NftLuanch Nedir NftLaunch Ön Satışlara Katılma

NftLuanch Nedir NftLaunch Ön Satışlara Katılma

Yazar Yorum Yap 164 views
NftLuanch Nedir NftLaunch Ön Satışlara Katılma

NftLuanch NedirNftLaunch Ön Satışlara Katılma ön satış platformlarından para kazanmak kolay ve mümkündür. Nftlaunch bilindiği üzere bir launchpad platformudur ve launchpad platformları bu yıl güzel fiyatlanmalar yaşadı. Bununla birlikte adları daha çok duyulmaya başladı. Özellikle başlıca launchpadlar; NftLaunch, Bscpad, Kccpad, Tronpad, Ethpad gibi BlueZilla şirketinin destek verdiği bu launchpad platformları kaliteli projeler çıkararak yatırımcıların yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Ön satışlara nasıl katılırım, katılım yapmak için neler gereklidir gibi birçok konu bulunmaktadır.,

NftLaunh Nedir

NftLaunch adında anlaşılacağı gibi bir fırlatma rampası olup burada NFT alanında NDO ‘ ların ön satışı gerçekleşmektedir. Bu tarz  ön satışlar sizler için güzel yatırım olabilir. Bu platformlarda ön satışlara katılmak düşünüldüğü kadar zor değildir. Sadece biraz maliyetli olması bizi bu platformlara girmekten uzaklaştırabilir. Ama buralardaki kazanç sanıldığından fazla olabiliyor. Çünkü;

  1. Stake getirisi
  2. Ön satış projelerinden kazanç
  3. Projenin kendisinin fiyatlanması

nedeniyle spot kazancından daha fazla kazançlar elde etmek mümkün.

NftLaunch Nasıl Alınır

Öncelikle Nftlaunch ‘ u pancakeswap üzerinden BNB veya BUSD ile takas işlemi yaparak cüzdanınıza NftLaunch alabilirsiniz. Daha sonrasında Nftlaunchlarınızı stake ederek ve KYC nizi tamamlayarak ön satışların ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

NftLaunch Stake Etme

NftLaunch ‘ u stake etmemizin nedeni belli bir tier seviyesine girerek garanti alım hakkı elde etmeye çalışacağız. Şimdi gelin tier seviyelerine bir göz atalım.

Tier Seviyeleri:

  • NFTStarter
20,000 adet stake
Guaranteed
NA
  • NFTPro
60,000
Guaranteed – High Mint
Lottery
  • NFTAdvance
180,000
Guaranteed – Higher Mint
Guaranteed
Bu şekilde tier seviyelerine girerek garanti alım hakkına sahip olabilirsiniz yukarıda belirtilen miktarlardan herhangi birini stake etmeniz ve KYC tamamlamanız NDO’lara katılmanızı sağlayacaktır.

NftLaunch Stake Bozma Şartları

7 günden az bahis
%20,00
14 günden az
%10,00
21 günden az
%5.00
21 gün veya daha fazla
%0.00

Anlaşılacağı üzere ;

7 günden az stake bozan kişilerin %20 kesintiye tabi tutulacağı.

7 ve 14 gün arasında stake bozan kişilerin %10 kesintiye tabi tutulacağı.

14 ve 21 gün arasında stake bozan kişilerin %5 kesintiye tabi tutulacağı.

21 gün ve daha fazlası stake bozan kişilerin %0 kesintiye tabi tutulacağı.

anlamış olduk.

NftLaunch BlueZilla ekibinin destek verdiği bir projedir. Bu nedenden ötürü burada çıkan projelere olumlu bakılabilir. NftLaunch daha öncesinde Bscpad, Kccpad, Tronpad, Ethpad üzerinden ön satışı tamamlanmıştı. Ön satış fiyatı 0.0015 ‘ di. Şuan güncel fiyatı . 0,090 civarında buda demek oluyor ki NftLaunch ön satıştan itabaren 60x civarında bir fiyatlanma yaşamış. Geçmiş projelerde de aynı şekilde Gamezone ve Astroswap ‘ 200x+ fiyatlarda seyrediyor. Burdan da anlayacağımız gibi BlueZilla ekibi çok güzel işçilik çıkarmış.

NftLauch Nasıl Satılır

NftLauch ‘ u pancakeswap üzerinden tekrardan swap işlemi yaparak satış işlemini yapabilirsiniz.

Şunu da demekte fayda var launchpad projelerinde orta veya uzun vade bakılmalıdır. Bu stratejide sabırlı olmak en önemli rolü oynuyor.

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin

Sonraki konu »

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu