Spark Era Token Nedir Nerden Alınır

Spark Era Token Nedir Nerden Alınır

Yazar Yorum Yap 5 views
Spark Era Token Nedir Nerden Alınır

Spark Era token geçtiğimiz hafta seedify topluluğu tarafından launch edilmişti (14 Aralık).

Spark Era karanlık orman yasasını işleyen öldür kazan ruhunu oyuna işlemiş bir metaverse oyunu olmasının yanı sıra NFT ve play to earn sisteminide bünyesine alan bir savaş oyunudur. Ekip oyunu şu sözlerle ifade etmiş:

Herkesin silahlı bir avcı olduğu, meşhur bir ormanda sessizce takip ettiği, tek bir ses çıkarmamak için bilinçli olarak hareket ettiği bir evrene hoş geldiniz. Karşılaştığınız herkesin ve her şeyin düşman olduğu bir evren. Sadece bir tepki var, sadece bir refleks; hayatta kalmak için öldür ve yok et. Diğer her yaşam belirtisi bir tehdittir ve söndürülmesi gerekir.

Spark Era Oyun ve Oynanış

  • Serbest mod

Spark Era, oynaması ücretsiz bir oyundur; Oyuncular sadece bir blockchain cüzdanına ihtiyaç duyacaklar ve başlamak için ücretsiz bir temel yıldız gemisi alacaklar. Serbest Mod, oyuncuların ticaret yapmasına, madencilik yapmasına, güverte savaşı yapmasına ve diğer oyun içi etkinliklere katılmasına izin verecek.

  • Çok Kamplı Yüzleşme ve Loncalar

Oyuncular 4 farklı ırk arasından seçim yapabilecekler; Dünya Konfederasyonu, Amda İmparatorluğu, Umman Sürüsü ve Ebedi Protoss.

Oyunda farklı ırklar veya kamplar önemli yönetim organizasyonları olacak ve her grup kendi lonca sistemlerini oluşturmak için küresel topluluklarını birleştirecek. Kamplar savaş stratejileri geliştirecek, nadir yıldız gemilerinin kilidini açıp yükseltecek ve zafer için diğer loncalarla savaşacak.

Oyuncular, savaşlara katılarak ödül geliri elde edebilecek ve aynı zamanda kampları için sezon toplamına dahil edilecek şan değeri biriktirebilecekler. Her sezon 3-6 ay sürecek ve en yüksek zafer değerine sahip kamplar büyük ödüller alacak.

  • meta evren

Spark Era Metaverse, mevcut gözlemlenebilir evrenin gerçek yıldızlararası uzayına dayanacaktır. Kaynaklar bu alan boyunca rastgele dağıtılacak, evren kavramı ise kullanıcıların kolonize etme ve 500.000’den ekonomik fayda sağlama yeteneğine sahipken 1 300.000 gezegen keşfetmesine izin verecek. Üzerinde görselleştirilmiş inşaat yapma yeteneği olacak. Bu gezegenlerin 50 000’i. Oyun, oyuncu sayısına göre meta veri deposunu genişletmek için bir süreç kullanacak.

  • NFT’ler ve Oyunlar Arası Varlıklar

Spark Era’nın oyun içi öğeleri, oyunculara varlıklarının tam sahipliğini veren NFT’ler olacak. NFT’ler, dikkatle tasarlanmış ve yaratılmış ve yıldızlararası tüccarlardan yağma kutuları satın alarak elde edilebilecek yüksek piyasa değerini koruyacak şekilde tasarlanacak. Oyuncular ayrıca açık artırmalar veya diğer oyunculardan 3. taraf NFT platformları aracılığıyla varlık satın alabilecekler.

Spark Era NFT’leri, oyunun üç sürümüyle ve ayrıca Firework Games platformu aracılığıyla geliştirilen diğer oyunlarla entegre edilecek ve bu da onları potansiyel olarak son derece değerli bir meta haline getirecek.

QUARK jetonu, Spark Era V2 ile piyasaya sürülecek ve oyun içi yardımcı program jetonu olarak işlev görecek. QUARK, NFT varlıklarını yükseltme, savaşlar, kaynak toplama ve gezegen inşası gibi oyun oynama işlevleri için kullanılacak.

FIRE token, Firework Games platformu aracılığıyla piyasaya sürülen oyunlarda yönetişim belirteci olarak işlev görecektir.

Spark Era’da FIRE, oyun içi yönetişim belirteci olacak ve lonca yönetimi için kullanılacak ve NFT’lerin taahhüt edilmesi ve likidite havuzu madenciliği yoluyla elde edilecek.

Spark Era Ne Zaman Listelenecek

Spark Era projesinin listelenme tarihi 5 OCAK ekip tarafından belirlenmiştir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu