SafePal Nedir Geleceği ve Yorumları

SafePal Nedir Geleceği ve Yorumları

Yazar Yorum Yap 0 views
SafePal Nedir Geleceği ve Yorumları

SafePal, 2018 yılında bir donanım cüzdan markası olarak başladı. Oluşturadurduğu SafePal S1 donanım cüzdanı, güvenli ve kullanıcı dostu kripto depolaması arayanlar için en iyi seçimlerden biriydi ve fiyatı ise $39.99’dı. Bu fiyat politikasının yanında sunduğu özelliklerle beraber SafePal S1, oyunun kurallarını değiştiren bir donanım cüzdan oldu. Çünkü yalnızca EAL5 + güvenli öge TRUG, kendi kendini imha mekanizması ve hava boşluklu imzalama mekanizması gibi gelişmiş güvenlik özellikleri sağlamakla kalmıyor aynı zamanda her kripto için kullanıcılara kolay bir arayüz sunuyor.

SafePal şu anda 100’den fazla ülke ve bölgede 600.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermekte. Bu sayı şu anda da hızlı artışını sürdürmekte.

Donanım cüzdanın öneminden bahsetmemiz gerekirse. Bir donanım cüzdanı, kullanıcıların gizli anahtarlarını uzaktaki saldırganların erişemeyeceği güvenli ve çevrimdışı bir ortamda saklamalarını sağlar. Gizli anahtarınızı cep telefonu gibi internet erişimli bir cihazda saklamaktan daha güvenlidir veya gizli anahtarınızı bir kağıt ve metal parçasına yazmaktan daha kolaydır.

SafePal S1 donanım cüzdanından başlayarak SafePal, kademeli olarak bir donanım cüzdan markasından, kullanıcıların kripto varlıklarını güvence altına alabilecekleri, yönetebilecekleri ve büyütebilecekleri kapsamlı bir kripto varlık yönetimi platformuna dönüşmüştür. SafePal şimdiye kadar 20 blockchain, 10.000’den fazla token, tüm NFT standartları ve Ethereum, Binance Akıllı Zincir (BSC) ve Tron ağında yayınlanan tüm DApp’leri desteklemektedir. Uygulama içine zincirler arası takas, Simplex, BTCDirect, Binance Trading DApp’leri ve Uniswap, PancakeSwap gibi DeFi protokollerini entegre ettik.

SafePal’ın CEO’su Veronica Wong’a yöneltilen bir takım sorulara verdiği cevaplar aşağıdadır.

Binance ile olan geçmişi nedir? Binance neden SafePal’a yatırım yaptı, açıklar mısın?

iki taraf arasındaki ilişki, SafePal’ın Binance tarafından inkübe edilen ilk ve tek donanım cüzdanı olduğu 2018’de Binance Labs kuluçka programında başladı. Yıllar boyunca Binance, sadece ilk yatırımcılarımızdan biri değil, aynı zamanda kripto yolculuğu sırasında SafePal’ın en güçlü destekçilerinden biri oldu.

SafePal, donanım ve yazılım tasarımı ve geliştirmesinde derinlemesine birikime sahip, kriptoda gelecek gören bir grup tarafından oluşturulmuştur. Kullanıcıların günlük hayatta kripto kullandıklarında rahatsız olduğu sorunlu noktaları çözme konusunda derinden kök saldık. Ekip proaktiftir ve en iyi ürünü kitlelere ulaştırma konusunda deneyimlidir.

SafePal’ın ürün felsefesi benzersizdir. Bir donanım cüzdanı markası olarak başlamamıza rağmen, kriptoyu herkes için basit ve güvenli hale getirme misyonunu üstleniyoruz. Bu nedenle, SafePal’ın gelişimini güvenlik, basitlik ve kapsamlılık kombinasyonuna doğru ittik.

Bence Binance’in dikkatini ilk başta çeken ve iki marka arasındaki stratejik ortaklığa yol açan şeyler kriptoya olan güçlü inanç, hızlı uygulanabilirlik, problem çözme zihniyeti ve SafePal ekibinin kullanıcı odaklı ruhu.

SafePal Yazılım Cüzdan Uygulaması ne yapabilir?

SafePal ürünleri 3 bölümden oluşur: SafePal Donanım Cüzdanı, SafePal Yazılım Cüzdanı ve SafePal Uygulaması. Hem SafePal donanım cüzdanı hem de yazılım cüzdanı, kullanıcıların gizli anahtarlarını korumalarına yardımcı olan, merkezi olmayan, devamlılığı belli bir merkeze bağlı olmayan bir cüzdan çözümüdür.

Kullanıcıların bekiyelerini görüntüleyebilecekleri, işlemler oluşturabilecekleri, DApp’lere erişebilecekleri, varlıkları yönetebilecekleri, kripto satın alabilecekleri / takas edebilecekleri / ticaret yapabilecekleri bir mobil uç olan SafePal Uygulaması aracılığıyla iki tip cüzdan yönetilir.

cüzdanın frekans saldırılarından veya uzaktan saldırılara karşı korunması için gizli anahtarı %100 çevrimdışı olarak saklar ve güvenli bağlantı temelli bir imza mekanizması sunar.

SFP Token nasıl kullanılacak?

SFP, SafePal’ın tüm SafePal ekosistemini besleyecek yerel yardımcı tokenidir. SFP, aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

– Ücretler ve İndirimler: Kullanıcılar, SafePal donanım cüzdanları, takas ve ticaret hizmetleri gibi SafePal ürün ve hizmetlerinde ücretler ve indirimler için SFP’yi kullanabilir.

– Staking Ödülleri: SafePal kullanıcıları, SafePal Kazanma programlarından ekstra kazanımlar elde etmek için SFP stake edebilirler.

– Bonus ve Candies: SFP token sahipleri, özel kuponların keyfini çıkarma, özel kampanyalara katılma veya SafePal ve onun ekolojik ortaklarından özel koleksiyonlar talep etme ayrıcalığına sahiptir.

– Topluluk Yönetimi: SFP token sahipleri, teklifler oluşturabilir ve hazine fonu kullanımı ve SafePal ürünlerine yeni blok zincirleri eklemek gibi yeni özellikler için oy kullanabilir

Toparlamak gerekirse SafePal şu an en ilgi çekici telnoloji ve kullanıcı dostu bir arayüzü bize sağlıyor. SFP’nin de kripto paralar arasında hak ettiği değeri alacağına inanıyorum.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu