Rainmaker Games Nedir Geleceği ve Analizleri

Rainmaker Games Nedir Geleceği ve Analizleri

Yazar Yorum Yap 3 views
Rainmaker Games Nedir Geleceği ve Analizleri
Rainmaker Games bünyesinde tüm play to earn projelerini getirerek makete kendini kanıtlamakta olan bir projedir. Bu yazımızda Rainmaker Games Nedir, geleceği ve analizlerinden bahsedeceğiz.
Rainmaker Games, ortak değişim aracı olarak RAIN tokeni ile dünya çapındaki oyuncuları, oyunları ve loncaları birbirine bağlayan yüzlerce PlaytoEarn oyunu oynamak için ücretsiz bir küresel platform başlatıyor.
Kazanmak için oyna, bugün kripto pazarında en hızlı büyüyen fırsatlardan biri. Oynamak için kazanılan oyunlar, gelişmekte olan dünyadaki insanlar için bir yaşam çizgisi oluşturdu. Oyun içi ödüller, düşük gelirli ülkelerdeki birçok insan için geçim ücretini temsil eden gerçek parayla nakde çevrilebilir. Pek çok yer pandeminin ekonomik etkilerinden muzdarip olduğundan, kazan-kazan oyunları bireyler ve aileler için gelir yaratarak kelimenin tam anlamıyla hayat kurtarıyor.
Ancak, NFT tabanlı oyunlara girişin önündeki engel, bu oyunların oynamasının ücretsiz olmamasıdır: NFT karakterlerini ve sadece başlamak için gerekli öğeleri satın almak genellikle bin dolardan fazlaya mal olur. Bunun da ötesinde, oyunseverlerin piyasada oynayacak uygun bir oyun bulması zordur. Becerilerine ve zevklerine uygun bir oyun bulmak için genellikle yüzlerce YouTube videosunu ve anlaşmazlık kanallarını incelemeleri gerekir.
Aynı zamanda, birçok P2E oyun loncası gelişiyor olsa da, oyuncuları aktif olarak taramak, eğitmek, yerleştirmek ve oyuncuları takımlarının veya loncalarının jeton kazanan üyelerine dönüştürmek için önemli zorluklarla karşı karşıyalar.

Rainmaker Games Nasıl Para Kazanılır

Tüm oyuncular, sahip oldukları veya Rainmaker’dan ödünç aldıkları NFT’leri kullanarak P2E oyunları oynamaya başlayabilir. Birçok oyunda, NFT’nin istatistiklerine dayalı kalitesi, başarı oranı ve dolayısıyla bir oyuncunun kazanma yeteneği ile doğrudan ilişkilidir. Bir lonca geçmişine sahip olan RainmakerGames, en iyi performans gösteren NFT’leri anlar ve bu nedenle, uygun olduğunda en iyi performans gösteren NFT’leri sağlar.
Bir oyuncu jetonlar ve/veya NFT’ler kazandıkça, bunlar RainmakerGames’in sponsorlu cüzdanında tutulur. Bazı oyunlar, cüzdan başına maksimum günlük kazancı sınırlayabilir, bu nedenle Rainmaker Games, mümkün olduğunda oyunun devam etmesini sağlamak için çok sayıda oyuncu hesabı sunacaktır.

Rainmaker Games Geleceği

Rainmaker aracılığıyla P2E oyunları oynayan kullanıcılar için Rainmaker Games, onları RAIN tutmaları ve daha fazla oyun oynamaları için teşvik etmek için ekstra ödüller sağlar. RAIN, aktif katılımcılara seçilen ürünlere veya hizmetlere özel erişim sağlayan bir lisans yerleştiren bir sadakat üyelik noktası olarak işlev görür, böylece kullanıcılar tutulan RAIN miktarına, kullanıcı etkinliğine veya işlem hacmine göre farklı sadakat katmanlarına sınıflandırılır. . Premium üyelik katmanları, kullanıcıların ekosistem özelliklerine ve örneğin belirli özel ürünler/hizmetler, etkinliklere öncelik veya kazanç bonusu gibi daha tercihli koşullara daha fazla erişmesine olanak tanır (kullanıcıların bunlara erişmek için yine de ekosistemle oynaması ve etkileşimde bulunması gerekir). ödüller).
Örneğin, cüzdanlarında 1.000 RAIN tutan kullanıcılar, tüm oyun kazançlarında RAIN olarak ödenecek %10 oyuncu kazanç bonusu alırlar.

Yol Haritası

Aralık 2021 Jeton Oluşturma Etkinliği
Fair Jetonu Lansmanı 17 Aralık’ta Bakır Lansmanı’ndan 2021
Ocak 2022 Beta Lansmanı
Aşama I: Beta Oyun Platformu Lansmanı
Aşama II: Lonca doğrulama katmanı + Oyuncu kişiselleştirmesi
Aşama III: oyun içi NFT pazarı
2022 3. Çeyrek Oyun Denetim Sistemi
2022 4. Çeyrek Oyun Penetrasyon Test Sistemi 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu