Oxbull coin nedir? Nasıl Alınır

Oxbull coin nedir? Nasıl Alınır

Yazar Yorum Yap 20 views
Oxbull coin nedir? Nasıl Alınır

Oxbull coin nedir? Geçtiğimiz aylarda piyasa çıkan Oxbull, yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Özellikle projesiyle heyecanlandırmaktadır. Kısa süre içerisinde grafiğinde de iyileşmeler gözlemlenmiştir. Bu sebeple Oxbull fiyatı ise katlanmaktadır. Hali hazırda 4 dolar seviyelerinden işlem görmektedir.

Oxbull coin nedir? Son dönemlerin en çok heyecanlandıran coinlerinden olmuştur. Kısa sürede fiyatını 10X katlamıştır. İlerleyen dönemlerde kripto para yatırımcılarının göz bebeği konumuna gelmesi beklenmektedir. Coin gecko ve coinmarketcap gibi platformlarda listelenmektedir.

Oxbull coin nedir?

Oxbull aslında bir ana projedir. Alt tabanlarında çok daha fazla proje bulunmaktadır. BSC üzerinden de kontrat tanımlaması yapılmaktadır. Çıktığı günden bu yana 3 bini aşkın kullanıcıya ulaşmıştır. Ayrıca 100 bin civarında coin yakma işlemi gerçekleştirilmiştir. Geçtiğimiz yazılarda da ifade ettiğimiz gibi coin yakma yatırımcıların elinde tuttuğu coinin her zaman değerini artırmaktadır.

8 günde 2 blockchain projesi başlatmıştır. 100 saniyede satılan 2 başarılı İDO gerçekleştirmiştir. 1000 BNB fazla talep etmiştir. Değerlemeye sadık kalarak, 1000 BNB fazlasını hiçbir soru sorulmadan yatırımcılara iade etmiştir. 3 günde verim tarımı alan çiftliği başlatılmıştır. Sınırlı sayıda üretilen NFT serisi, SCB platformunda 45 dakikada tükenmiştir.16 İDO planlanmaktadır. İngilizce, Çince, Korece dilleri eklenmektedir. 20 bin twitter takipçisine ulaşmıştır.

Oxbull coin nasıl alınır?

Oxbull coin pancakeswap üzerinden satın alınabilmektedir. BNB üzerinden listelenmektedir. Normal birçok token erc-20 ağı üzerinden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ancak Oxbull BSC ağı üzerinden transfer işlemlerini ifa etmektedir. Fakat ilerleyen günlerde alım-satım için farklı yöntemlerin de ekleneceği beklenmektedir. Çünkü kripto para analistlerine göre Oxbull çok daha iyi yerlere gelebilir. Sonuç olarak Oxbull coin standart yöntemlerle satın alınabilmektedir. Şu sıralar sadece Pancakeswap üzerinden işlemler yapılabilmektedir

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu