NftLaunch KYC Doğrulama Rehberi

NftLaunch KYC Doğrulama Rehberi

Yazar Yorum Yap 37 views
NftLaunch KYC Doğrulama Rehberi

NTFLaunch’ta gelecekteki NDO’lara katılmak isteyen tüm kullanıcıların, en az 20.000 $NFTL jetonunu stake etmesi veya elinde tutması ve NDO’dan en az 24 saat önce tek seferlik bir KYC’yi geçmesi gerekir.

KYC sürecinin kendisi hızlı ve basit olsa da hayal kırıklığını önlemek için KYC ortağımız KYCAID tarafından onaylanması bir gün sürebileceğinden KYC’yi daha erken tamamlamanızı öneririz. Son dakikada bırakırsanız UUIM’yi kaçırma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

BSCPad’den onaylı KYC’si olan kullanıcıların, onaylanan KYC otomatik olarak eşitleneceği için tekrar KYC’ye ihtiyacı yoktur. Bu nedenle, yalnızca yeni kullanıcıların KYC’ye ihtiyacı olacaktır.

Lütfen unutmayın: Bir kerelik KYC işlemi, yalnızca minimum 20.000 $NFTL tokeni olan veya elinde tutan kullanıcılar için geçerlidir.

Adım adım NFTLaunch KYC kılavuzu:

Başlamadan önce, lütfen aşağıdakilerin elinizde olduğundan emin olun:

Devlet tarafından verilmiş kimlik kartı, pasaport veya ehliyet. İngilizce olmayan bir ülkeden gelen kullanıcılar için, anlaşılır İngilizce tercümesi olan bir belgenin kullanılmasını öneririz.

  1. Çalışan kameralı bir telefon.
  2. Lütfen aşağıdakileri de yaptığınızdan emin olun:
  3. Kimlik belgenizin fotoğrafını çekin.
  4. Temiz bir kağıt ve bir kalem ve şunu yazın: NFTLAUNCH, geçerli tarih ve cüzdan adresinizin son 4 karakteri.

Örneğin:

Ardından NFTLAUNCH, tarih ve cüzdan adresinizin son karakterlerini içeren kağıdı yüzünüzün yanına getirin (yüzünüzü kapatmayın) ve diğer elinizde kimlik belgenizle bir selfie (yani yüzünüzün fotoğrafını) çekin.

Lütfen dikkat: Bu özçekimi çektiğinizde bazı kameralar görüntüyü tersine çevirebilir. Durum buysa, lütfen fotoğrafı geri çevirin, böylece fotoğrafa baktığınızda kullandığınız kimlikteki tüm kelimeler doğru yöne bakar yansıtılmaz.

KYC Adımları:

Adım 1: NFTLaunch staking platformunu ziyaret edin ve aşağıdaki resme göre ‘Cüzdanı Bağla’ düğmesine tıklayın.
Lütfen unutmayın: Yalnızca minimum 20.000 $NFTL tokenine sahip olan sahipleri veya staker’lar, KYC sürecini başlatabilmek için NFTLaunch stake platformundaki KYC düğmesini görebilirler.

Adım 2: Gerekli ilk kısım, ikamet ettiğiniz ülkeyi doldurmaktır.

Bu, gönderdiğiniz kimlik belgenizde gösterilen ülkeyle tam olarak aynı olmalıdır.

Adım 3: Ardından, profil bilgilerini doldurmanız gerekir. Buna cinsiyetiniz, adınız, doğum tarihiniz, e-posta adresiniz ve politik olarak maruz kalan bir kişiyseniz (yani, önemli bir kamu göreviyle görevlendirilmiş biri) dahildir. İkincisi geçerli değilse, lütfen ‘hayır’ı seçin.

Adım 4: Kimlik belgenizin net bir fotoğrafını yükleyin. Bu, kimliğinizi doğrulamak için kullanılacaktır.

Adım 5: Daha önce gönderdiğiniz kimlik belgesi ve NFTLaunch, geçerli tarih ve cüzdanınızın son 4 karakterini içeren kağıt parçası ile yukarıda belirtildiği gibi net bir özçekim yükleyin.

Unutmayın: o özçekimi çektiğinizde bazı kameralar görüntüyü tersine çevirebilir. Durum buysa, lütfen fotoğrafı geri çevirin, böylece fotoğrafa baktığınızda kullandığınız kimlikteki tüm kelimeler doğru yöne bakar – yansıtılmaz.

Bu kadar!

Şimdi tek yapmanız gereken onay için beklemek. Doğrulama işleminin tamamlanması 24 saat kadar sürebilir. KYC onaylandıysa veya başarısız olduysa bir e-posta alacaksınız. Onaylandıktan sonra, NFTLaunch staking platformundaki KYC bağlantısı otomatik olarak güncellenecektir. Bazı durumlarda bu güncellemenin 24 saate kadar sürebileceğini lütfen unutmayın.

KYC doğrulamanızın onaylanmaması durumunda, yukarıdaki 1-5 adımlarında belirtildiği gibi KYC sürecini tekrarlamanız gerekecektir. Aynı kimlik belgesini kullanıyorsanız, yüklediğiniz fotoğrafın net olduğundan emin olun. Selfie çekerken, kimlik belgesinin parmaklarınızla kapatılmadığından ve yüzünüzün yanı sıra kimliğinizin de net bir şekilde göründüğünden emin olmanız gerekir.

KYC’yi tamamlamakta zorluk çekiyorsanız, lütfen doğrudan KYC destek ekibine e-posta gönderin (support@kycaid.com).
Lütfen unutmayın: UUIM’ler genellikle aşağıdaki ülkelerin vatandaşları için mevcut değildir: Arnavutluk, Barbados, Botsvana, Kamboçya, Orta Afrika Cumhuriyeti, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Seyşeller Cumhuriyeti, Etiyopya, Gana, Haiti, İran, Irak, Jamaika, Libya , Malta, Mauritius, Myanmar (Burma), Nikaragua, Pakistan, Panama, Filipinler, Somali, Güney Sudan, Sri Lanka, Suriye, Sudan, Tayland, Trinidad ve Tobago, Tunus, Uganda, Zimbabve, Venezuela, Yemen ve Amerika Birleşik Devletleri of America (burada “Yasaklanmış Yargı Alanları”).

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu