Shirtum Coin Geleceği, Shirtum Coin Yorum

Shirtum Coin Geleceği, Shirtum Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 15 views
Shirtum Coin Geleceği, Shirtum Coin Yorum

Shirtum coin geleceği, projenin sağlam olmasıyla doğru orantılıdır. Shirtum coin için yorum yapabilmekte ancak projenin neyi amaçladığını bilerek yapılabilir. Bu yüzden işte Shirtum coin temel analizi.

Shirtum Coin Nedir

Shirtum coin öncelikle bir NFT projesidir. Bunun dışında Shirtum futbolcuların fanlarıyla buluştuğu, hatıralarını ve hikayelerini anlatarak etkileşimde bulunduğu ve fanlarının onların spor hayatında biriktirdiği hatıraları dijital bir şekilde toplayabildiği ve inceleyebildiği küresel bir NFT pazarıdır. Bu pazar sayesinde Shirtum coin geleceği hakkında olumlu sinyaller aklımıza kazınıyor. Tabi ki bu pazarın nasıl çalıştığını bilmek de önemlidir.

Shirtum Coin Platformu Nasıl Çalışıyor

Platformla anlaşan futbolcular; kendilerine özel dijital müzelerinde, kariyerleri boyunca elde ettiği başarıları, formalarını ve kendileri için özel hatıralarını fanlarına sergileyebiliyorlar.

Oyuncuların fanları, her hatıraya özel ve sınırlı üretim tokenleri toplayarak trade’ini gerçekleştirebiliyorlar. Shirtum platformu futbolcular ile milyonlarca hatta milyarlarca fanları arasında direkt bir bağlantı kurmayı hedefliyor. Bu hedefleri ile Shirtum coin geleceği de umut verici bir hal alıyor.

Platform;  müzeler, market, fan bölgesi ve galeri olarak bölümlere ayrılmış.

Müzeler bölümünde; ünlü sporcuların özel müzelerine giren kullanıcılar, sporcuların özel günlerde ve önemli günlerde giydiği tişörtlerin sergilendiği bir alana giriyor. Her tişörtün, o sporcu tarafından anlatılan hikayesine erişebiliyor.

Fan bölgesinde kullanıcılar hayranı oldukları sporcunun platformda sergilediği özel tişörtlerinin anlamlarının ve hikayelerinin o sporcu tarafından anlatıldığı video kayıtlarına erişebiliyor.

Galeri kısmı ise kullanıcıların kendilerine özel kısım oluyor. Bu kısımda kullanıcılar sahip oldukları NFT leri görebiliyor, koleksiyonlara dönüştürebiliyorlar ve satışa sunabiliyorlar.

Platformun oyuncular kısmında NFT ürünleri satılıyor. İnsanlar bu bölümde satılan ürünler ve oyuncular hakkında eşsiz hikayelere tanıklık ederken bu ürünleri satın alabiliyor.

Platform gelirini satılan sporcu NFT ürünlerinin gelirinin %30’undan elde derken ürünleri satılan sporcular da satış gelirlerinin %70’lerini alarak kendi gelirlerini elde ediyorlar. Ayrıca platform kullanıcıları arasında yapılan işlemlerden elde edilen gelirler de platform tarafından sporcular ile paylaşılıyor.

Shirtum Platformu Üzerinden NFT Almak

Platformda NFT ürünler almak isteyen kullanıcılar cüzdanlarına BNB, Euro veya SHI yükleyerek NFT’leri satın alabilirler. SHI satın alarak cüzdanlarına yükleyen kullanıcılar için de platformda özel fırsatlar bulunuyor. Bütün bu anlattığımız işlemler platformun android ve ios destekli mobil uygulamasında kullanılabiliyor. 

Ayrıca platform Chainlink’ in whitelistlerde yapılan kullanıcı seçimlerinin adil ve güvenli bir şekilde olmasını ve platforma katılan kullanıcıların elde ettiği NFTleri tarafsız bir şekilde belirlemeye yarayan VRF sistemini Binance Smart Chain ağına entegre ediyor.

NFT ürünlerinin platforma entegrasyonu, oyun sistemi, akıllı televizyonlar için platform uygulaması ve yeni spor türlerinin de platforma eklenme işleminin gerçekleşeceği belirtiliyor. Shirtum coin platformuna yapılacak yenilikler ile Shirtum coin yorum almaya ve adından söz ettirmeye geleceğinde de devam ettirecektir.

Shirtum Coin Geleceği

Platformun kurucu sporcuları arasında Ivan Rakitic, Papu Gomez ve 7 diğer oyuncu daha bulunuyor. Çok daha fazla oyuncunun platformda bulunacağı da belirtiliyor. Artan bu futbolcular sayesinde Shirtum coin yatırımlar çekerek, geleceği hakkında yorumlara pozitif bir yön kazandırıyor.

Maksimum arzı 1 milyar olan SHI tokenin toplam arzı 750 milyon ve şu an dolaşımda 56.5 milyon token bulunuyor. Maksimum arzın 250 milyonu platform tarafından yakılmış. 

Shirtum Coin Yorum

Sporun içinden insanlar tarafından desteklenerek başlayan ve Barcelona’da kurulan proje, birçok ünlü futbolcuyu ve farklı spor türlerini bünyesine kattığında 32 milyar dolarlık dijital varlık pazarında çok önemli bir yer edinebilir.

Projenin içerisinde NFT ve sporu, sporcuları barındırması, yatırımcılar tarafından cezbedici ve ilgi çekici görülebilir. Bu sebepten Shirtum coin geleceği parlak kripto paralar arasında görülebilir. Shirtum coin için yazımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız