ONE Coin Geleceği- ONE Coin Yorum Fiyat Tahminleri

ONE Coin Geleceği- ONE Coin Yorum Fiyat Tahminleri

Yazar Yorum Yap 4 views
ONE Coin Geleceği- ONE Coin Yorum Fiyat Tahminleri

ONE Coin, Harmony ismiyle de bilinen bir kripto paradır. İlk olarak Mayıs 2019 tarihinde başlatılan, merkezi olmayan bir zincir platformudur. Harmony platformu, merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesini ve bu uygulamaların daha basit hale getirilmesini amaçlar. Harmony, yüksek getiri ve düşük gecikme stratejisine ek olarak uygun maliyetli işlem yapma imkânı da tanıyor. Merkeziyetsiz uygulamaların çalışma şekillerine yenilik getirmek isteyen Harmony, farklı blok zincir ekosistemlerindeki sorunların üzerine eğiliyor. Harmony platformu ONE Coin kullanılarak yönetiliyor. One Coin ise ağda bulunan çeşitli etkinlikler için bir ödeme aracı olarak işlem görüyor. Peki ONE coin geleceği nasıl olur? ONE coin yorum fiyat tahminleri nasıldır? İşte detaylar…

ONE Coin Geleceği Nasıl?

Uzman görüşlerine bakıldığında Harmony, geniş topluluklara yüksek verim sağlamayı vaat ettiği için iyi bir yatırım aracı olarak görülüyor. 2021 yılındaki fiyat yükselişleri ise bu para biriminin 2021 yılının sonuna kadar yükselişte kalacağı tahminlerinin kuvvetlenmesini sağlamış durumda. Eğer yıl sonunda beklenen yükseliş gerçekleşirse, ONE Coin 2022 yılına 1 dolar seviyelerinde başlayabilir.

Dijital Coin Price tarafından One Coin geleceği hakkında fiyat tahminleri yapıldı. Buna göre 2021 yılının sonlarında yani Kasım ayında 0,138 dolar seviyesine gelmesi, Aralık ayında ise 0,144 dolar seviyesine gelmesi bekleniyor.

Trading Beasts tarafından yapılan tahminlere göre ise One Coin, 2021 yılının Kasım ve Aralık aylarında 0,118 dolar seviyelerini görebilir.

Harmony yani ONE Coin, daha önce blok zincir olan Tatum’a entegre edilmişti. Bu entegre işlemi Harmony ağının daha fazla kullanıcı tarafından benimsenmesini sağladı. Bunun nedeni ise yatırımcıların Tatum’la birlikte Harmony ağı üzerinde hazır NFT’leri dağıtabilmesi. Ayrıca Harmony ağı Ethereum’a kıyasla 100 kat daha düşük ücrete sahip ve ağındaki işlemler 2 saniye içinde sonuçlanabiliyor. Üstelik yatırımcılar bu ağ üzerinden Staking işlemi de yapabiliyor. Bütün bu avantajlar, Harmony ağına olan güvenin artmasını sağlıyor. Bunlara bakılarak uzmanlar tarafından ONE Coin hakkında uzun vadede en karlı yatınım araçlarından biri olacağı ön görülüyor.

ONE Coin Yorum Fiyat Tahminleri Nasıldır?

Kullanıcılarına sağladığı büyük avantajların yanında, 2021 yılının sonlarında gerçekleştirmeyi planladığı yeni geliştirmeleri ile de adından söz ettiren ONE Coin, fiyatının artması yönünde beklenti oluşturuyor. Yatırımcıların ve analistlerin uzun vadede en kazançlı kripto para birimlerinden biri olacağını düşündüğü One Coin yorum haberlerini ve fiyat tahminlerini açıklayalım;

One Coin Yorum Geleceği Yorum Haberleri

Ünlü analistlerden biri olan Kaleo, ONE Coin yorumunda fiyat sıçramasını beklediğini açıkladı. Bu analiste göre ONE Coin, 2021 yılının ikinci yarısında 0,28 dolar seviyesini görebilir. Kaleo’ya göre ONE coin merkeziyetsiz finansal işlemlerde pek çok avantaj sunduğu için buna bağlı olarak 2022 yılında patlayan altcoin’ler arasında olabilir.

Ben Armstrong ise ONE Coin’in pasif gelirler de sunduğunu ve daha fazla kazanç elde etmek isteyenlerin bu coine yatırım yapmayı tercih ettiğini açıklıyor. Buna bakarak ONE Coin fiyat tahminleri için 2021 yılının son çeyreğinde 0,25 dolar seviyesine yükseleceğini ön görüyor. 2022 yılı içinde ise 0,30 dolar seviyesine yükselmesini bekliyor.

CryptoWorld ise ONE Coin’in 2021 yılının ikinci çeyreğinde %20’lik bir fiyat artışı göstereceğini beklediğin açıkladı. 2021 yılının sonunda ise fiyatının 0,24 ile 0,31 dolar arasında olmasını bekliyor. Ayrıca orta vadede oldukça yüksek getiri sağlayacağı ve ONE Coin geleceğinin oldukça parlak olduğu da işaret ediliyor.

Aayush Jindal’a göre ONE Coin, gelecek vaat eden yatırım araçları arasında yer alıyor. 2021 yılının sonunda ve 2022 yılının başlarında iki farklı fiyat rekorunu beklediğini açıklıyor. Buna göre ilk rekorun 0,24 dolar seviyesinde ikinci rekoru ise 0,30 dolar seviyesinde olmasını beklediğini açıklıyor.

WaletInvestor analistleri tarafından ONE Coin fiyat tahminlerine bakıldığında ise 2021 yılının sonlarına doğru 0,28 dolar seviyesinde olacağının beklenildiği görülüyor. Bu analistler de ONE Coin fiyatının 2022 yılının ortalarında, rekor fiyata ulaşacağını bekliyor.

Credible Crypto tahminleri ise ONE Coin fiyatının 2023 yılında 1 dolarlık rekor fiyata ulaşacağı yönünde. Bunun öncesinde ise parlak bir 2022 yılı geçirmesi bekleniyor. 2022 yılı başlarında bu kripto paranın değerinin 0,30 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu analistlere göre 2022 yılının yaz ayarında ONE Coin fiyatı 0,22 dolar seviyesine gerileyebilir ancak, yine bir yükselişle ilerleyebilir.

Kriptoloji tarafından yapılan yorumlar ise ONE Coin’in orta ve uzun vadede kazanç sağlayacağı beklentilerinin olduğunu gösteriyor. Bu platforma bağlı analistler 2021 yıl sonunda ONE Coin fiyatının 0,23 dolar seviyesine ulaşacağını, 2022 yılının ilk yarısında ise 0,26 doları göreceğini tahmin ediyor.

Bütün analistlerin ONE Coin yorum fiyat tahminleri, ortalama olarak 3 yıl içinde 1 dolara ulaşacağı şeklindedir.

Not: Bu makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bizi Takip Edin

Sonraki konu »

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Özcan Özkan