Neo Coin Geleceği, Neo Coin Yorum

Neo Coin Geleceği, Neo Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 5 views
Neo Coin Geleceği, Neo Coin Yorum

Neo Coin projesiyle dikkat çeken, yatırımcıların gelecek vaat eden kripto para birimi olarak gördüğü bir dijital varlıktır. Neo projesi ilk olarak 2014 yılında Ansthares adıyla başlatılmıştır. Yalnızca Çin’de kullanılan bu para birimi kısa süre içinde Çin’deki en iyi 10 coin arasına girmiştir.

Ardından bağımsız bir proje ihtiyacı doğmuş ve Onchain projesi geliştirilmiştir. 2017 yılında bu iki proje birleştirilerek NEO adını almıştır ve Neo Coin, dünya çapında işlem görmeye başlamıştır. Peki uzmanlar ve analistler Neo Coin geleceği hakkında neler diyor? İşte detaylar…

Neo Coin Geleceği Nasıl Olacak?

Neo Coin akıllı kontratlar için Neo blok zincirini kullanıyor. Bu blok zinciri ise üçüncü şahısları dahil etmeden, sistemdeki tüm işlemler için güvenli kriptografik şifreleme kullanıyor. Neo projesinin amacı ise herkese açık bir ağ olmak ve bir başkasının onayına ya da iznine bağlı olmadan erişilebilir olmaktır. Neo blok zincirinde madencilik yapılmaz ancak cüzdanlarında Neo Coin tutan yatırımcılara ödüller dağıtılır.

Neo Coin aynı zamanda enflasyondan kaçınmaya yardımcı olmak için yılda kısıtlı sayıda maden para sunması, blochain sistemindeki en düşük komisyona sahip olması, veri işleme hızının yüksek olması, birçok programlama dilini desteklemesi gibi avantajlara sahiptir.

Ayrıca yakın zamanda Neo 3.0 güncellemesi yapılmış ve bu güncelleme ile projenin saygınlık kazanması sağlanmıştır. Bütün bunlar Neo Coin geleceği hakkında olumlu düşünceler ortaya çıkarmıştır.

Neo Coin geleceğinin uzman analistler ve yatırımcılar tarafından nasıl değerlendirildiğini paylaşalım;

  • Trading Beasts tahminine göre Neo Coin gelecek fiyatı 2020 yılının sonunda 9 dolardır. Bu tahmin ajansına göre Neo Coin fiyatı, 2021 ve 2023 yılları arasında 18 dolarla 22 dolar arasında olabilir.
  • Wallet Investor tahminlerine baktığımızda ise Neo Coin fiyatının yıl sonuna kadar 17 dolara çıkabileceği ön görülüyor. 2022 yılından itibaren ise Neo coin fiyatının 38 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. 2023 yılından itibaren güçlü düşüş yaşanacağı tahmin ediliyor ve önümüzdeki birkaç yıl içinde Neo Coin fiyatının 2 ile 30 dolar arasında olması bekleniyor.
  • Long Forecast tarafından yapılan fiyat tahminine göre ise Neo Coin fiyatı çok yakında yükselecek. 2021 yılının sonunda bu para biriminin 100 dolara ulaşması bekleniyor. Önümüzdeki yıllarda ise bu para biriminin 50 ile 100 dolar arasında işlem görmesi bekleniyor.
  • Coinliker ise Neo Coin hakkında oldukça olumlu bir bakış açısına sahip. Bu para biriminin iyi bir yatırım aracı olduğunu öne sürüyor ve önümüzdeki 5 yıl içinde fiyatının 300 dolar olmasını bekliyor.

Neo Coin Yorum Haberleri

Neo Coin pek çok yatırımcı tarafından güvenli ve yükselmesi büyük ölçüde muhtemel bir yatırım aracı olarak görülüyor. Özellikle önümüzdeki 5 yıl içinde büyük fiyat artışı yaşanması beklenen Coin’ler arasında yer alıyor.

Neo Coin yorum haberlerine genel olarak baktığımızda, fiyatının 2021 yılının sonuna kadar 100 dolara ulaşması beklentisinin olduğunu görüyoruz. Neo Coin’in oldukça iyi bir yatırım olduğunu savunan uzmanlar, bu paranın en iyi performans gösteren kripto varlık olduğunu savunuyor.

Neo’nun gelecekte çok yönlü olarak büyüyecek olması, yeni açıkladığı projeleri ve alt yapısının sağlam olması gibi özellikler, gelecekte bu para biriminin oldukça yüksek değerlere ulaşacağı beklentisini de beraberinde getiriyor.

Pek çok yatırımcı Neo Coin’in gelecekte 1000 dolara ulaşıp ulaşmayacağını merak ediyor. Para kazandıran altcoinler arasın NEO coin geleceği ve yorum bilgileri bu şekildedir. Alt yapısının merkeziyetli olmasına ve projesinin sağlam olmasına bakıldığında, gelecekte bu seviyeye ulaşabileceği ancak bunun yakın zamanda olmayacağı bildiriliyor.

Not: Bu makalede yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Özcan Özkan