Operon Origins Nedir Operon Geleceği

Operon Origins Nedir Operon Geleceği

Yazar Yorum Yap 12 views
Operon Origins Nedir Operon Geleceği

Operon Origins Nedir

İnsan DNA’sındaki operonların genetik olarak üstün varlıklar yaratmak üzere evrimleştiği 10.000 yıl sonrasını konu alan Operon Origins, zorlayıcı bir hikaye modu ve destansı patron savaşları aracılığıyla güç ve kâr için yoğun bir mücadeledir.
Destansı bir sanat stiline ve rekabetçi, kazan-kazan GameFi’nin sınırlarını zorlayan şaşırtıcı görsellere sahip, benzersiz, kart tabanlı bir NFT savaş oyunudur.

IGO Tarihi: 2 Aralık Perşembe

Stake Uygunluk Kesintisi: 2 Aralık Perşembe, 05:00 UTC

Halka Açık Satış Fiyatı: $0.10

Tahsis Turu Açılışları: 2 Aralık Perşembe, 08:00 UTC

#BSCPAD FCFS Round: 2 Aralık Perşembe, 13:00 UTC

#GameZone: 2 Aralık Perşembe, 13.10 UTC

PancakeSwap listesi: 2 Aralık Perşembe, 15.00 UTC

Maksimum Token Arzı: 100.000.000

Genel Satış: 2 Aralık Perşembe

#BSCPad: 2.000.000

#GameZone: 2.000.000

Listelemede Dolaşımdaki Arz: 1.320.000

Listede Piyasa Değeri: 132.000 $

Kamu Satış Hak Kazanma Programı: TGE’de %33,33, her ay %33,33

Operon Kökenleri Hakkında:

Operonlar insan DNA’sının alt kümeleridir, bu nedenle Operon Origins, genetik olarak üstün varlıklara dönüşen insanüstü NFT karakterlerini içeren, binlerce yıl sonra gerçekleşecek bir köken hikayesidir.

Hikaye, sıfırdan çizilen sanat eserleri ile tamamen orijinal bir konsepttir ve oyun, oyun modlarının yenilikçi özellikleri ve NFT karakter kartlarının farklı yakınlıkları aracılığıyla her türden oyuncu için farklı bir dünya deneyimleme fırsatıdır.

Operon Origins, görsel olarak şaşırtıcı NFT oyunlarına olan açlığı belirledi ve böylece oyunculara kâr amacıyla oynama ve dijital koleksiyonlarına sahip olma fırsatı sunarak, onlara NFT’lerini istedikleri zaman tutma, satma ve aktarma özgürlüğü veriyor.

Operon Origins hangi sorunları çözüyor?

Operon Origins’in arkasındaki tüm ilham, blok zincirinde çalışan görsel olarak kendinden geçmiş oyunlara büyük bir ihtiyaç var, oyuncuları bir P2E modeliyle teşvik edecek ve onlara en sevdikleri karakterlere NFT’ler olarak sahip olma şansı verecek son derece bağımlılık yaratan bir oyun inşa etmek için ilham kaynağı oldu. .

Operon Origins mevcut ekosisteme nasıl uyuyor?

Operon Origins, PolyGod gibi oyunlarla halihazırda planlanmış metaverse entegrasyonları ile oyuncu topluluğumuz için bir oyna-kazan modeline sahip, görsel olarak şaşırtıcı bir NFT savaş kart oyunudur. Diğer tüm kart oyunları temelde PvP’dir, oysa Operon Origins’in hikaye modu ve patron savaşları vardır, bu nedenle şu anda Operon Origins’e benzer hiçbir şey yok.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu