NftLaunch Neden Fiyatlandı NftLaunch Geleceği

NftLaunch Neden Fiyatlandı NftLaunch Geleceği

Yazar Yorum Yap 122 views
NftLaunch Neden Fiyatlandı NftLaunch Geleceği

NftLaunh Nedir

NftLaunch adında anlaşılacağı gibi bir fırlatma rampası olup burada NFT alanında NDO ‘ ların ön satışı gerçekleşmektedir. Bu tarz  ön satışlar sizler için güzel yatırım olabilir. Bu platformlarda ön satışlara katılmak düşünüldüğü kadar zor değildir. Sadece biraz maliyetli olması bizi bu platformlara girmekten uzaklaştırabilir. Ama buralardaki kazanç sanıldığından fazla olabiliyor. Çünkü;

  1. Stake getirisi
  2. Ön satış projelerinden kazanç
  3. Projenin kendisinin fiyatlanması

nedeniyle spot kazancından daha fazla kazançlar elde etmek mümkün.

NftLaunch Neden Fiyatlandı

NftLaunch son bir haftada özellikle çok gü<el bir fiyatlanma yaşadı. NftLaunch vesting gününde 0.050$ civarına düşmüştü. Ardından NftLaunch twitter hesabında artık İDO’ lar gerçekleştireceğini duyurdu. Daha sonra MetavPad ve Velhalla projesine hazırlandıklarını belirtti. Bu nedenle NftLaunch fiyatı birden 0.30$ seviyelerine çıktı. Yani bu tam tamına 6x yapmış demek

Şuan NftLaunch fiyat olarak en düşün padlerden biri olduğu için yatırımcılar buraya kaymaya başladı ve doğal olarak fiyatında çok güzel yükselişler meydana geldi.

NftLaunch Geleceği

NftLaunch Geleceği hakkında bir kaç bilgi vermek gerekirse. Öncelikle Bluezilla ekibinin destek verdiğini hatırlayalım daha sonra şuan en düşük padlerden biri olması ve önünde çok güzel 2 tane projenin lansmanını yapacağını bilirsek bu ay güzel yükselişler gelebileceği hakkındayorum yapabiliriz. Kesinlikle bu yazılanlar yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Peki NftLaunch da ön satışlara nasıl katılabiliriz.

NftLaunch Ön Satışlara Katılma

NftLaunchda ön satışlara katılmak için öncelikle metamask cüzdanınız olması lazım ardından NftLaunch tier sistemine göre elinizde NftLaunch miktarını tamamlamış ve KYC’nizi doğrulamış olmanız gerekmektedir.

NFTLaunch, üç katmanlı bir modeli takip edecek. Tüm yatırımcıların IDO’lara  (NFT’ler, Metaverse, Gaming, Defi, Socials ve çok daha fazla kategoriden oluşan Game Changing IDO’lar!) ve yenilikçi NDO’lara (NFT Merkezi Olmayan teklifler) katılmasını kolaylaştırmak. Daha Yüksek Kademelere, IDO’lar ve daha fazla NFT’ler için daha yüksek havuz ağırlıkları tahsis edilecek ve ayrıca özel düşük NFT projelerine katılma erişimine sahip olacak.

Tier Seviyeleri:

  • NFTStarter
20,000 adet stake
Guaranteed
NA
  • NFTPro
60,000
Guaranteed – High Mint
Lottery
  • NFTAdvance
180,000
Guaranteed – Higher Mint
Guaranteed
Bu şekilde tier seviyelerine girerek garanti alım hakkına sahip olabilirsiniz yukarıda belirtilen miktarlardan herhangi birini stake etmeniz ve KYC tamamlamanız NDO’lara katılmanızı sağlayacaktır.

NftLaunch Stake Bozma Şartları

7 günden az bahis
%20,00
14 günden az
%10,00
21 günden az
%5.00
21 gün veya daha fazla
%0.00

Anlaşılacağı üzere ;

7 günden az stake bozan kişilerin %20 kesintiye tabi tutulacağı.

7 ve 14 gün arasında stake bozan kişilerin %10 kesintiye tabi tutulacağı.

14 ve 21 gün arasında stake bozan kişilerin %5 kesintiye tabi tutulacağı.

21 gün ve daha fazlası stake bozan kişilerin %0 kesintiye tabi tutulacağı.

anlamış olduk.

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu