Sandbox’ta 36 Şirket Arazi Talep Etti

Sandbox’ta 36 Şirket Arazi Talep Etti

Yazar Yorum Yap 6 views
Sandbox’ta 36 Şirket Arazi Talep Etti

Toplam 36 blockchain şirketi The Sandbox ile ortak oldu ve bunun sonucunda sanal oyun dünyasında bir arsa üzerinde hak iddia ettiler. Oyun stüdyosu Pixowl bu hafta bu sayıları açıkladı. Bazı şirketler oyun dünyası için özel içerik oluştururken, diğerleri The Sandbox’ı işlerinin bir uzantısı olarak kullanacak.

Her şirket, The Sandbox’ın dijital dünyasına farklı bir şey getirecek. Bu nedenle, The Sandbox dünyası, oyuncu katkıları olmasa bile, bu yıl içinde piyasaya çıktığında şimdiden eğlenceyle dolu olacak.

Geçen yıl The Sandbox, LAND’in ilk yüzde 2.5’ini sattı. Şu anda arazi OpenSea’de 0.2 ETH’ye satılıyor. En pahalı pazar 15 ETH için satışa şu anda. 11 Şubat’ta başka bir satış olacak. Satışa sunulan toplam parsellerin yüzde 5’i olacaktır. Bu 6192 adet arazi %30 indirimli olacak.

Katılımcı firmaların listesi

OYUNLAR

  1. Sandbox – Sanal dünyanın merkezinde benzersiz bir oyun deneyimi ve topluluk merkezi oluşturacakları bir arazi parçası var.

MAĞAZALAR / EĞLENCE

  1. OpenSea — Popüler token piyasası The Sandbox’a taşınıyor.

TEKNİK DESTEK

  1. Bitski — Sandbox, Bitski’nin araçlarını kullanıyor. Blockchain teknolojisine yeni başlayan kullanıcılar, bir kripto cüzdanına kolayca erişebilir.

PAZARLAMA

  1. Blocore – Bu, The Sandbox için bir Halkla İlişkiler ve pazarlama ortağıdır.

Bizi Takip Edin

« Önceki konu

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu