Sidus Heroes İDO Nasıl Alırım Nasıl Katılırım

Sidus Heroes İDO Nasıl Alırım Nasıl Katılırım

Yazar Yorum Yap 47 views
Sidus Heroes İDO Nasıl Alırım Nasıl Katılırım

SIDUS HEROES, yaklaşmakta olan İlk DEX Arzını (IDO) duyurmaktan mutluluk duyuyor. Yerel SENATE ve SIDUS jetonlarını 7 farklı platformda yayınlayacaktır. Bu, tüm taraftarların trene erken binmesi ve metaverse’den uygun koşullarda en iyi şekilde yararlanması için bir şans.

SIDUS HEROES IDO’yu Barındıran Platformlar

İlk DEX Arzı veya ‘IDO’, projelerin merkezi olmayan bir likidite borsasında (ilk kez) yerel belirteçlerini yayınladığı ve projenin belirteçlerini satın almaktan yararlanmak isteyen perakende yatırımcılardan destek ve finansman aldığı bir süreçtir. düşük bir fiyata.

SIDUS HEROES’UN SENATE ve SIDUS jetonları 7 farklı platformda piyasaya sürülecek: BLOKPAD, Ignition, TrustPad, SpaceSwap, Red Kite, GameFI ve Seedify. IDO’nun 15 Aralık 2021’de yapılması planlanıyor. SIDUS, jetonlarını tüm platformlarda eşit oranda (%50 SENATE ve %50 SIDUS), SENATE için 0.18 $ ve SIDUS için 0.0018 $’lık bir set fiyatla sunacak.

Her platformda mevcut olan tam jeton sayısı, zamana yakın açıklanacak. Lütfen her platformun kendi kuralları ve prosedürleri olduğunu unutmayın. 7 platform seçeneği, SIDUS destekçilerinin kendilerine en uygun olanı seçmelerine olanak tanır.

BLOKPAD

BLOKPAD, Bloktopia kripto metaverse tarafından geliştirilen bir kuluçka makinesi ve başlatma panelidir. SIDUS HEROES, bu platformda düzenlenen ilk IDO’dur. Şirket, etkinliği 250.000 $ BLOK hediye ile kutlamaya söz verdi.
BLOKPAD üzerinde SIDUS IDO’ya katılmak için, kullanıcıların QuickSwap, KuCoin, Gate.io ve diğer borsalardan satın alınabilecek BLOK tokenlerini stake etmeleri gerekmektedir. BLOKPAD, bir piyango ve garantili token tahsisi dahil olmak üzere 9 katmanlı bir sistem kullanır. Şartları okuyun ve kendiniz karar verin.

Ignition

Ignition, Ücretli Ağ ekosistemi tarafından oluşturulmuş bir fırlatma panelidir. SIDUS IDO on Ignition’a katılmak için kullanıcıların ÜCRETLİ jetonlara sahip olmaları gerekir. Platform, bir kullanıcının sahip olduğu jeton sayısına bağlı olarak birkaç katmana sahiptir. Platformda ayrıca bir piyango sistemi vardır. IDO’ya nasıl katılacağınızla ilgili tüm ayrıntıları öğrenmek ve bundan en iyi şekilde yararlanma şansınızı artırmak için Ignition’ın hüküm ve koşullarını okuyun.

TrustPad

TrustPad, tahsisleri dağıtmak için TPAD belirteçlerini kullanan çok zincirli bir başlatma panelidir. TrustPad, 15 bin TPAD’den başlayarak bir kullanıcının aldığı jeton sayısını belirlemek için bir Düzeyler sistemi kullanır. Piyango Seviyeleri 3k TPAD’de başlar, ancak burada hiçbir şey garanti edilmez. Lütfen IDO’ya katılımın, satış başlamadan 6 saat önce kapanan platformda kayıt gerektirdiğini unutmayın. Tüm talimatları okuduğunuzdan ve tüm adımları uyguladığınızdan emin olun.

SpaceSwap Starter

SpaceSwap Starter, çok zincirli DeFi toplayıcı SpaceSwap tarafından oluşturulan bir başlatma panelidir. Etkinliğe katılmak için kullanıcıların bazı MILK2 jetonlarına sahip olmaları gerekir. Çeşitli borsalarda satın alınabilirler. Şu anda minimum bahis miktarı 5.000 MILK2’dir, ancak bu sayı değişebilir. Binance Smart Chain üzerinde gerçekleştirilecek olan IDO öncesinde detayları mutlaka kontrol edin.

SpaceSwap Starter, SENAT ve SIDUS’u stake edilen token sayısıyla orantılı olarak dağıtacaktır. Tahsis sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için SpaceSwap’ın blog sayfasındaki bu blog gönderisini okuyun.

Red Kite,

Red Kite, PolkaFoundry tarafından desteklenen son teknoloji bir fırlatma rampası ve DeFi platformudur. Jetonların dağıtımına hak kazanabilmek için, kullanıcıların PolkaFoundry jetonu olan PKF’ye sahip olmaları gerekir. Platform, dört farklı seçeneğe sahip bir katman sistemi kullanır. Daha fazla ayrıntı bekleyin ve size en uygun katmanı seçin.

GameFI

GameFI, ilk Oyun Teklifi (IGO) platformudur ve başlatma paneli tamamen oyun projelerine ayrılmıştır. GameFI platformundaki etkinliğe katılmak için kullanıcıların GAFI jetonlarına sahip olmaları gerekir. Etkinlikten önce GameFI, tahsis katmanları ve diğer gereksinimleri hakkında bilgi paylaşacaktır.
tohumlamak

Seedify

Seedify, blockchain oyun projeleri ve oyuncular için özel olarak tasarlanmış bir kuluçka makinesi ve fırlatma rampası. Platform, kullanıcıların PancakeSwap, Kucoin ve diğer borsalarda bulunan SFUND jetonlarını tutmasını gerektiren küratörlüğünde İlk Oyun Tekliflerini (IGO’lar) barındırır. Seedify, yalnızca bir piyango tabanlı havuza sahip 9 katmanlı bir sisteme dayanır; geri kalanı garantili bir token tahsisine sahiptir. Lütfen kayıttan önce detayları kontrol ediniz.

Her Şey Hakkında  SIDUS ve SENATE Jetonları

SIDUS HEROES, İlk DEX Teklifi için iki yerel tokenini sunuyor: SENATE yönetişim belirteci ve SIDUS oyun içi belirteci. SENATO sahipleri siyasi görüşlerini ifade edebilecek ve projenin gelişimine etki edebileceklerdir. Oylama gücü, her kullanıcının sahip olduğu SENATE jetonlarının sayısıyla orantılı olacaktır. Jeton, oyunu daha üretken hale getiren nadir oyun içi öğeleri satın almak için de kullanılacak. SIDUS ayrıca oyun içinde yaygın olarak kullanılabilecek ancak kullanıcılara herhangi bir oy hakkı vermeyecek.

Bu İlk DEX Teklifine katılarak, oyuncular kendilerini SIDUS metaverse içinde bazı inanılmaz maceralara hazırlarlar. Bu jetonları erkenden ele geçirmek, fiyat düşük ve herkes için uygunken en uygun koşulları güvence altına alabilecekleri anlamına gelir.

Tarihi kaydet! 15 Aralık'ta SIDUS yolculuğunuza başlamaya hazır olun.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu