MNG Coin Nedir? Mng Geleceği ve Yorumları

MNG Coin Nedir? Mng Geleceği ve Yorumları

Yazar Yorum Yap 3 views
MNG Coin Nedir? Mng Geleceği ve Yorumları

MNG coin yorum 2022 yılında gösterdiği performansın ardından yatırımcıların en çok ilgisini çeken kripto para varlıkları arasında yer almaktadır. Özellikle geçtiğimiz yılın son aylarından itibaren çıkışa geçen Moon Nation Game coin projesi ve sunduklarıyla adından çok daha fazla söz ettirebilir.

Kısmen şu sıralar düşüşte olsa da MNG coin fiyatı da $0.05359 dolar seviyelerinden işlem görmektedir. Bu nedenle büyük bir potansiyelinin olduğunu söyleyen kripto para analistleri MNG coin nedir konusunun ağırlıklı olduğu detaylı incelemeleri de ekosisteme sunmuştur. Biz de MNG coin geleceği ve yorumlarının haricinde bu incelemeye de makalemizde yer verdik. Şimdiden keyifli okumalar.

MNG coin yorum 2022

Mevcut Moon Nation Game fiyatı, 24 saatlik işlem hacmi 106,117,00$ ile 0,064875$’dır. MNG fiyatı son 24 saatte %-3,98 düştü. Moon Nation Game tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,224689 dolar. Bu ATH’ye 24 Aralık 2021’de ulaşıldı.

Moon Nation Game fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için %246.34 artması gerekiyor. 288.11M MNG dolaşım arzına ve toplam 384.4M MNG arzına sahiptir.

MNG şu anda piyasadaki en popüler madeni paralardan biridir ve birçok broker ve borsadan elde edilebilir. Bugün en popüler madeni paralara yatırım yapmaya başlamak için tek yapmanız gereken aşağıdaki önerilen platformlarımızdan birine katılmak ve para yatırmak. Hesabınıza para yatırıldıktan hemen sonra ticarete başlayabilirsiniz.

Bu, Moon Nation Bridge’in lansmanı olan yol haritasında bahsedilmeyen en dikkate değer kilometre taşlarından sadece biridir. O zamandan beri MNG, STEAM’in API teknolojisinin yanı sıra Chainlink’in Doğrulanabilir Rastgele İşlevini (VRF) BSC blok zincirine başarıyla entegre etti.

Nihayetinde bu, daha heyecan verici, şeffaf ve dolandırıcılığa karşı dayanıklı bir kullanıcı deneyimi yaratır. Moon Nation, MNG token sahiplerine varlıklarına karşı pasaport verileceği ve daha sonra keşfedilmemiş uzay yolculuğuna başlayabilecekleri çok oyunculu, rol tabanlı bir oyundur.

Farklı dünyalarda farklı özelliklere sahip evler, yapılar inşa etmek veya yenilerini almak istiyorsanız, birilerini kiralayın veya yeni bir restoran açın ve enerjisi düşük oyunculardan kazanın.

Dilerseniz kimseyle uğraşmadan hazine avına çıkın, gizli hazinelerle #MNG kazanın veya dilerseniz arkadaş edinin, ordunuzu kurun ve saldırılar düzenleyerek ganimet kazanın. Oyun ekosistemini düzenli aralıklarla uzaylı saldırılarından korumak için bir sığınak inşa etmeyi unutmayın.

Özetle, bu evrende yaptığınız her harcamanın veya yaptığınız her kazancın bir ödülü vardır ve bu ödül gerçek dünyada ışıl ışıl parlıyor gibi görünmektedir.

Moon Nation Game coin nedir?

Moon Nation ekosisteminin temeli $MNG’dir: her işlemde yansımaları ve yanmaları olan kaya gibi sağlam bir yardımcı program simgesi. Mayıs 2021’deki lansmanından bu yana $MNG, 33.000 yatırımcı tarafından satın alındı ​​ve %15.000’in üzerinde büyüdü.

MNG, sürekli geliştirme programımız sayesinde zaman içinde yeni fayda ve işlevsellik kazanıyor ve agresif pazarlamamızla tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmaya devam ediyor.

MNG’nin %10 işlem ücreti, başarısında ve uzun ömürlülüğünde kritik bir rol oynadı. Bu ücretin bileşenleri, fiyat istikrarı, istikrarlı deflasyon, sahipler için ödüller ve sürekli gelişim için fon sağlar.

MNG coin yorum 2022… Piyasaya sürülmesinden bu yana $MNG, toplam arzının %16’sından fazlasını yaktı ve yatırımcılarına 15 milyon doların üzerinde yansıma dağıttı.

MNG token kimin?

Toplulukdaki şeffaflığı ve güveni en üst düzeye çıkarmak için en başından beri kararlı bir ekibe sahip olmayı seçti. Kripto ve yazılım geliştirme endüstrilerinde başarı geçmişine sahip, çeşitli geçmişlerden gelen küresel bir eki.

Kurucu ekip, lansmandan bu yana 9 aydan fazla bir süredir değişmeden kaldı ve bu projeye önümüzdeki yıllarda karar verdi.

  • Ben Todar – CEO
  • Ajit Phatake – CTO
  • Sam Ridgway – CMO
  • Kain Howarth – PAZARLAMA
  • Mike Carter – YAZAR
  • Joseph (JC) Roman – TEKNİK DESTEK
  • Burak Kabaşabanoğlu – İLETİŞİM

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu