Slim Coin Geleceği, Slim Coin Yorum

Slim Coin Geleceği, Slim Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 7 views
Slim Coin Geleceği, Slim Coin Yorum

Slim coin geleceği Slim coin yorum için, solanium ekibi de Slim tokeni ilk kez kendi platformu üzerinden oluşturduğu whitelisti ile satışa çıkarmıştır. Solanium neredeyse hepimizin tanıdığı SOL ekosistemi üzerinde kurulmuş bir platform.

Slim Coin Geleceği

Slim coin geleceği, merkeziyetsiz fon toplama, zaman ağırlıklı bir şekilde token stake etme ve solana ekosistemin yönetimi hakkında alınacak kararların oylanması için oluşturulmuş. Kendi entegre edilmiş cüzdanı, merkeziyetsiz borsası ve işlem yönetimi mekanizması ile Solanium Solana ekosistemi için birçok alanda çözüm olmayı hedefliyor.

Kolay bir kullanım, hepsi bir arada bir dizayn ile kullanıcı dostu bir sistem amaçlanıyor. Solana ekosisteminde bulunan bu proje için geleceği ve yorum hakkında merak edilenler artmaktadır.

Solanium coin, Solana’ yı herkes için erişilebilir hale getirmektedir. Platform içerisinde stake getirisi de bulunduğu için Slim coin olumlu yorum almaktadır.

Kullanıcılar xSlim kazanmak için Slim token stake etmektedir. Projenin sitesi içerisinde stake şartları mevcut olup, ne kadar kazancı bulunduğu belirtilmektedir.

Slim Coin Yorum

Slim coin için olumlu yorumlar stake ve kullanıcıların cüzdanlarını yönetmelerine izin verdiği entegre cüzdan yönetimi sayesindedir. Slim coin, Solana ekosisteminde olduğundan daha güvenli bir izlenim vermektedir. 

Slim coin geleceği merak edilen sorular arasındadır. Proje ekibinin çalışmalarını, sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Bu konuda Slim coin whitepaperını da okumakta fayda vardır.

Slim coin al-sat yapabilmek için Gate, Kucoin, Raydium ve MEXC gibi bilindik borsaları kullanabilirsiniz. Bu gibi hacimli borsalarda yer alması Slim coin geleceği açısından olumlu bir düşünce oluşturmaktadır.

Coinmarketcap verilerine göre Slim coin yazımız sırasında 2.50$ seviyelerinde fiyatlanmaktadır.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız