Saber (SBR) Coin Geleceği, Saber (SBR) Coin Yorum

Saber (SBR) Coin Geleceği, Saber (SBR) Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 8 views
Saber (SBR) Coin Geleceği, Saber (SBR) Coin Yorum

Saber coin geleceği, Saber platformu SOL ağında çapraz zincir likidite değişim işlemlerinin temelinin gerçekleştiği ve bu konuda en çok kullanılan platformdur.

Platform kullanıcılarına USDT, USDC ve birçok stabilcoinle birlikte farklı blok zincirlerinde bulunan kripto varlıkları temsil eden o varlıkların sarılmış hallerini yani varlığın değerine 1:1 oranda endeksli temsili hallerini(örneğin: WSRM) likidite olarak sağlar ve değişim imkanı sunar.

Saber Coin Geleceği

Saber coin yorum platform kullanıcılarına işlem ücretlerinden, token teşviklerinden ve defi stratejilerinden yararlanarak gelir elde etmelerini sağlamak için varlıklarını değerlendirebileceği birçok havuz ve stake imkanı da sunuyor.

Neredeyse eşit değerdeki stabilcoinlerin ve kripto varlıkların değişiminde platform kullanıcılarına son derece düşük kayma oranı sağlayarak, üst düzey güvenlik önlemleriyle kullanıcılarının işlem sıklıklarını artırmayı ve işlem gerçekleştirdikçe yüksek miktarlarda işlem ücreti ödememelerini sağlıyor.

Saber coin platformun otomatik market maker sistemiyle işlem ücretlerinden ve teşviklerden elde edilen gelirler varlıklarını havuzlarda değerlendirilen kullanıcılara dağıtılıyor. Saber coin geleceği sistemi Solana ağında çalışan herhangi bir uygulamaya kolayca entegre edilebilir bir yapıda bulunuyor ve ticaret yaparak para kazanma imkanını birçok uygulama için kolaylaştırıyor.

Platform Badger DAO ve Ren gibi önde gelen defi projeleriyle işbirliği yaparak varlık havuzunu ve defi stratejilerini de genişletiyor. Toplam arzı 98 milyon olan SABER’in toplam arzının hepsi dolaşımda bulunuyor ve piyasa değeri 26 milyon dolar. 

Saber Coin Yorum

Allbridge ile geçtiğimiz günlerde işbirliği gerçekleştiren Saber, Polygon(Matic) ağıyla köprü oluşturarak Solana ile Polygon ağları arasında stabilcoinlerin transfer ve değişim işlemlerini gerçekleştirme imkanını kullanıcılarına sunuyor ve Marinade Finance ile yaptığı işbirliğiyle de Marinade platformuna özel mSol tokenlerin Saber coin yorum üzerinde değerlendirilerek SBR kazanma olanağı sağlıyor.

Projenin roadmapini incelediğimizde platform üzerinde likidite varlığı sağlanan kripto stabilcoin ve varlıkların çeşit miktarını artırmak ve farklı birçok ağla köprüler kurularak varlık değişim işlemlerinin kullanıcılara sunulacağı belirtiliyor.

Solana ağı üzerinde oluşturulan projeler arasında içinde kilitli varlık değeri olan 721 milyon dolarla 3.sırada olan ve önde gelen fonlarla birlikte güçlü ticaret firmalarıyla işbirliği yapan SBR platformu Solana ağı için güzel ara hizmetler sunan ve çok tercih edilen bir proje olarak biliniyor.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız