Polkastarter Nedir İDO’lara Nasıl Katılırım

Polkastarter Nedir İDO’lara Nasıl Katılırım

Yazar Yorum Yap 9 views
Polkastarter Nedir İDO’lara Nasıl Katılırım

Polkastarter, blok zinciri ve dijital varlıklar alanında yeni fikirler başlatmak için tamamen merkezi olmayan fırlatma rampasıdır. Sektör lideri bir küratörlük süreci ve pazar erişimi ile alandaki en yenilikçi projeleri seçiyor ve onlara İDO’larından sonra uzun vadeli destek sunuyoru.

Polkastarter ile kripto projeleri erişimlerini artırabilir, topluluklarını büyütebilir ve kriptonun en bilgili uzmanlarından destek alabilir. IDO katılımcılarına ise güvenli ve uyumlu bir ortama yatırım yapma ve yalnızca Ethereum’da değil, Binance Smart Chain, Polygon ve Celo’da da IDO’lara katılma fırsatı sunuluyor.

Polkastarter IDO’ya nasıl katılınır?

Adım 1: Cüzdanınızı hazırlayın

Her şeyden önce, lütfen Polkastarter’ın şu anda yalnızca MetaMask’in masaüstü sürümünü resmi olarak desteklediğini unutmayın.

Oynaklık: Kripto para birimleri hızla değer değiştirir. Katılmak için ihtiyacınız olan şeylerin en az %10-20’si kadar bir arabelleğe sahip olmanızı öneririz. Örneğin, tahsisin 200$ olduğunu, cüzdanınızda 210-230$ ETH, BNB veya MATIC bulunduğunu varsayalım.

Ağ Ücretleri: Yalnızca Polygon ve BSC’deki ağ ücretleri için en az 5-10 dolar değerinde ve Ethereum’da %100-150’ye kadar arabelleğe sahip olmanızı öneririz. Onlara ihtiyaç duymanız pek olası değil, ancak güvende olmak için bu kadarını saklamak en iyisidir.

2. Adım: Beyaz liste durumunuzu doğrulayın

Bunu , web sitesindeki yeni Kontrol Paneli aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz . Yukarıdaki menüden bunu seçtikten sonra, başvurduğunuz tüm beyaz liste uygulamalarının durumunu görebileceksiniz. Ayrıca “Projeler” menüsünden tek tek projeye tıklayabilir ve oradan beyaz liste durumunuzu onaylayabilirsiniz.

3. Adım: Token Satışına Hazırlanın

IDO gününde, beyaz listeye alındığınız projenin resmi sayfasına gidin. Tüm İDO’ların barındırıldığı web sitesinde bulabilir ve yaklaşan İDO’larla ilgili tüm güncel bilgileri de bulabilirsiniz.

4. Adım: İndirime Katılın

Geri sayım 0’a ulaştığında sayfa otomatik olarak yenilenir. Beyaz listeye alındıysanız bir “Katıl” düğmesi görünecektir ve tıklamak sizi MetaMask aracılığıyla gerçek katkınızı yapabileceğiniz başka bir sayfaya yönlendirir.

Katılmadan önce her zaman bir sorumluluk reddi kabul etmeniz gerektiğini unutmayın. Kabul ettikten sonra, katkıda bulunmak istediğiniz miktarı girebilirsiniz. MAX düğmesini de kullanabilirsiniz.

Önemli hatırlatma

Gaz ücretleri, özellikle Ethereum’da bazen acı verici derecede yüksek olabilir. İşleminizin gerçekleşmesini ve “beklemede” kalmamasını sağlamak için şu anda ne kadar gwei’ye ihtiyaç olduğunu öğrenmek için ethgasstation.info veya benzeri bir araç kullanabilirsiniz . Ardından , kullandığınız araçtan gelen bilgilerle eşleşmesi için gwei ayarlarını doğrudan MetaMask içinde ayarlayabilirsiniz.

İşlem blok zincirinde onaylandıktan sonra, jetonlarınızı başarıyla güvence altına aldınız ve artık desteklemeyi seçtiğiniz proje ne olursa olsun jeton sahibisiniz.

Adım 5: Yeni jetonlarınızın tadını çıkarın

Onaydan bir veya iki dakika sonra Tahsisler sayfası, satışa başarılı katılımınızı gösterecek şekilde güncellenir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu