OVR ARSA ALMAK METAVERSE ARSA RİSKLERİ

OVR ARSA ALMAK METAVERSE ARSA RİSKLERİ

Yazar Yorum Yap 18 views
OVR ARSA ALMAK METAVERSE ARSA RİSKLERİ

Son zamanlarda OVR üzerinden arsa almak, metaverse arsa satın almak artmaya başladı. OVR bildiğimiz üzere Google Maps gibi bir haritayı alıp, dünyayı birçok altıgen parçaya bölen ve bu arazileri satan bir metaverse projesi olduğunu söylemektedir.

OVR Nedir Arsa Almak Riskli mi

OVR nedir diye düşünüyorsanız, dünyayı altıgen parseller halinde harita üzerinde satışa çıkarmış bir metaverse projesi olarak bilinmektedir. Özellikle ülkemiz yatırımcısı OVR arsa satın almak üzerinden tüm İstanbul boğazını satın almış durumdalar.

Durum daha farklı bir hal alıp, satın aldıkları bu arsaları çeşitli sitelere de ilan verenler görülmektedir. Geçen hafta OVR arsa alım yapan insanların %95′ inden fazlası Türk vatandaşı olarak gözüküyor.

Belki de ülkemizin içinde bulunduğu durumla alakalı ekonomik koşullar içerisinden çıkış arayan vatandaşlar, ileride fırsat olabileceğini düşündükleri durumları değerlendirmek istemektedir.

Ancak metaverse arazisi almak olayının avantajlarını ve dezavantajlarını analiz etmekte fayda var. Eğer OVR coin pazarlama sürecini güzel yürütür ve dünyanın farklı yerlerinden insanlar da OVR arazi satın almak ile ilgili girişimde bulunmaya başlarlarsa, bu durum erken OVR arazisi satın almış kişiler avantaj olacaktır. Ellerindeki sanal arazileri daha yüksek bir meblağ karşılığı  satarak para kazanabilirler.

İstatistiklere bakıldığında durum şu an için böyle gözükmemektedir. Türkler, sadece Türkiye’den arazi almaya devam ediyorlar gibi bir görüntü oluşmaktadır.  İleride farklı milletlerden insanlar OVR arsa satın alma işlemleri yapmazlarsa arazilere talep oluşmayacaktır.

Bu noktada metaverse arazi satın alma riski bulunmaktadır. Google mapstan arazi satan birçok metaverse projesi bulunmaktadır. Hangisinin doğru yatırım olduğu bilinmezken, büyük şirketlerin de oluşturacağı metaverse evrenlerini bekleyip görmekte daha sağlıklı olabilir.

Yatırım yapmak isteyen kişiler için OVR arazi satın alırken küçük yatırımlarla değerlendirilmesi de olası bir kayıpta sizi üzmemesi açısından önemlidir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız