Police and Thief Oyununu Nedir Nasıl Para Kazanılır

Police and Thief Oyununu Nedir Nasıl Para Kazanılır

Yazar Yorum Yap 9 views
Police and Thief Oyununu Nedir Nasıl Para Kazanılır

Police and Thief oyununa genel bir bakışa baktığımızda Wolf oyununun türevi olarak söyleyebiliriz. Tek fark Wolf oyunu Eth ağındaydı. bu ise Avax ağında olması nedeniyle komisyonlardan korkmanıza gerek kalmadı. Oyun yüksek risk içermesinin yanında inanılmaz kazançlar elde etmenize olanak sağlıyor. Peki Police and Tief oyunu nedir oynayarak nasıl para kazanabiliriz gelin hep birlikte bunları inceleyelim.

Wolf Game’in piyasaya sürülmesinin ardından oyun inanılmaz bir çekiş kazandı ve Ethereum ekosistemine yeni bir soluk getirdi. Avalanche ekosistemindeki bir sonraki büyük projeyi sunmak amacıyla Wolf Game’in en iyi özelliklerini benimsemeye çalışıldı yeni ve yenilikçi özellikler eklendi.

 

Police and Thief Oyunu Nasıl Oynanır (Hikayesi)

Akıllı yatırımlarıyla tanınan JOE Bank, kısa süre önce birkaç büyük yatırım fırsatından yararlandı ve önemli kârları başarıyla gerçekleştirdi. Şimdi , önümüzdeki yeni yıl beklentisiyle LOOT rezervlerini yüklemeye karar verdiler .

Bilmeden, JOE Bank içindeki sahtekar bir kişi, bu yaklaşmakta olan LOOT artışını bir araya getirmeye karar veren ve bu modern çağın en büyük para soygununu dikkatlice planlayan birkaç rezil Hırsıza sızdırdı ; JOE Bank’tan TÜM LOOT’ları çalmaya kararlılar !

Plan, daha fazla Hırsız almak için kullanılabilecek olan LOOT’u çalmak . Ancak, kötü şöhretli açgözlü ve keskin gözlü yozlaşmış Polis için arkalarını kollamak zorunda kalacaklar! Polis yaklaşmakta olan soygun hakkında bilgi aldı ve bu Hırsızları tutuklamak için yola çıktılar. Bazı tutuklamalar yapılacak olsa da, yozlaşmış polisin gerçek niyetinin çalınan TÜM LOOT’ları cebe sokmak olduğu yaygın bir bilgidir !

Planlarının bozulabileceğinden korkan Hırsızlar, yozlaşmış polisle bir anlaşma yapmak için bazı ipleri eline aldılar; çalınan tüm LOOT  için Polise rüşvet verecekler (%20). Karşılığında, Polis buna göz yumacak ve Hırsızları Bankadayken tutuklamayacak. Ancak, Bankadan ayrıldıklarında veya yeni bir Hırsız işe alınır ve savaşa girerse, tüm anlaşmalar iptal olur ve Polis geri adım atmaz!

Tehlikede olan bu kadar çok şey varken, entrikacı Hırsızlar çalınan LOOT ile kaçacak mı yoksa son gülen yozlaşmış Polis mi olacak? Kesin olan bir şey var ki, çalınan LOOT kaçınılmaz olarak bazı çok zengin bireyler yapacak!

TL; DR

  • Her biri 2 AVAX için yalnızca 10.000 Nesil 0 basılabilir.
  • Başka bir 40.000 Gen 1, yalnızca LOOT kullanılarak basılabilir.
  • Bir Hırsız, LOOT çalmak (kazanmak) için Bankaya girebilir (bahis). Her LOOT çalındığında (toplandığında) Polise bir rüşvet ödenmesi gerekir.
  • Bir Hırsız Bankadan ayrılırsa (stake) Polis, birikmiş çalınan tüm LOOT’ları çalmaya ve kendileri için saklamaya çalışır.
  • Yeni bir Hırsız (veya Polis) işe alındığında (darp edildiğinde), Polis onları tutuklamaya çalışacaktır. Başarılı olursa, bu tutuklama ile bir Polis ödüllendirilecek.
  • LOOT, herhangi bir $LOOT çalınma riski olmadan farklı para birimleri kazanmak için ALABS Karteli aracılığıyla aklanabilir (stake edilebilir).

Yani oyunu oynamak için şuan 40.000 adet LOOT ile mint edip karakter çıkartabilir. Tabi bu karakterlerin çıkma olasılığı:

%10 Polis

%80 Hırsız

%10 ise paranızı çöpe atmış olacaksınız.

ya da marketplace den polis ya da hırsız nft’lerinden alarak stakee edip günlük kazanç sağlayabilirsiniz

Polis günlük 20.000 LOOT

Hırsız ise günlük 10.000 LOOT kazandıracaktır.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu