Oasis Coin Geleceği, Oasis Coin Yorum

Oasis Coin Geleceği, Oasis Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 4 views
Oasis Coin Geleceği, Oasis Coin Yorum

Oasis coin geleceği, yeşil bir oyun dünyası oluşturan, oyuncularını yeni şeyler oluşturmaya, oynarken kazanmaya ve birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlayan sosyal bir metaverse projesi olmayı hedeflemektedir.

Oasis coin yorum olarak oluşturduğu metaverse tamamen oyuncuların birbiriyle kaynaşarak karakterlerini ve varlıklarını geliştirebileceği, hem sosyalleşebileceği hem de maddi kazanç elde ederek rekabet içerisine girebileceği bir evreni kapsıyor. 

Oasis Coin Geleceği

Oasis coin geleceği nasıl bir oyun dünyasına ev sahipliği yapıyor? Projenin oluşturduğu evren eski oyun tarzlarından alışık olduğumuz nostaljik 2D teknolojisiyle oluşturulmuş. BinanceSmartChain ‘i başlangıç ağı olarak destekleyen proje ilerde çapraz zincir destekli farklı blockchain ağlarının da metaverse’e katılmasına ve kendi diyarlarını oluşturmasına imkan sağlayacak.

Oyun içi dijital varlık sahipliği geliştirmeleri konusunda Oasis coin yorum olarak NFT teknolojisini aktif kullanıyor ve hem dijital varlık ticaretini hem de oyun oynayarak gelir elde etmeyi hedefleyen kitleyi merkeziyetsiz finans ile birlikte çalışan gaming sistemine dahil etmeyi hedefliyor.

Kullanıcıların oyun içinde sahip olduğu varlıkların nelerden oluştuğuna bakacak olursak; öncelikle her oyuncunun karakteri oyuncunun kendisini temsil ediyor ve karakteri oluşturan parçalardan kıyafetler, ten rengi, saç ve efektler gibi parçalar kullanıcıların oyun içi sahip olduğu ve NFT olarak cüzdanlarında depolanan varlıkları oluşturuyor.

Oasis Coin Yorum

Oasis coin yorum, oyun evreninin içerisinde bütün oyuncuların toplanabildiği bir meydan ve aynı zamanda oyun içi sahip olduğu eşyaların ticaretini gerçekleştirebilecekleri bir market yeri bulunuyor. Oyunun yönetim sistemi de Oasis token geleceği  holderlarından oluşan bir meclisle yönetiliyor.

Projenin planlarında, AGORA isimli oyun marketinin tanıtımı, oyunlaştırılmış staking ve farm sistemleri, çapraz zincir birlikte çalışılabilir sistem ve oyunlaştırılmış kredi sistemi sunulması gibi planlar ve 2022 başında ve ilerleyen süreçte, arsa satışları ‘’Play 2 Earn’’ modeli tam entegrasyonu , reklam seçenekleri bulunduran billboardlar gibi birçok seçenek bulunuyor.

Projenin partnerleri arasında güçlü kurumlar bulunuyor. Oluşturduğu doğa sever metaverse ile hem gamer hem de defi ekosistemine birden değinerek büyük bir kitleyi kendine çekmeyi hedefliyor. Metaverse projelerinin oluşturduğu dünyalar ve gerçek dünyayı farklı şekillerde dijital dünyaya taşımasıyla yaşadığı hype’ı hepimiz biliyoruz. Farklı bir açıdan nostaljik bir metaverse oluşturan bu projeyi de dikkatle takip etmek gerekiyor.

İleride gerçekleşebilecek çapraz zincir desteğiyle oluşacak farklı diyarlarla da proje çok büyük oyuncu kitlelerine hitap edebilir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız