Mora Coin Geleceği, Mora Coin Yorum

Mora Coin Geleceği, Mora Coin Yorum

Yazar Yorum Yap 3 views
Mora Coin Geleceği, Mora Coin Yorum

Mora coin geleceği, Ethereum ağında bulunan cüzdandan cüzdana aktarım sağlama hizmeti veren, cüzdan uygulaması bulunan ve ilerleyen süreçte yeni ürünleri gelecek olan MORA platformunun doğal tokenidir.

Mora Coin Geleceği

MORA platformu geleceği  mevcut merkeziyetsiz ve merkezi borsaların bulundurduğu ortak sorunları ele alarak bunlara bir çözüm yolu olmaya çalışırken, Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Cosmos, Tron, Avalanche gibi ağları destekleyen bir blockchain cüzdan protokolü oluşturmaya çalışıyor.
Platformun bu yolda çıkarmak istediği ve halihazırda çıkardığı ürünler var.Bunlardan bahsedecek olursak MeliWallet platformun çıkardığı ve halihazırda kullanılabilen bir cüzdan uygulaması. Hem mobil uygulama hem de web tarayıcılarında kullanıma açık olacak şekilde büyük bir kitleye hitap etmek istiyor.
MeliWallet sayesinde platform kullanıcılarına birçok farklı zincirde bulunan kripto varlıklarını depolama imkanı sunuyor. Ayrıca 3.parti herhangi bir uygulamaya gerek kalmadan cüzdan hizmeti sağlıyor. Cüzdana kayıt gibi bir işlem bulunmayan, cüzdanda birçok ağa erişim bulundurarak gözlenilmeyen ve gizliliği en üst seviyeye çıkaran çok adresli yapıya sahip bir cüzdan.

Mora Coin Yorum

Mora coin yorum, varlık transferleri kullanıcıların önce varlıklarını güvenli adreslere göndermesi ve daha sonra bu adreslerde takas yapılması aracılığıyla gerçekleşiyor ve gizlilik en üst seviyeye çıkıyor. Platformun detaylarını ilerleyen süreçte vereceği ve çıkartacağı ürünlere bakacak olursak;
Yeni projelerin yatırım yapmak isteyen büyük yatırımcılarla buluştuğu ve destek yatırımları aldığı, projelerin güçlenerek yoluna devam etmesini sağlayacak MeliLabs protokolü, kullanıcıların kendi NFT’lerini üretebildiği ve satarak NFT ticareti gerçekleştirebildiği MeliNFT platformu, yeni proje IDO ‘larının gerçekleşeceği şartlara uyan projelerin ön satışlarının yapılacağı ve MORA token sahiplerinin fırsatlara sahip olacağı MeliLaunchpad platformu,  son olarak birçok merkeziyetsiz borsa sorununa çözüm getirmeyi hedefledikleri ve Cardano ağını kullanarak bu ağ üzerinde geliştirilecek olan MeliSwap merkeziyetsiz borsası da platformun çıkaracağı ürünler arasında bulunuyor.
MORA token sahiplerine farklı fırsatlar da bulunuyor. 5000 ve üstünde MORA token sahibi olan kullanıcılara %50 fee indirimi yapılıyor. Platformun çıkaracağı yeni uygulamalarda da MORA sahiplerinin gözetileceği belirtiliyor. 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız