MetaVPad Nasıl Alınır MetaVPad Nedir

MetaVPad Nasıl Alınır MetaVPad Nedir

Yazar Yorum Yap 1.449 views
MetaVPad Nasıl Alınır MetaVPad Nedir

MetaVPad Nedir

MetaVPad nedir; MetaVPad bir launchpad platformudur. Yani kısaca bir fırlatma rampasıdır. Henüz piyasada olmamakla beraber İDO (ön satış) tarihide henüz belli değildir. MetaVPad adındanda anlaşılacağı gibi metaverse projelerinin İDO süreçlerini sergileyen bir fırlatma rampası olarak karşımıza çıkıyor.

MetaVPad sayesinde metaverse projelerini İDO price yani en ucuz maliyetle alabileceğiz anlamına geliyor. MetaVPad geleceğinden bir cümleyle söz etmek gerekirse şunu söyleyebiliriz: Metaverse projelerinin bu günlerdedeğer kazanmasıyla birlikte bunları sunan yani İDO süreçlerini gerçekleştiren bu MetaVPad projesininde değerleyeceğini söylemek doğru olur.

Bu sene NFT projeleri geçtiğimiz sene ise DeFi ürünlerinin rüzgarı esmişti gelecek senelerde metaverse furyasının geleceğine inanmak yeridir. Geçtiğimiz haftalarda Bloktopia’ nın ön satışına şahit olmuştuk. Bloktopia bilindiği üzere bir metaverse projesidir. Ön satıştan alanlar şuan 250x + bir kazanç elde etmiş durumda.

MetaVPad gelecekte adını duyuran bir fırlatma rampası olacağını düşünüyorum. Kesinlikle burda verilen bilgiler ve düşünceler yatırım tavsiyesi içermemekle beraber yapılan analizlere göre şekillenmiş düşüncelerdir.

MetaVPad (@MetaVPad) / Twitter

MetaVPad çok hızlı bir şekide adını yatırımcılarına duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta takipçi sayısı 3k civarıdayken şuan anlık olarak 40k ‘ ya yaklaşmış durumda. Buradanda anlaşılacağı gibi bir çok yatırımcının yatırım planı arasına girmiş durumda. Peki MetaVPad Nerden ve Nasıl Alınır

MetaVPad Nasıl Alınır

MetaVPad Nasıl Alınır; Adapad, Bscpad, Velaspad, Gamezone ve NFTLaunch platformlarından garanti alım hakkı elde edilerek alım yapabilirsiniz.

MetaVPad almak için biraz maliyet söz konusu şuan yukarıda sayılan launchpad ‘ lerden garanti alım için en düşük bütçe 5 bin dolar.

Bundan kaçınmak için veya bütçeniz yetmiyorsa şansınızı whitelist formu doldurarak deneyebilirsiniz.

BSCPAD: min 1.000 adet BSCPAD stake edilmeli (piyango) ve KYC yapılmalı

ADAPAD: min 2.000 adet ADAPAD stake edilmeli (piyango) ve KYC yapılmalı

VELASPAD: min 20.000 adet VELASPAD stake edilmeli (garanti alım) ve KYC yapılmalı

NFTLAUNCH: min 20.000 adet NFTLAUNCH stake edilmeli (garanti alım) ve KYC yapılmalı

GAMEZONE: min 1000 adet GAMEZONE stake edilmeli (piyango) ve KYC yapılmalı

GARANTİ ALIM MİKTARLARI:

BSCPAD: 10.000 adet ve KYC yapılmalı

ADAPAD: 25.000 adet ve KYC yapılmalı

VELASPAD: 20.000 adet + whitelist doldurulmalı ve KYC yapılmalı

NFTLAUNCH: 20.000 adet ve KYC yapılmalı

GAMEZONE: 20.000 adet ve KYC yapılmalı

Yukarıda bahsedildiği gibi garanti alımlar ve piyango ( çekiliş bileti) hakları bu şekildedir. Bu şekilde şartları yerine getirerek MetaVPad alabilirsiniz.

MetaVPad Analizi

MetaVPad ön satış sürecine yaklaşmaya başladığını söylemiştik. Peki MetaVPad analizlerinden söz etmek gerekirse fiyat olarak beklentisi nedir biraz bu konuda fikir sahibi olmaya çalışalım. MetaVPad BlueZilla ekibinin destek verdiği bir projedir. Bu nedenle fiyat olarak güzel artış yaşanayacağını söyleyebiliriz. Bir de BlueZilla’nın geçmiş projelerine bakıp bu sonucu çıkarabilirsiniz. MetaVPad aynı zamanda bir metaverse fırlatma rampası olacağından ön satıştan alanlar için 300x üstü kazanç sağlamak hayal değil.

MetaVPad Ne Zaman

MetaVPad ekibini sosyal medya üzerinden takip etmiş olup herhangi bir tarih belirtilmemiş. Bu ay içinde olabileceğini tahmin ediyorum.

 

 

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu