Privap Network Nedir Nasıl Alınır

Privap Network Nedir Nasıl Alınır

Yazar Yorum Yap 15 views
Privap Network Nedir Nasıl Alınır

Priva Network son zamanlarda oldukça sık duyulan isimlerden biri haline geldi. Bizde bu makalemizde Privap Network nedir, Nasıl yol almayı planlıyorlar ve geleceği hakkında bilgiler bu yazımızda mevcuttur.

Privapp Network, Priva Token (PRIVA) ve privapp.network uygulaması üzerinden güvenliğinizden ve gizliliğinizden ödün vermeden sunulan tüm hizmetlerden oluşur. PRIVA, birden fazla amaca hizmet eden ve ağımızın güvenliğini ve büyümesini sağlayan bir yardımcı program simgesidir. İlk bakışta PRIVA, hem son kullanıcılar hem de geliştiriciler için davranışı yönlendiren çok işlevli bir simgedir.

Nasıl gizlilik sunar?

Zincir imzalar, gizli zincir TRANSAC t iyonları ve karma cüzdan adresleri gizlemek gönderen-alıcı adreslerine ve işlem tutarları için kullanılır. Zincir imzalar, anahtara sahip bir gruba ait tüm kullanıcılar tarafından imzalanabilen dijital sözleşmeler olarak tanımlanır. Gruptaki herkesin imzalama yetkisi var, ancak imzalayanın kimliği bilinmiyor. Privapp, kullanıcılara temel insan hakkı olan gizlilik kavramından ödün vermeden tamamen merkezi olmayan bir kripto para ekosisteminin yapabileceği her şeyi sunar.

Token Information

Total Supply: 2,000,000
Token Name: PRIVA
Token Symbol: bPRIVA
Decimals: 8
Contract Address: 0xD0f4afA85a667d27837e9c07c81169869c16Dd16
Network: BSC

Nasıl Alınır

Pancakeswap üzerinden yukarıda belirtilen contrat adresi yardımıyla swap işlemi yapıp Priva token sahibi olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu