Shiba Coin Geleceği ve Shiba Yorum

Shiba Coin Geleceği ve Shiba Yorum

Yazar Yorum Yap 13 views
Shiba Coin Geleceği ve Shiba Yorum

Shiba Coin Geleceği

Shiba Coin geleceği son günlerde kripto para borsasında yaşanan hareketli zamanlar ile birlikte oldukça merak edilen bir konu olmaya başladı. Shiba Coin şaka olarak piyasaya sürülmüş olsa da yatırımcıların gözünün üzerinde olduğu bir kripto para türü olmayı başarmıştır.

Son günlerde oldukça sakin seyreden bu kripto para birimi dünyaca ünlü milyarder iş insanı Elon Musk’ın yaptığı olumsuz açıklamalara rağmen yükselişine devam etmesiyle dikkat çekiyor. Yakın zamanda değerinin 1 Cent olması beklenen bu kripto para birimi Bitcoin gerilerken bile yükselişe devam etmesi ile dikkatli üzerine çekti ve yatırımcı kazanmaya başladı. Yatırımcı kazandıkça da değerinin artması beklenen bu kripto para birimi kârlı bir yatırım aracı olarak görülmektedir.

Ayrıca bu kripto para birimi ABD’li aracı kurum olan Robinhood’un alım satım işlemleri için değerlendirme aşamasında olduğunu duyurması ile birlikte iyi oranlarda yükseliş yaşayarak rekor kırmıştır.

Yani özetle geleceği olarak umutlu bakılan ve yükselmesi beklenen bu kripto para birimi gelecek vaat eden kripto para birimleri arasındadır. Fakat yine de yatırım yapmayı düşünen kişilerin herhangi bir resmiyeti ve dayanağı bulunmayan yorumlara kulak asmaması son derece önemlidir.

Shiba Coin Yorum

Shiba Coin yorum konusu da sık sık araştırılan ve merak edilen bir konudur. Kripto para piyasaları ile ilgili sitelerde gündemden nerede ise düşmeyen bir kripto para birimi olan Shiba Coin ile ilgili yapılan yorumlar 1 Dolar değere ulaşacağı yönündedir. Fakat yine de bu değere yakın zamanda ulaşması beklenmiyor.

Yaşanan çeşitli gelişmeler sonucunda bu kripto paranın yatırım yapmaya değer bir kripto para türü olduğu bazı yorumcular ve analistler tarafından açıklansa da bazı kesimler tarafından da bu kripto paranın yatırım yapmaya uygun olmadığına dair açıklamalar yapılmıştır.

Yatırım yapmayı düşünen kişilerin ortak açıklaması ise büyük miktarlarda yatırım yapılmasının kâr getireceği yönünde. Çünkü büyük miktarlarda yapılan yatırımlar en ufak bir yükselişte iyi miktarlarda kâr getirebilirler. Fakat şöyle bir durum da göz ardı edilmemeli ki, aynı oranlardaki düşüşler de aynı miktarlarda zarar getirebilirler.

Shiba Coin Nedir?

Shiba Coin tanımı yapılırsa; ilk olarak piyasaya DOGE KILLER adı ile sürülen kripto para birimidir denmesi doğru olacaktır.

Haziran ayı itibari ile 28 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip olan bu kripto para birimi ilk etapta bir şaka kripto parası olarak ortaya çıksa da kısa süre içinde piyasada kendine yer edindi.

Shiba Coin Özellikleri Nelerdir?

Shiba Coin özellilkleri Ethereum tabanlı bir ERC-20 token olmasıdır. Kendi resmi sitesinde yapılan açıklamaya göre bu kripto para birimi kendiliğinden meydana gelmiş merkeziyetsiz bir topluluk oluşturma deneyi olarak tanıtılıyor. Merkezi olmayan bir topluluk inşaası deneyi olarak tanımlanan bu kripto para tıpkı Doge Coin gibi bir meme kripto parası olarak nitelendiriliyor.

Shiba Coin Nasıl Satın Alınır?

Shiba Coin satın almak için çeşitli borsa kanalları vardır. Tüm borsalar tarafından satışı yapılmasa da en son olarak ünlü kripto para borsası Binance Shiba Coin satışını ve listeleme işlemlerini başlatacağını duyurdu.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Özcan Özkan