Ronin Network Nedir Geleceği ve Yorumları

Ronin Network Nedir Geleceği ve Yorumları

Yazar Yorum Yap 5 views
Ronin Network Nedir Geleceği ve Yorumları

Axie Infinity ilk günlerinden beri, blok zinciri oyun dünyasına eğlenceli oyun ve sağlam ekonomik tasarım getirmekte takıntılı. Topluluğu muazzam bir şekilde büyüdü ve oyun kazanmak için gerçek sahiplik ve oyun oynama fikirleri etrafında gerçekten yeni deneylere başladı. Bu büyüme ile birlikte topluluğun Axie oynama deneyimindeki önemli acı noktalarını gözlemleme yeteneği geldi.

Ronin ile Ölçeklendirme Ekseni

Axie Infinity’nin ikinci, üçüncü ve dördüncü derece bağlantıların (arkadaşlarımızın ve ailemizin arkadaşları ve ailesi) ulaşması için Axie’nin Axie oyununa ve ekonomisine katılımı hızlı, ucuz ve sorunsuz hale getiren uzun vadeli bir çözüme ihtiyacı var.

Bu nedenle Ronin bugün, özellikle Axie Infinity için yapılmış Ethereum bağlantılı bir yan zincir olan Ronin üzerindeki çalışmalarımızı duyuruyor.

Axie Oyuncular için Faydaları

Ronin, Axie’nin kullanılabilirliğini bir sonraki seviyeye taşımamıza izin verecek ve bizi yeni nesil eğitmenleri, düşünürleri ve kaşifleri Lunacia’da karşılamaya hazırlayacak.

Ronin aşağıdakilerle birlikte gelecek:

  • Neredeyse anında onay ile hızlı ve sorunsuz işlemler.
  • Büyük ölçüde azaltılmış gaz ücretleri. Ek olarak, Ethereum madencilerine ödeme yapmak yerine, gaz ücretleri topluluk tarafından tutulabilir ve turnuvalar ve ödüller gibi şeyler için kullanılabilir.
  • Axie varlıklarını (sonunda) Ethereum Mainnet’e geri çekme yeteneği.
  • Özelleştirilmiş bir cüzdan çözümü aracılığıyla yeni kullanıcılar için basitleştirilmiş katılım.
  • Şeffaflık ve veri erişilebilirliği için bir blok gezgini.

Bunu Neden İnşa Ediyor?

Ölçeklendirme çözümü söz konusu olduğunda her ürün, her topluluk farklı ihtiyaçlara sahiptir. Ek olarak, mevcut ölçeklendirme çözümleri genellikle DeFi kullanım durumları veya basit varlık değişimi için tasarlanırken, Axie topluluğunun ihtiyaçları daha karmaşık ve ilginç.

Güvenlik ve Konsensüs

Ronin’in güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için, ağında doğrulayıcıları olarak hizmet etmek üzere geleneksel oyun, kripto ve değiştirilemez token alanından yıldızlardan oluşan bir ortak kadrosunu işe aldı.

Lansmana yaklaştıkça Ronin doğrulayıcılarını açıklanacak

Ronin’in Geleceği

İşte doğrudan Sky Mavis CEO’su Trung’dan bir mesaj:

“Ronin’in getirdiği olanaklar konusunda çok heyecanlıyız. Ronin, hala erken bir durumda olmasına rağmen, blockchain oyunlarının ruhuna ve değerlerine hizmet etmek için yıllar içinde sürekli olarak gelişecektir. Teknik açıdan, Ronin’i daha da güçlendirmek ve ölçeklendirmek için çeşitli çözümler de arıyoruz. Örneğin zKSyncs umut verici görünüyor, ancak özellikle NFT’ler ve oyunlar için üretime hazır hale gelmesi zaman alabilir.”

Vitalik’in bugün bahsettiği gibi, mevcut 2. katman uygulamaları “genel olarak ödemeler ve DEX ile sınırlıdır”. Yeterince ilgi görmemiş bir alan olan Ethereum’daki NFT’lerin sürdürülebilir ölçeklenmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Loom Network’ün NFT’lerden uzaklaşması, uzun vadeli ölçeklendirme stratejimizin kontrolünü ele geçirme planlarımızı da hızlandırdı.

Ethereum ölçeklemenin heyecan verici durumu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için, Anthony Sassano tarafından yazılan bu mükemmel genel bakışı öneriyoruz: Hazır Katman İki

Bu, Axies & Land’iniz için ne anlama geliyor?

Mevcut Axie sonsuzluk varlıkları (Axies, Land, arazi öğeleri) için planı onları bu yıl Ronin’e taşımak. Sky Mavis ekibi, kullanıcılar için geçişi üstlenecek, ancak kullanıcılar isterlerse bunu kendileri yapmayı seçebilecekler. Axie ile ilgili tüm önemli akıllı sözleşmeleri Ronin’de yeniden dağıtalacak. Bu aynı zamanda Axie kullanıcı deneyimini daha sezgisel hale getirmek için mevcut sözleşmelerimizi yükseltme fırsatını da temsil edecektir.

Eksenler, Ethereum’da akıllı bir sözleşme yoluyla yatırılacaktır. Eksenler sözleşmenin içindeyken Ronin’de kullanılabilir olacaklar.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu