Phantasma Coin Nedir Soul Coin Yorum

Phantasma Coin Nedir Soul Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 1 views
Phantasma Coin Nedir Soul Coin Yorum

Phantasma coin nedir için, NFT’ler Gaming ve merkeziyetsiz uygulamalar gibi birçok farklı alanda blockchain hizmeti sağlayan bir platform olarak değerlendirilebilir. Phantasma Chain kullanıcılarına eğlence, iletişim, girişim ve depolama gibi birçok konuda çözüm sağlayarak bütün gereksinimlerin tek platformda bulunduğu, diğer blok zincirleriyle birlikte çalışılabilir yapıda ve merkeziyetsiz yönetime sahip bir platformu sunmaktadır.

Phantasma Coin Nedir

Phantasma coin, ikili token yapısı sistemi ve yenilikçi bir stake yapısıyla sağlayan bir projedir. Ekip nihai amacını; insanların gerçekten kullanmak istediği merkeziyetsiz uygulamaların bulunduğu bir ekosistem oluşturmak olarak belirtiyor.

Phantasma blok zincirini bir sürü yan zincirlerden oluşacak şekilde tasarlanmış. Bu sistemle her merkeziyetsiz uygulama diğerlerinden ayrı bir şekilde kendi yan zincirinde çalışıyor ve böylelikle herhangi bir uygulamanın spam saldırısı altında kalması durumunda Tüm ağ kapanma veya aksama tehlikesi altında kalmıyor. Ağın 2’li token sistemi ise platform üzerindeki işlem ücretlerinin kullanıcıları etkilememesini sağlamak için ağın ana tokeni olan SOUL ‘un yanında ağın enerji tokeni KCAL ile oluşuyor.

SOUL coin yorum için, stakeleyen kullanıcılar bu işlem ücretlerinde kullanılacak token olan KCAL kazanıyorlar ve ağ üzerinde 50 binden fazla SOUL stakeleyen kullanıcılar Soul Master ünvanına sahip olarak her ay için 125000 SOUL ‘dan oluşan bir ödül havuzuna dahil oluyorlar. Phantasma coin nedir, platformun merkeziyetsiz depolama hizmeti sayesinde ağ üzerinde bulunan merkeziyetsiz uygulamaların durdurulması ve dışardan etkilere maruz kalması engelleniyor. Bütün dosyaların sistemde dağıtılması sayesinde verilerin merkeziyetsizliği de garanti altına alınmış oluyor.

SOUL coin yorum için, stakeleyen kullanıcılar stakelediği her SOUL başına 40 KB depolama alanı kazanıyor. Platformun oracle konusunda da kullanıcılarına desteklenen blokzincirleri ile birlikte çalışılabilir oracle sistemleri, fiyat oracleları ve üçüncü parti oraclelar gibi hizmetleri bulunuyor. Kullanıcılara özel entegre edilmiş isim sistemi sayesinde de platform kullanıcıların adresleri yerine isimlerini kullanarak deneyimlerini kolaylaştırıyor.

Platform Gaming alanında oyuncu ve geliştiricilere NFT destekli birçok olanak sunuyor. Deneyimlerini daha eşsiz ve kendi kontrollerinde gerçekleşen bir deneyime dönüştürüyor. Pavillion isimli Gaming platformu sayesinde kullanıcılar steam hesaplarını da bağlıyor ve oyun indirme, güncelleme, oyun içi sahip olduğu varlıkların ticaretini yapma ve kontrol etme gibi birçok özelliği sıfır işlem ücretiyle kullanabiliyor. Platformun zincirlerarası çalışan cüzdan uygulaması da bulunuyor.

Etiketler

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız