PYM Coin Geleceği PYM Coin Yorum

PYM Coin Geleceği PYM Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 5 views
PYM Coin Geleceği PYM Coin Yorum

PYM coin geleceği bakımından, Polygon ağı üzerinde çalışacak ve uzayda geçen bir ‘’playtoearn’’ esasına dayalı blockchain tabanlı, oyuncularını ekosisteme dahil oldukça ödüllendiren bir oyun projesi olmayı hedeflemektedir.

PYM Coin Geleceği

Playermon PYM coin geleceği yorum oyunu, oyuncularının yaratıcılıklarına dayalı olarak oynadıkça gelir elde edebildiği, NFTleri kullanarak kullanıcıların oyundan elde ettiği varlıklar üzerinde tam kontrol hakkına sahip olduğu, ucuz giriş fee’lerine sahip herkes tarafından erişilebilir bir uzay oyunu.
Oyuncular oyun içi evrenini keşfederek birçok kolonileşme çalışmaları gerçekleştirebilir, gruplar kurarak evreni şekillendirebilir ve uzaydaki yoldaşları olarak belirtilen ve oyunun ana karakterleri olan küçük tatlı Playermon’lar ile savaşlara katılabilir.
Oyuncular Playermon’larını oyun içerisinde geliştirebiliyorlar yeni ve farklı Playermonlar üretebiliyorlar ve sadece savaşmak değil de oyun içi diğer oyuncularla ticaret de gerçekleştirebiliyorlar. Oyun içinde gerçekleştirilen savaşları bir kart oyunu teması oluşturuyor.
Her kullanıcı 3 tane Playermon seçiyor ve stratejik dizilimlerine göre savaşı kazanmaya çalışıyor.Savaşı kazanan oyuncu SpaceGEM olarak isimlendirilen SGEM ‘lerden kazanıyor. Oyunun oluşturduğu evrenin içerisinde birçok gezegen bulunuyor ve bu gezegenler de içerisinde bulundurdukları ve güçlerine göre farklılık gösteriyor. Kullanıcılar bu gezegenlerde mining yapabiliyorlar. Çapraz gezegen mining şansı da bulunuyor.

PYM Coin Yorum

PYM coin yorum, oyun içerisin de her oyuncunun evi olarak bilinen koloni üsleri bulunuyor ve bu koloni üsleri seviyeleri arttıkça kullanıcıların elde ettiği gelirler de artıyor. Kısaca oyun oynanışının temelinden bahsedecek olursak; Öncelikle oyuna yeni başlayan kullanıcıların; Başta ilk Playermonlarını almak için PYM coin geleceği bakımından bulundurmaları gerekiyor. Oyuniçi verilen görevleri tamamlayarak SGEM tokenler kazanıyorlar.
Kullanıcılar sahip oldukları PYM coin yorum ve Sgem ‘ler ile Playermonlarını geliştirebiliyorlar. Oyuniçi kazandıkları itemleri markette listeleyerek satabiliyorlar. Ayrıca PYM tokenleri ile uzay üslerini de geliştirebiliyorlar. Platformun roadmap’inde ileride çıkacak Archorland adında çıkaracağı yeni oyunlar ve oyun geliştirmeleri gerçekleştirecekler. PYM ‘nin ekibi de oyun ve hem Blockchain hem de oyun sektöründe deneyimli ve yetenekli bir geliştirici ekipten oluşuyor.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu