PulsePad Geleceği ve PulseChain Geleceği

PulsePad Geleceği ve PulseChain Geleceği

Yazar Yorum Yap 112 views
PulsePad Geleceği ve PulseChain Geleceği

PulsePad önümüzdeki hafta (8 Kasım’da ) İdo sunu gerçekleştirmek için hazırlanıyor. Bu İDO’nun gerçekleşmesi Pulse Ağında ne gibi değişikliklere sebep olacak Pulsechain’ in geleceği ne olacak bu soruların cevabını yazımızın ilerleyen adımlarında öğrenmiş olacaksınız.

PulseChain Geleceği

PulseChain aracılığıyla Ethereum (ETH) ağı için zincirler arası işlemleri sağlayan yeni bir başlatma paneli protokolü olan PulsePad (PLSPAD), önümüzdeki haftalarda IDO’sunu başlatmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar, Pulse blok zincirinde eşdeğer miktarda PulseETH yayınlayacak olan PulseBridge sözleşmesine ETH gönderebilir. Destekçiler ayrıca Pulse’larını PulseETH’ye dönüştürebilir. Buradan da anlaşılacağı gibi Pulsechain belli bir amaca hizmet etmekte ve yaptığı işler

PulsePad Geleceği

PulseChain ağı, akıllı sözleşmeleri zincir dışı bir kapasitede yöneterek Ethereum ücretlerini düşürmeyi hedefliyor. PulseChain aynı zamanda bir hisse kanıtı protokolüdür ve blok doğrulama sürelerini 12 saniyeden 3 saniyeye düşürür, bu da PulsePad aracılığıyla başlatılan projelere büyük fayda sağlar.
PulsePad aracılığıyla başlatılan tüm varlıklar ve tokenler, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturmak için Ethereum benzeri bir blok zinciri ağı olan PulseChain ile çalışacak. PulseChain, piyasaya sürüldüğü andan itibaren, hisse kanıtı doğrulayıcıları sayesinde geliştiricilere daha hızlı bir ağ sağlar ve DApp testi için “ultra verimli” bir sanal makineye sahiptir. Bu özellikler, geliştiricilerin canlı yayına geçmeden önce uygulamalarını test etmeleri için güvenli ve verimli bir alan sağlar. PoS konsensüsü, bir kez canlı olduğunda, PulseChain içindeki yükü hafifleterek, anlık işlem süreleriyle uzun vadeli bir ölçeklenebilirlik çözümü sunar.

Birçok hisse kanıtı ağına benzer şekilde çalışan PulseChain, doğrulayıcıların ödüller karşılığında PLS’lerini paylaştırmasını sağlayacak. Doğrulayıcılar, bahis ücretlerinde en büyük kesintiyi alırlar. Proje, Uniswap’ta bir PulseETH/ETH ticaret çifti ve bir ETHPulse/Pulse ticaret çifti ile başlayacak.

PulsePad Nedir

PulsePad, deflasyonist bir fırlatma panelidir, yani toplam PLSPAD jetonlarının sayısı zamanla azaltılacaktır. PLSPAD satmak %10 ücrete tabi olacak ve PLSPAD’lerini geri alan destekçiler de cezaya çarptırılacak. PulsePad ekosistemindeki tüm projeler, bir IDO’ya ev sahipliği yapmak için bu deflasyonist oranları taahhüt etmeli ve token sahiplerinin ekosistemine fayda sağlamalıdır. Her geliştiriciyi aynı deflasyonist oyun alanına sokarak, PLSPAD, başlatma panelindeki çeşitli varlıklarla etkileşim kurmak için değerli bir yardımcı program simgesi olarak kalabilir – PulsePad’de ne kadar fazla değer olursa, bir token satışı sırasında erken yatırımcılar ve geliştiriciler o kadar fazla ödeme alır. Bu açıklamalar sayesinde Pulsepad Geleceği hakkında bir miktar bilgi sahibi olmuşsunuzdur umarım

Yeni projeler, taahhütleri karşılığında rakiplerinden sıyrılmak için üst düzey pazarlama, promosyon yardımı ve hatta bazı danışmanlık hizmetlerinden yararlanacak. Ayrıca, tüm başarılı IDO jetonları PulseChain DEX’te listelenecek ve hatta bazıları PulseBridge aracılığıyla Ethereum ile uyumlu olacak. Bu teklifler, yeni geliştiriciler için önemli bir destek olup, kapının hemen dışında aktif bir kullanıcı kitlesine sahip olmalarını sağlar.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu