Oxbull Launchpad Platformu Nasıl Çalışır

Oxbull Launchpad Platformu Nasıl Çalışır

Yazar Yorum Yap 135 views
Oxbull Launchpad Platformu Nasıl Çalışır

Oxbull Launchpad Platformu Nasıl Çalışır, İDO’ lara nasıl katılırım sorusuna cevap vermeden önce oxbull hakkında bilmemiz gereken bazı detaylar var.

Öncelikle oxbull launhpad sıradan bir launchpad platformu değil ve getirdiği projeler iyi performanslar sergileyebiliyor. Bunu uzun vadeli takip eden yatırımcılarımızın görmüş olduğunu düşünüyorum.

Basit bir örnekle wanaka projesini ele alalım. Wanaka projesi x100 üzerinde bir performans sergilemişti. Dolayısıyla zaman zaman burada çok iyi projeler görebiliyoruz. Oxbull sizin takibinizde olması gereken bir launchpad platformu olmalı. Boş bir launchpad platformu olmadığını detayları vererek açıklayacağım. Kullanılması konusunda endişelenmeyin burada İDO’lara katılmak oldukça basit.

Şunu bilmenizde fayda var; Oxbul’ un partnerler ve yatırımcılar tarafına baktığımızda bizim bildiğimiz ve hemen hemen birçok projede adını duyduğumuz yatırım şitketlerini görebiliyoruz. Dolayısıyla oxbull hem bu yatırımcı şirketlerle hemde getirdiği projelerle diğer launchpad projelerinden açıkca ayrışıyor. Peki kullanımı nasıl? İDO’lara nasıl katılım sağlayacağız?

Oxbull Launchpad Platformu Nasıl Çalışır

Oxbull bir launchpad ve her launchpad projesinde olduğu gibi burada da tier sistemi var ve yapılan stake miktarına göre seviyelere ayırıyor bizleri.

Tier seviyeleri:

Tier 1: 8000 OXB token veya smart stake 4000 OXB/BUSD LP ile Smart Stake’ i Cüzdan bağlayarak yapılmaktadır. Otomatik olur.

Garanti alım hakkı VAR.

Tier 2: 1000 OXB – 4000 OXB arasında Smart Stake gerekiyor. Bu değer Projeden projeye farklılık gösteriyor.

Garanti alım hakkı VAR.

Tier 3: Cüzdanda 50 OXB bulundurmak yeterli oluyor. Bununla beraber whitelist ‘ e katılmak için sizlerden istenecek bazı görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Garanti alım hakkı YOK

Nasıl İDO’lara Katılırım

İDO’ lara katılım sağlayabilmek için aşşağıdaki adımları yerine getirmelisiniz. veya tier 3 seviyesinin sunduğu şartları getirebilirsiniz.

1)Nasıl OXB Satın Alırım

İster solana ağından isterseniz de binance smart chain ağından alım yapabilir ve stake yapabilirsiniz. İki şekilde İDO’lara katılım şartlarını sağlayabilirsiniz.  Binance Smart Chain ağında alanlar için pancakeswap üzerinden alım yapabilirsiniz.

2) Smart Stake Nasıl Yaparım 

Cüzdanınıza OXB token satın alarak web sitesinde bulunan smarth stake seçeneğinden stake miktarınızı girip stake yapabilirsiniz

3) Nasıl Likidite Sağlarım

Likidite sağlayarak şartı yerine getirmek isteyenler tier 1 seviyesinde 0.15 lik bir havuz ağırlığı yaratmak zorundadırlar. Likiditeyi pancakeswap üzerinde likidasyon bölümünde yapabilirsiniz.

4) İDO Saatinde Ne Yapmalıyım

İDO’lara katılım saatleri geldiğinde çok acele etmenize gerek yok (tier 1 ve tier 2 seviyeleri için). Sizlere 4 saatlik bir alım zamanı veriyorlar. Tier 3 seviyesi için aynı durum söz konusu değil sebebi ise ilk gelen alır mantığında çalışan bir sitem olduğu için proje saatinde hızlı olmalısınız. Aksi taktirde 1 dk içinde havuz dolmuş olacak ve siz alım yapamamış olacaksınız.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu