OGN Coin Geleceği ve Analizleri 2022

OGN Coin Geleceği ve Analizleri 2022

Yazar Yorum Yap 6 views
OGN Coin Geleceği ve Analizleri 2022

OGN coin nedir? Origin Protocol belirteci olan OGN coin fiyatı 1 gün içerisinde %47 oranında artarak $0.3941 dolar seviyelerine geldi. Binance ve Binance Uniswap borsalarında listelenen OGN coin yorum ve geleceği bu fiyat artışının ardından kripto para yatırımcılarının radarına takıldı.

Özellikle Loka ve NBT coin düşüşünün ardından OGN token fiyat artışının bu denli yaşanması ekosistemde de ciddi yankı buldu. Biz de CMC üzerinde 105 bin kullanıcının izleme listesinde yer alan OGN coin geleceği ve fiyat analizi tahminlerini sizler için hazırladık. Haftanın ilk gününe kazanarak girmek isteyenler için karşınızda OGN coin grafik hareketleri ve öngörüler…

OGN coin nedir?

Origin Protocol (OGN) şu anda piyasa değerine göre 145. kripto para birimi olarak sıralanıyor. Bugün 0,422281 $’a ulaştı ve şimdi 0,401466 $’da oturuyor. Origin Protocol (OGN) fiyatı son 24 saatte %49.98 arttı. Origin Protocol şu anda 16 borsada işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 270.372.271$.

OGN coin harika bir kurtuluş hikayesiyle bizi eski güzel günlere götürüyor. Denetlenmemiş kodun gönderilmesi konusunda sert bir ders veren zorlu bir oluşuma rağmen, ekip bunu hızla öğrendi ve buna karşı inanılmaz bir dayanıklılık gösterdi.

Protokolleri, harika oracle belgeleri, zaman kilitlerinin dikkate alınması ve güç testi sayesinde yüksek puanlar alır. Ayrıca, resmi olarak doğrulanmış token sözleşmeleri, bu protokolün güvenliğe olan bağlılığının gerçekten operasyonunun ayrılmaz bir parçası haline geldiğini kanıtlıyor.

Bu belirteç, sözleşmelerdeki yazılım işlevi belgelerine ilişkin daha iyi belgelerin yanı sıra sözleşme kodunun sözleşme dağıtımlarına kadar biraz daha net izlenebilirliğini dikkate alabilir. Bunlar, en yüksek süreç kalite standartlarına iyi bir bağlılık gösteren harika bir geliştirici ekibi karşısında yapılacak küçük iyileştirmelerdir.

OGN coin yorum 2022

Origin Protocol (OGN) projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Olumlu veya olumsuz gelecekteki OGN fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Origin Protocol projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

OGN coin geleceği 2022

2022’nin sonu itibariyle, Origin Protocol fiyat tahminleri ağırlıklı olarak olumlu olmaya devam ediyor, bazı analizler fiyatı yaklaşık 0,38 dolar olarak vaat ederken, WalletInvestor fiyatın yıl sonuna kadar 0,43125 dolara ulaşma olasılığını bile belirtiyor.

WalletInvestor’a göre, 2023’te Origin Protocol yatırımcıları, Origin Protocol’ü bir yatırım seçeneği olarak düşünmek için iyi bir neden gibi görünen fiyat artışını 0,86655 dolara çıkarmalı. OGN coin nedir? TradingBeast ise fiyatın 0,531257$’a yükseleceğini tahmin ediyor ve PricePrediction.net 0,55$’lık bir tahmini büyümeyi kabul ediyor.

Uzmanlar, 2024 için Origin Protocol fiyat tahminlerinde hemfikir – herkes Origin Protocol fiyatının o yılın sonuna kadar artmasını bekliyor. WalletInvestor, fiyat artışının 0,4899 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. OGN coin nedir? PricePrediction.net’in araştırmasına göre Origin Protocol’ün fiyatı 0,79 dolara kadar çıkabiliyor. TradingBeast’in tahmini de olumlu: analistleri, 2024 yılına kadar Origin Protocol’ün fiyatının yaklaşık 0,694071 dolar olacağı görüşünde.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu