Sand Coin Geleceği ve Yorumları 2022

Sand Coin Geleceği ve Yorumları 2022

Yazar Yorum Yap 6 views
Sand Coin Geleceği ve Yorumları 2022

Sand coin geleceği kripto para yatırımcılar tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Bunun nedenini de CMC üzerinde bulabilirsiniz. Sadece Sandbox’u CMC üzerinde izleme listesine alan kullanıcı sayısı 2 milyon kişinin üzerinde.

Sand coin geleceği 2022

Metaverse madeni paraları, Facebook’un isimlerini Meta olarak değiştirme ve metaverse odaklanma kararından etkilendi. Daha önemli firmalar benzer sanal dünyalara odaklanmaya başladıkça Metaverse’in yayılması, Metaverse Crypto girişimleri üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir.
Sandbox, SoftBank’tan önemli bir yatırım aldı ve büyük yatırım fonlarının Sandbox ve Metaverse endüstrisiyle de ilgilendiğini gösterdi.
Ancak Ethereum gibi mevcut Blockchain altyapısının Metaverse Oyununu desteklemek için yetersiz olabileceğine inanıyorum. Yani bu aşamada bunu uzun vadeli bir yatırım olarak düşünebilirsiniz.
Metaverse şu anda piyasadan FOMO (Kayıp Korkusu) işaretleri alıyor. SAND’ı portföyünüze eklemeden önce kripto piyasasının hareketini dikkatlice izlemeli ve girişiniz için uygun fiyat aralığını belirlemelisiniz.
Bu yüzden size Sandbox ve SAND Token’dan en son bilgileri sağladım. SAND, blockchain sanal gerçeklik platformları söz konusu olduğunda oldukça benzersizdir.
SAND aynı zamanda, sahiplerinin yol haritasının önemli yönlerine ve yazarlara verilen ödüllere oy vermesini sağlayan bir yönetim simgesidir. Oy hakları SAND sahipleri tarafından diğer aktörlere devredilebilir.
Sandbox şu anda 24 saatlik işlem hacmi 94.762.886,336 INR ile 387.09 INR’den işlem görüyor. Sandbox, son 24 saatte değerinin yüzde 9,44’ünü kaybetti.
Mevcut CoinMarketCap sıralaması, 353.553.791.972 INR canlı piyasa değeri ile 38. sırada. 913.364.619 dolaşımda olmak üzere toplam 3.000.000.000 SAND tedavüldedir.

Sand coin yorum 2022

Sandbox, işletmelerin ve ünlülerin Metaverse’deki sanal deneyimler aracılığıyla izleyicileriyle etkileşime girebilecekleri bir eğlence yeri olmayı hedefliyor. Sandbox, kendi NFT’lerini oluşturmak ve kazan-kazan (P2E) ödülleriyle SAND oyun yarışmalarında rekabet etmek için VoxEdit ve #nocode (kod bilmeye gerek yok) Game Maker’ı kullanan gelişen bir yaratıcılar topluluğu geliştirdi.
VoxEdit, insanlar, hayvanlar, arabalar, yeşillik, araçlar ve mallar dahil olmak üzere sanal mallar olarak adlandırılan 3B nesneleri tasarlamanıza ve canlandırmanıza izin veren PC/Mac için ücretsiz bir 3B voksel modelleme ve NFT oluşturma uygulamasıdır.
Yapı taşları gibi görünen kare 3D pikseller olan Voxels, hızlı bir şekilde çarpıcı sonuçlar elde etmek için VoxEdit ile düzenlenebilir.
Sanal ürünler, üretildikten sonra NFT oyun VARLIKLARI olmak için VoxEdit’ten The Sandbox pazarına ihraç edilebilir. Sandbox Game Maker’ı kendi oyunlarınızı geliştirmek ve pazarlamak için de kullanabilir veya başkalarının oyunlarını oynayarak ödüller kazanabilirsiniz.

Sandbox coin kimin?

Arthur Madrid (CEO) çok sayıda endüstri ve ticaret medyasında yer alıyor ve Animoca Brands’ın yönetim kurulunda görev yapıyor. Serinin ortak yaratıcısı olarak, The Sandbox projesinin genel vizyonuna ve yönüne rehberlik ediyor.
Sebastien Borget (COO), The Blockchain Game Alliance’ın Başkanıdır ve sayısız zirvede, röportajda ve endüstri görüşü medyasında yer almaktadır.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu