Raca Coin Geleceği Raca Coin Nedir

Raca Coin Geleceği Raca Coin Nedir

Yazar Yorum Yap 32 views
Raca Coin Geleceği Raca Coin Nedir

Son dönemde adından söz ettiren isimlerden biri de dünya çapında müzik ve dijital sanat alanında hızlı ve evrensel bir şekilde benimsenmesi beklenen Radio Caca (RACA). Radio Caca’nın ne olduğunu ve bu projenin toplumu neden etkilediğini öğrenelim!

Radyo Caca nedir?

Radio Caca, The USM Metaverse için Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT ve DeFi+GameFi aracının özel yöneticisidir. Proje, Reddit forumunda farklı NFT pazarlarına açılan bir kapı olarak tanımlanıyor.

Web sitesindeki tanıtıma göre, Radio Caca aşağıdaki üç projeye sahiptir:

Maye Misk (MPB)

Maye Musk, NFT’lerin mevcut en iyi dört markasına ve en değerli NFT partileri kulübüne (CryptoPunks, Hashmasks, Bored Ape Yacht Club ve Maye Musk Mystery Box) girdi. Diğer üçü Ethereum’da ve ETH fiyatlandırmasıyla markalandı. Maye Musk MPB, BNB fiyatlandırmasıyla Binance Akıllı Zincirinde yaşayan tek kişidir.

Maye Musk, MPB adında bir yardımcı program belirtecine sahiptir. İkincil piyasada bir MPB için taban fiyat yaklaşık 20 BNB’dir ve bir MPB için en yüksek fiyat 10.000 BNB’dir. Her MPB, ortak “The United States of Mars” metaverse üzerindeki toprakların ve yeni güçlerin kilidini açacak.

Maye Musk Koda Gizemli Kutu, ilk ve tek “MUSK” KUTUSU. Binance CEO’su CZ’den alınan bilgiye göre Maye Musk Mystery Box, milyarder Elon Musk’ın annesi Maye Musk tarafından temsil edilen bir proje.

USM Metaverse (USM)

USM, bir MMO 3D Mapping Metaverse’dir ve Roblox’tan 2 yıllık geliştirme mühendislerine dayanmaktadır ve Tencent Games birinci sınıftır. USM, kullanıcıların Play to Earn modeli altında çalışmasına izin veren bir mini oyun başlatacak. İçinde RACA, Axie Infinity oyununda AXS görevi görür.

USM Metaverse, Final Fantasy XIV stiline sahip olacak, ancak dövüşler değil, yalnızca FFXIV yapısıyla olacak. Avatar Sürümü çıkış tarihi Eylül 2021’dir. Resmi USM Metaverse lansman tarihi Mart 2022’dir.

The Dancing Koda

Dörtlü robotik bir köpek olan Koda, IPFS/Filecoin Ağı üzerinde veri depolama opsiyonuna sahip dünyanın ilk merkezi olmayan AI robot köpeklerinden biridir. “Dans Eden Koda” NFT, KODA’nın çevikliğinin mükemmel bir göstergesidir. NFT düşüşü Radiocaca tarafından gerçekleştirildi ve RACA tek teklif aracıydı.

RACA token ekonomisi

Token adı: Radio Caca
Kayıt kodu: RACA
Blockchain: Binance Akıllı Zincir (BSC)
Simge standardı: BEP-20
Belirteç türü: Yardımcı belirteç
Arz: 500.000.000.000.000.000 RACA
Doğrudan liste: 320.000.000.000.000.000 RACA
Ekip ve eko ortaklarına tahsis: 70.000.000 RACA (3 yıl vadeli – üç ayda bir kilit açma)

Stake etme ve madencilik için tahsis: 60.000.000 RACA (1 Yıllık yayın süresi)
Yazma için belirteçlerin tahsisi: RACA V2’nin piyasaya sürülmesinden sonra 50.000.000.000 RACA.

RACA, Binance Akıllı Zincir (BSC) ağının BEP-20 standardında geliştirilen, projenin yerel simgesidir. Bu yardımcı program jetonu, müzik ve dijital sanat alanındaki ürünler ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılır. Ayrıca, RACA, USM Metaverse’deki arazi, nadir kaynaklar ve diğer NFT’leri çıkarmak için de kullanılır. Kullanıcılar, USM Metaverse’de RACA’yı bir yönetişim belirteci olarak kullanabilir.

Şu anda RACA, MXC (MEXC), PancakeSwap (V2), CoinW, ZT ve AOFEX’te listelenmekte ve işlem görmektedir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu