SelfKey coin nedir Geleceği ve Analizleri

SelfKey coin nedir Geleceği ve Analizleri

Yazar Yorum Yap 7 views
SelfKey coin nedir Geleceği ve Analizleri

Key coin geleceği 2022 senesinde sergilediği performansın ardından kripto para yatırımcılarının radarına takıldı. Bilhassa 14.03.2022 tarihinde Selfkey fiyatı %30 oranında artış göstererek $0.008481 dolar seviyesine yükseldi. Key coin Binance listelemesinin ardından bu denli bir yükselişe geçmiş ancak tekrardan inişli çıkışlı grafiklerini sürdürmüştü.

Son hareketlenmesiyle birlikte key coin fiyat tahminlerinde ciddi anlamda olumlu işaretler verdi.

Key coin geleceği 2022

2022’nin geri kalanı için Selfkey fiyat tahminleri itibariyle farklı görüşler var. TradingBeast, 0,009579$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve PricePrediction.net yıl sonuna kadar ~0,01$ ile yankılanıyor. Örneğin, WalletInvestor’dan diğer uzmanlar, Selfkey’in gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar ve Aralık ayında 0,006723 $’lık düşüş rakamlarına atıfta bulunuyorlar.

PricePrediction.net’e göre, 2023’te Selfkey yatırımcıları fiyat artışını 0,014 $’a çıkarmalı, bu da Selfkey’i bir yatırım seçeneği olarak düşünmek için iyi bir neden gibi görünüyor. WalletInvestor ise fiyatın 0,008664$’a yükseleceğini tahmin ediyor ve TradingBeast, 0,009677$ olarak tahmin edilen büyümeyi kabul ediyor.

Uzmanlar, 2024 için Selfkey fiyat tahminlerinde hemfikir – herkes Selfkey’in fiyatının o yılın sonuna kadar artmasını bekliyor. WalletInvestor, fiyat artışının 0,008456$’a ulaşacağını tahmin ediyor. PricePrediction.net’in araştırmasına göre Selfkey’in fiyatı 0,02 dolara kadar çıkabiliyor. TradingBeast’in tahmini de olumlu: analistleri, 2024 yılına kadar Selfkey’in fiyatının yaklaşık 0.012915$ olacağı görüşünde.

Key coin geleceği 2022… TradingBeast’in 2025 Selfkey fiyat tahmini için yalnızca iyimserliği var ve Selfkey’i 2025’in sonunda 0.015317$ olarak değerlendiriyor. PricePrediction.net olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 0,031$ tahmin ediyor. Öte yandan, WalletInvestor ekibi daha karamsar – bu yılın Aralık ayı için Selfkey fiyat tahminleri sadece 0,006238 dolar.

Çoğu uzman, Selfkey için cesaret verici bir gelecek bekliyor: uzun vadeli Selfkey fiyat tahminleri, 2030 yılına kadar önemli bir büyüme vaat ediyor. WalletInvestor, fiyatın 0,00804$’a ulaşacağını, TradingBeast ise 0,021137 ABD dolarına ulaşacağını tahmin ediyor. PricePrediction.net ayrıca uzun vadede Selfkey’e büyük umutlar veriyor: 2030 için Selfkey tahmini 0.19 dolar.

Key coin yorum 2022

Selfkey kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu ANAHTAR alım-satım puanını görebilirsiniz. KEY/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Yukarıda belirtilen analizden de anlaşılacağı gibi, Selfkey (KEY) projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki Key coin fiyat hareketlerinin olumlu ya da olumsuz olması konusunda evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: Key coin geleceği 2022.. duyurular, Selfkey projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Selfkey coin nedir?

SelfKey coin nedir? Kullanıcıların dijital id’lere iye olmalarını ve muhafaza etmelerine olanak tanıyan blok zinciri defi bir kimlik yönetimi mecrasıdır. Key coin geleceği 2022… SelfKey projesinin ardındaki görüş, kuruluşların ve bireylerin hassas bilgileri ve verileri merkezi olmayan ve güvenli bir şekilde kendi başlarına depolamasına izin vererek Self-Sovereign Identity’yi (SSID) sunmaktır.

Yatırımcılar dataları üzerinde tam sahipliğe sahip olabilir, verileri idare edebilir ve hassas verilere erişimi denetleyebilir. SelfKey ayrıca KYC hizmetlerine focuslanıken, kullanıcılar network aracılığıyla kripto kredisi başvurusunda bulunabilirler. SelfKey platformu, Edmund John ve 2018’de piyasaya sürülen yerel token KEY tarafından geliştirildi ve kuruldu.

SelfKey’in (KEY) fiyatı, büyük ölçüde kripto para piyasasında her yerde mevcut olan yüksek oynaklık nedeniyle sık sık değişikliğe tabidir. SelfKey’in fiyatı, kısa bir süre içinde düşük fiyatlardan yüksek fiyatlara hızla değişebilir ve bunun tersi de olabilir. Satış ve alış fiyatı arasındaki fark, tüccarlar ve yatırımcılar için karla sonuçlanabilir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu