MetavPad Tier Sistemi Açıklandı

MetavPad Tier Sistemi Açıklandı

Yazar Yorum Yap 21 views
MetavPad Tier Sistemi Açıklandı

Metavpad dün gerçekleştirmiş olduğu lansman epey katılımcının olduğunu gösterdi bizlere havuzlar %100 doluluk oranıyla kapandı ve fcfs raundları oldukça yoğundu. Bunun sonucunda pancakeswap listelenmesi geldi ve proje 1300x e kadar yükseldi. Tabi buralarda satmak epey zor bir süreçti. Şuan gümcel seviyesi 400x civarında dolaşıyor. Projeninin İDO price 0.001$’ dı ve şuan 0.40 civarında…

Bluezilla ekibi bizleri yine şaşırtmadı. Bu fiyatın ilerleyen günlerde yükselme ihtimali olmasında ki temel sebeb projenin staking’i açılacak ve proje duyurusu gelecektir. Bu nedenle fiyat buralarda durmayabilir.

Metavpad bunun yanı sıra proje tier seviyelerini açıkladı. Bu tier seviyeleri aşağıda göründüğü gibidir.

Image

Explorer ve creator seviyelerinde whitelist formunu doldurarak garanti alım hakkı elde edebileceğimizi söylemişler. Archıtect seviyesinde herhangi bir whitelist formu doldurmaya gerek kalmadan projelere katılabiliriz.

Alım hakkı konusuna gelecek olursak ilk projelerinde güzel bir havuz payı olacağını düşünebiliriz. Bunun sebebi yatırımcıların diğer Bluezilla projelerine kıyasla biraz daha az olabileceğini yeni olması amacıyla düşünebiliriz

ilk tier seviyesine yaklaşık 50$ üstü alım hakkı doğacağına şuanlık inanıyorum.

Metavpad Projelerine Nasıl Katılırım

Her Bluezilla launch projelerinde olduğu gibi tier seviyesine uygun miktarı stake etme ve KYC doğrulanması yapılması zorunludur. bunun haricinde private satışın yanında fcfs raundlarıda olacaktır.

Stake havuzunun yakında açılacağını söylemişler. Stake havuzu açıldığında yüksek apy ile açılacaktır. Bu da yüksek stake gelirleri olarak görülebilir.

Bunların haricinde projelere katılmak epeyli basit gerekli stake miktarını ve KYC doğrulması yaptığınız taktirde Metavpad projelerine sağlıklı bir şekilde katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Sonraki konu »

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu