS) Coin Yorum

Stafi (FIS) coin yorum içerisinde bu rTokenleri destekleyen merkeziyetsiz borsalardan herhangi bir teminat göstermeden rTokenleri satın alabilir veya satabilir, ticaretinizi gerçekleştirebilirsiniz. Platform rTokenlerin birçok merkeziyetsiz ve merkezi borsada listelenmesi ve kullanımının artmasını sağlamayı hedefliyor.

Platformun henüz beta aşamasında olan rBridge protokolü ile Stafi ile ERC20 ağı arasında bir köprü oluşturarak Fis tokenler ile rTokenlerin swap işlemlerinin ERC20 ağında da gerçekleşebilmesini sağlamayı amaçlıyor. Platformun stake havuzları bölümünde Uniswap ve WrapFi merkeziyetsiz borsalarında geçerli rTokenler ile farklı token kombinasyonlarını değerlendirerek çeşitli APY oranlarıyla pasif gelir elde etme olanağı bulunuyor. FIS coin sağladığı özellikleriyle de analistlerden olumlu yorum almayı hak ediyor.

Platformda rETH, rATOM, rFIS, rDOT, rKSM gibi rTokenler karşılık olarak bulunuyor. Platformun işbirliği yaptığı partner platformlar arasında Dexe, Chainlik(LINK), Bluzelle(BLZ), Oasis, Reef, Equilibrium ve Matic bulunuyor. Platformun rToken kontratları ve rBridge sistemi dahil tüm kontratları Certik ve Pechshield tarafından audit onayı almış ve güvenlik konusunda herhangi bir problem olmadığı kanıtlanmıştır. Böylece de FIS coin grafiği geleceği bakımından olumlu düşünceler yer etmiştir. Stafi projesi değerlendirilmesi gereken bir platform gibi görünüyor. 

Yazımız sırasında FIS coin 1.56$ ‘ dan işlem görmektedir. Ayrıca Binance, Huobi ve Gate.io Borsalarından Fıs coin alım satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu gibi hacimli borsalarda bulunması Fıs coin yükselir mi sorusuna da olumlu bakış açısı kazandırıyor.

Yazılarımız yatırım tavsiyesi değildir, her birey kendi yatırımlarından sorumludur.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız