Ön Satışlara Nasıl Katılırım

Ön Satışlara Nasıl Katılırım

Yazar Yorum Yap 112 views
Ön Satışlara Nasıl Katılırım

Ön satışlar İDO’lar Nedir Nasıl Katılırım gibi birçok soru soran yatırımcı arkadaşlarımıza cevap olarak bu yazıyı yazma kararı aldım. Öncelikle ön satışlar (İDO) adından da anlaşılacağı gibi bir tokenı piyasaya çıkmadan ham fiyatına satın alma işlemine denir. Bu nedenle ön satışlara katılmak bu dönemlerde bir çok yatırımcının yatırım stratejisi olmuş durumda. Haliyle rehabet gören her şey fiyatlanmaya mahkumdur sözünü doğrulamış oluyoruz. Bugün bir ön satış platformuna katılmak oldukça maliyetli durumda. Bundan 3-4 ay önce 300- 500 dolara ön satışlardan hak kazanabildiğimiz platformlar şuan 5.000-20.000 dolar arası maliyetle kapılarını bizlere açıyor. Burdan anlaşılacağı gibi her geçen gün ön satış platformlarının maliyeti artmakta. Peki ön satışlara katılmak için neler gerekli, ön satışlara katılmak için ne yapmalıyım gibi sorulara geçelim

Ön Satışlara Nereden Katılırım

Bu dönemlerde bir çok ön satış platformu çıkmış durumda hangilerine katılmalıyız peki.

Geçmiş projelerinin (tamamlanmış projeler) fiyatlanmasına ve piyasaya çıktıktan sonra ekip hedeflediği amaca hizmet ediyor mu bunlara bakmak lazım bir de platformda kitlediğiniz tokenlar boş boş duruyor mu yoksa size extra bir gelir kapısı açıyor mu yani; stake ücreti veriyor mu ve ön satış tokenına bir ilgi var mı fiyatı artma ihtimali var mı bunlara bakmakta fayda var

Ardından bu ön satış platformunun arkasındaki yatırımcılar ve partnerler kısmı çok önemli mutlaka buraya önem gösterin. Örnek geçtiğimiz yazılarda bir çok kez bahsetmiş olduğum BlueZilla ekibi kendini yenilemeye ve çalışmaya devam ediyor. Bu şekilde bu projelerin arkasında güçlü bir isim duymak ön satış projesine de olumlu fiyat haraketleriyle yansıyacaktır.

Ön Satışlara Nasıl Katılırım

Ön satışlara katılmak için belirlediğiniz launchpad platformunun şartlarını yerine getirmeniz lazım bu şartlar genellikle; belirlenen mitarda stake şartı ve KYC doğrulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Bu şartları yerine getirdikten sonra ön satışlara katılmak çok kolay sadece proje saati projeye katılmanız yeterli olacaktır.

tronpad Tier sistemi

Tier sistemleri yukarıda gördüğünüz şekilde tablo olarak sizlere sunuluyor. Ön satışlara katılmak için sizden istenilen miktarı stake etmeniz ve KYC doğrulama aşamasını yapmanız gerekmektedir.

Ön Satışların Geleceği

Ön satışların geleceği hakkında şöyle bir ifade kullanmak mümkün; projeden projeye değişir fakat bu ön satışı gerçekleştiren platform güvenilir ve kaliteliyse, arkasında da güçlü bir yatırımcı ve partner varsa burada yapılan ön satışlar size mutlaka ve mutlaka kazandıracaktır.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu